مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

فقط همين امشب لباس عروسی در تن شماست، و قرار است سالها بعد لباس عروستان را كه در آن شب به تن كرده ايد، در فیلم و عكس هاي عروسيتان تماشا كنيد. اول تکلیفتان را با خودتان راجع به این بخش معلوم کنید و بعد پیشنهادهایی می دهیم که، بتوانید لباس عروس متناسب خود را پیدا کنید. لباس عروس با دنباله بلند جلوه زیبایی دارد ولی لباس عروس دنباله کوتاه هم ویژگیهای خوب خود را دارد. یک سنگ دوزی ظریف روی لبه کلاه شنل نیز زیبایی آن را چند برابر خواهد کرد. لباس عروس های مختلف را امتحان کنید حتی اگر دوستشان ندارید.به یاد داشته باشید که، فقط یک بار لباس عروس می پوشید.

لوازم آرایش همراهتان داشته باشید، خرید لباس عروس اتفاقی نیست که هر روز رخ دهد. کفش شما در روز پرو باید همان کفشی باشد که قرار است شب عروسی بپوشید. پرو لباس عروس یک مرحله حیاتی در آماده کردن مقدمات عروسی است .شما چه لباس عروستان را بخرید و چه آن را اجاره کنید یا به تنتان بدوزید، باید مرحله پرو کردن لباس را با دقت پشت سر بگذارید. بدون شک جدیدترین مدل لباس عروس ۱۴۰۰ در تهران می تواند پاسخ گویی تمام نیازهای مشتریان باشد. اگر چاق هستید، هر چه دامن لباس عروس ساد ه تر و بدون چین و کار باشد، برایتان مناسب تر است ولی اگر لاغرید دامن های مدل دار هم برایتان برازنده خواهد بود. اگر قرار است لباستان دکلته باشد، فروشنده یا خیاط به شما خواهد گفت از لباس زیر تنه دار و بدون بند استفاده کنید. در ایران هم سالهاست که از لباس عروس سفید استفاده میشود.

هرگز در روز عروسي، از مواد برنزه کننده بدن به صورت دستي استفاده نکنيد و يا بر روي لباستان مستقيماً عطر نزنيد. در نهايت باید بگوییم فراموش نکنيد که اين عروسي شماست و اتفاقی تکرار نشدنی برای شما می باشد. برای عروس های چاق این دراپه ها باید کج و مایل باشند تا عروس را چاق تر نشان ندهند. شما می توانید برای خرید راحت و آسان لباس عروس مقدار هزینه ای را که می توانید برای لباس عروس نمایید را به فروشنده بگویید تا او شما را راهنمایی نماید. برای تهیه لباس عروس حداقل باید 1 ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ عروسی اقدام کرد. لباس عروس دنباله دار برای عکسبرداری و فیلمبرداری شما را زیباتر و با شکوه تر می کند، اما پوشیدن چنین لباس هایی دست و پای شما را می بندد و اجازه نمی دهد در این شب رویایی راحت باشید. یاد تان باشد، از خیاط بخواهید برای انتخاب گیپور از خود تان نظر بخواهد.

به این ترتیب خیاط یا فروشنده می تواند بفهمد که دامن شما چقدر باید بلند باشد یا دنباله آن باید چطور قرار بگیرد. ۱۵. حد اقل ۲ بار برای پرو لباس باید به مزون بروید ، عروسی شما یک شب است و حتما دلتان می خواهد در آن شب بد رخشید ، بنابراین رود ربایستی را با خیاط کنار بگذارید و اولا اجازه ند هید نظرش را برای راحت شدن کارش به شما تحمیل کند و دوما اگر عیب و ایراد ی در لباس می بینید با قاطعیت بخواهید آن را اصلاح کند و تحت تاثیر رفتار و نشان د ادن دلخوری اش قرار نگیرید . لباس های گشاد در ناحیه شکم برای این دسته از افراد مناسب تر است. قسمت مهم ديگر در لباس عروس، يقه آن است.