مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

فرقی نمیکند که به دنبال لباس عروسی ساده و بدون زرق و برق برای یک عروسی لب دریا هستید و یا تلاش میکنید تا یک لباس میدی توری برای رفتن به محضر پیدا کنید یا اینکه تمام تلاشتان را کردهاید اما هنوز هم آن لباس ساده و زیبایی را که میخواستید پیدا نکردهاید، این پیراهنها دقیقاً همان چیزی است که شما دنبالش هستید. زیرا در هر سن و سالی مدل و طرح لباس عروس با هم متفاوت است. حتما شما چندین مدل انگشتر زیبا دارید اما برای این شب مهم، تنها یکی از بهترین گزینهها که با لباس عروستان همخوانی دارد انتخاب کنید و در انگشتان دست راست خود بیاندازید. این لباس عروس شیک قطعاً یکی از آن لباسهایی است که همه در موردش صحبت خواهند کرد. اگر به دنبال لباس عروسی میگردید که حال و هوای فیلم گریت گتسبی را داشته باشد، دیگر نیازی نیست نگران باشید.

پس ما 19 مدل لباس عروسی که به طور باور نکردنی فراموش نشدنی هستند ولی اصلاً زشت و بدون جلوه نیستند را برای شما پیدا کردهایم. انتخابی دیگر برای لباس عروسهای غیررسمی اما خیره کننده، پیراهن آستین کیمونویی است که انتتخابی محشر است. اما لازم به ذکر است که رنگ آن باید متناسب با رنگ پوست انتخاب شود تا جلوه ای بهتری داشته باشد. اولین چیزی که لازم است در مورد این لباس بدانید این است که جیب دارد. عروسهایی که اندامشان بدون پستی و بلندی خاصی است، یعنی اندام یکسره دارند، لباس این چنینی برای آنها خوب است. توجه داشته باشید که جنس پارچه بر روی طرح و انتخاب لباس عروس تاثیر بسزایی دارد و می تواند در نقش و طرحی که طراح میخواهد بر روی آن اجرا کند تاثیر گذاشته و لباسی شکیل و جذاب را در اختیار عروس خانم های جوان بدهد. این لباس تنها به اندازهای حریر و تور دارد که عکسهای عروسی شما را زیبا کند اما نه به آن اندازهای که نتوانید با آن برقصید.

این پیراهن در حالی که ساده و براق است، کاملاً حال و هوای دهه بیست را دارد. اگر به دنبال لباس عروسی هستید که روی زمین کشیده نشود، این پیراهن آستین پفی ساده اما شیک مورد تایید شما است. این لباس عروس با داشتن یقهای دلبری، بندهای نازک روی شانه و گلدوزی پشت لباس که آن را پلیسه کرده است، ساده و خیره کننده است. از آنجا که این مدل در قسمت کمر باریک می شود، بر منحنی های اندام تان تاکید می کند و شما را خوش اندام تر نشان می دهد. دامن لباس پرنسسی پف زیادی دارد؛ پف دامن درست از کمر شروع میشود، به همین دلیل اگر بالا تنه پهنی داشته باشید بهتر است سراغ این مدل نروید و مدل هایی را امتحان کنید که پف دامن کمتر بوده و بالا تنه لباس، بلند تر باشد. این مدل لباس عروس جدید به دلیل پوشیدگی مناسب برای فصل سرما است که این موضوع استفاده از آن را برای عروس خانم های غیرمحجبه نیز افزایش داده است.

این لباس عروس مدل ماهی و ساتن بدون حاشیه دوزی اضافه، تزئینات شلوغ یا تور برای هر عروس مدرنی عالی است. شکافهای توری دو طرف پیراهن، بدون آنکه پیراهن را شلوغ کند، آن را خیره کننده کرده است. دیجیواش، با رباتهای مخصوص بدون هیچ آسیبی به جنسها و بافتهای متنوع پارچه آنها را میشوید و بدون استفاده از اتوهای پرسی حرارتی بلکه با رباتهای فشار بخار ملایم، آنها را صاف و آراسته میکند. در حالی که قطعاً این لباس برای فصلهای گرم مناسب است، شما میتوانید این لباس عروس را در هر زمانی از سال با اکسسوری مناسب استفاده کنید. گفته میشود برای طراحی این لباس ماهها زمان گذاشته شده تا به گونهای طراحی شود که علاوه بر شیک و جذاب بودن، با گذر زمان از مد نیفتاده و به یاد ماندنی باشد. شاید مانند معجزه به نظر برسد اما این پیراهن براق یقه هفت خیره کننده، جیب هم دارد که مزیتی بزرگ است و بالا تنهای زیبا و چسبان دارد که پشت آن بسته است.