مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

لباس عروس های آستین کوتاه برای خانومهایی که میخوان لباس کمی باز بپوشن و لاغر شدن و یا یهو چاق شدن و دستشون ترک داره مناسبه و بهتره برای پوشش ترک ها از لباس عروس های آستین کوتاه استفاده کنن. با توجه به این که این مدل دارای دامنی دنباله دار نیست می توانید از تاج های نگین دار و شلوغ و تورهای بلند استفاده کنید. پارچه لباستان را براق انتخاب نکنید و سعی کنید روی آن از حریر استفاده شده باشد، زیرا، زیباتر خواهد بود و شما را لاغرتر نشان خواهد داد. مزون فروتن اولین مزون عروس دارای استانداردهای بین المللی ایزو 9001 و 10002 و بهترين مزون لباس عروس تهران است که عکس لباس های ژورنال و لباسهای دوخت خود را برای مقایسه در اختیار شما قرارمیدهد تا عروس خانمها مطمئن باشند لباس عروس دقیقا عین ژورنال میشود.مدیریت مزون فروتن تمامی پارچه های خود را از فرانسه و ترکیه وارد میکند.لباسهای فروتن در اولین پرو تکمیل است و فقط تزیئنات آن انجام نشده که بعد از پرو تزئین میشود و شما لباس عروس را میپوشید و تحویل میگیرید با این کار وقت ارزشمند عروس خانمها و خانواده شان در رفت و آمد برای تعداد پرو های زیاد هدر نمیرود .مزون لباس عروس فروتن با اطمینان و آسودگی خیال طراحی و دوخت لباس خود را به ما بسپارید.

از آنجایی که دامن این مدل لباس ساده طراحی میشود، یقه کشیده و مربعی شکل آن به شما کمک میکند شانه ای کشیده و زیبای خود را نمایش دهید. اگر شانه و بازوهای ورزشی خوش ترکیبی دارید با پوشیدن لباسی که دامن بلند دارد، بالاتنه خود را به نمایش بگذارید. در صورتی که عرض شانه ها، دور سینه و دور باسن سایز مشابهی داشته باشند و اندازه دور کمر ۲۵ درصد کمتر از دور باسن باشد، فرم اندام شما ساعت شنی است. همچنین برای اندام ریزنقش که میخواهند منحنیهای خود را به نمایش بگذارند بسیار مناسب است. در ادامه مدل های مناسب لباس عروس را با توجه به فرم اندام برایتان آورده ایم تا راحت تر تصمیم بگیرید.

هر چه به تناسب لباس عروس با اندام تان بیشتر توجه کنید، آراسته تر و جذاب تر به نظر خواهید آمد. 5. در صورتی که همچنان اثرات لکه یا آلودگی روی لباستان می بینید، می توانید به کمک یک فرچه یا مسواک نرم این آلودگی ها را از روی لباستان پاک کنید؛ اما توجه کنید که بیش از حد آن را روی لباس نکشید، زیرا باعث آسیب به بافت پارچه لباستان می شود. اما امروزه هنوز همچنان رایجترین رنگ لباس عروسی در اروپا و آمریکا سفید است. اگر هم مهمان یک مراسم عروسی هستید نگران نباشید زیرا ما برای شما انواع مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ را هم در قسمت مدل لباس سایت دو نقطه قرار داده ایم. به صورتی که اگر ریزنقش هستید، به کمک پوشیدن مدل راسته میتوانید خود را آنطور که دوست دارید نشان دهید. اندام خود را با پوشیدن پارچههای ریزشدار و لخت به نمایش نگذارید.

همچنین قبل از رفتن برای خرید لباس عروس، بهتر است مدل مورد علاقه خود را در نظر داشته باشید. 2. به کوتاهی قد و یا بلندی آن دقت کنید، قد پاشنه کفش خود را نیز در زمان انتخاب لحاظ نمایید. لباسهای راسته ممکن است در نگاه اول ساده و بدون پستی و بلندی خاصی به نظر برسند اما در واقع یکی از مورد پسندترین و ظریفترین مدلهایی است که دیده میشود. این دامنهای زیبا این روزها طرفداران زیادی دارند، زیرا میتوانند در نگاه اول مخاطب را بفریبند ولی در حالت تمام قد چشم را مورد نوازش قرار میدهند. اگر میخواهید قد بلندتر از حالت معمول خودتان به نظر برسید؛ از انتخاب لباسهای با خط کمر پایین پرهیز کنید، چرا که این مدل لباسها بالاتنه را کوتاه نشان میدهد و در نتیجه قد شما کوتاهتر دیده میشود. لباس عروس پری دریایی، mermaid wedding dresses همان لباسی است که از بالای لباس به صورت کاملاً چسبیده به سمت پایین میآید و درست در زیر زانو است که چینهای فراوان و زیبا به سبک فریبندهای نگاه شما را شعلهور میکند.