مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

قبل از دوخت لباس عروستان حتما در ابتدا با صاحب مزون صحبت کنید تا در صورت وجود هر گونه اشکال در لباس، حتما باید آن را اصلاح کند. اگر شما در آستانه ازدواج باشید، حتما انتخاب لباس یکی از دغدغه هایی است که ذهن شما را به خود مشغول ساخته؛ این روزها اکثر مزون های عروس و داماد این امکان را فراهم آورده اند تا لباس انتخابی شما را متناسب با سلیقه و اندازه شما تهیه کنند. لباس عروس از جمله لباس هایی است که به دلیل رنگ روشنی که دارد، در صورت لکه دار شدن، کثیفی آن کاملاً نمایان می شود. حتی در شرایط شیوع ویروس کرونا در این روزها، باز هم خرید یا اجاره زیباترین لباس عروس دنیا برای عکاسی فرمالیته اهمیت زیادی دارد.

در انتخاب و خرید لباس عروس همواره مشاوران مزون های دارای تجربه بالای در این زمینه هستند.آن ها با بررسی فرم اندام و مطابقت دادن آن با بودجه تان شیک ترین و زیباترین لباس عروس ۲۰۲۱ را در بین انواع لباس عروس به شما پیشنهاد می کنند. 8- لباس عروس تان را با توجه به فصل انتخاب کنید. در فصول گرم از پوشیدن لباسهای ابریشمی و گرم خودداری کنید و تا حد امکان در فصل زمستان و بارندگی از پوشیدن لباس عروس دنباله دار اجتناب کنید تا با لباس گلی وارد سالن عروسی نشوید. چنانچه اندام چاقی دارید از لباس عروس با پارچه توری استفاده کنید. اگر نتوانستید از هزینه لباس عروس بر بیایید می توانید از لباس عروس هایی که یک بار قبلا پوشیده شده اند استفاده کنید تا در هزینه لباس عروس صرفه جویی کنید.

این دسته افراد نیز بهتر است از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان بپرهیزند و سعی کنند لباس هایی بپوشند که انحنای بیشتری در اندامشان نشان دهد. علاوه بر این ها سوار و پیاده شدن از ماشین هم به سختی قبل نخواهد بود. بهتر است موقع انتخاب لباس عروس به قد آقای داماد هم اهمیت بدهید. حتما داخل مغازه لباس عروس را از نزدیک ببینید و پارچه آن را لمس کنید، لباسها در واقعیت با عکسشان خیلی تفاوت دارند. اگر با همسرتان هم قد هستید از انتخاب لباس عروسی که قدتان را کشیده نشان دهد اجتناب کنید. این نوع لباس در انواع مدل های مختلف: پف دار و پرنسسی، شاینی، دنباله دار، مدل لباس عروس پوشیده با کلاه که در انواع مدل لباس عروس ساده و طراح دار در بازار موجود است.

پارچه مات با رویه حریر شما را لاغر تر نشان می دهد. ۲. برای تهیه لباس عروس، حداقل باید یک ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراسم اقدام کرد تا سر فرصت لباس آماده شود و خیاط وقت کافی داشته باشد ولی خیلی از عروس خانم ها به دلیل دوندگی های نزدیک مراسم و حتی استرس طی این مدت لاغر می شوند و وقتی برای پرو می روند، اندازه هایشان تغییر کرده است ولی راه حلی برای این مشکل وجود دارد؛ خیاط های لباس عروس به جای زیپ، پشت لباس را با بند به هم وصل می کنند که به صورت ضربدری بسته می شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس می دهد و هم باعث می شود بتوان اندازه آن را به دلخواه تا حدی تغییر داد تا بالاتنه درست قالب اندام عروسباشد. لباس عروس با پارچه ضخیم و سفت، می تواند شما را پر تر نشان دهد.