مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

این مدل توجه همه را به سینههای شما منعطف میکند به همین دلیل در صورتی که تمایل چندانی به دیده شدن سینه ها ندارید می توانید یقه را کمی بالاتر در نظر بگیرید. اگر تمایلی به نشان دادن پایین تنه خود ندارید این لباس انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. البته لازم به ذکراست که اگر بازوهای بزرگی دارید بهتر است از انتخاب این یقه اجتناب کنید؛ چرا که زیبایی این یقه روی بازوهای شما تمرکز دارد. اگر امتیاز اندام شما در پایین تنه شما است بهتر است در انتخاب لباس عروس پرنسسی تجدید نظر کنید. اما بهتر است متناسب با بودجهای که در نظر گرفتید، گام بردارید. سایزبندی لباس های عروس با سایز معمول افراد متفاوت است پس اگر سایزتان 36 است و سایز لباس عروس 38 یا حتی 40 اندازه تان شد، نگران نشوید. در نظر داشته باشید که سایز لباس عروس با لباس های دیگر متفاوت است .

ممکن است قصد داشته باشید برای روز عروسی لاغرتر شوید و به همین دلیل میخواهید سایز کمتر را سفارش دهید. این لباس دقیقا مدلی است که میتواند تمام ایرادات قسمت پایین تنه را نشان دهد. این مدل دامنی بسیار باریک دارد که دقیقا از زانو پف دار میشود. خانم هایی با جسه کوچک در صورتی میتوانند از این لباس استفاده کنند که لباس دقیقا مطابق با اندام آنها یا به اصطلاح فیت تن آنها دوخته شده باشد؛ در غیر این صورت قد کوتاه دیده میشوند. خشکشویی های متخصص و حرفه ای براساس نوع لکه ایجاد شده، از شوینده ها و حلال های خاصی استفاده می کنند؛ برای مثال برای پاک کردن لکه رژ لب روی لباس عروس از الکل، لکه قهوه، چای و انواع چسب از سرکه و آبلیمو و برای پاک کردن لکه خون یا ادلکن از نمک استفاده می شود. پس خود را در گروه چاق و لاغر تقسیم نکنید ممکن است فردی با وزن 120 در فرم اندام مستطیلی قرار بگیرد و فردی با سایز 55 اندام دایره ای داشته باشد.

طراحی این لباس به گونه ای است که در قسمت بالاتنه تنگ است و در قسمت پایین تنه دارای دامنی بزرگ و پف دار است. بخصوص که عروس باید ساعتهایی طولانی با این لباس که اصلا قابل مقایسه با لباسهای معمولی نیست، کنار بیاید! این لباس عروس با دامن پف دار شناخته میشود و بالاتنه آن در مدلهای مختلفی قابل انتخاب است. زیبایی این لباس عروس در سادگی مدل دوخت آن است. اگر اندامی به شکل ساعت شنی دارید این مدل بهترین گزینه برای نشان دادن زیبایی اندام شما است. مدلهای متنوعی از لباس عروس وجود دارد که برای شما مناسب هستند و زیبایی اندام شما را نمایان میکند. چون اگر شما مکان را مشخص نکنید امکان دارد فقط زمان خورد را تلف کنید چون هر لحظه باید دنبال مکان برای انتخاب عروس خود باشید. اگر تمایل دارید در شب عروسی لباس ساده بپوشید این مدل بهترین انتخاب برای شما است.

یادتان باشد که سلیقه هر شخص مشخص کننده بهترین برای او است. این انتخاب برای خانم هایی که بالا تنه کوچک دارند بهترین انتخاب است. در ضمن این لباس عروس برای خانمهایی که جسه کوچک یا قد بلندی دارند گزینهای مناسب است. صندل های تخت، کفش های پاشنه دار پامپ و استیلتو و کفش های لژدار کیتن با توجه به سلیقه و روحیات و میزان بلندی قد عروس انتخاب می شوند. در ضمن در صورتی که قد بلندی دارید دقت کنید دامن لباس عروس نباید به بالای زانو برسد. اگر سینه هایی زیبا دارید انتخاب لباس عروس با یقه دلبری فرصت مناسبی برای نشان دادن آنهاست. حتی، می توان گفت لباس هایی با بالاتنه دکلته جذابیت عروس قدبلند و خوش اندام را صدچندان می کند. پس اگر بازوهای بزرگی دارید به کمک این یقه، آنها را پوشش دهید. اما اگر قصد دارید که اندام زیبای خود را به مهمانان نشان دهید این لباس برای این هدف طراحی نشده است.