مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

اگر بازوهای خوش فرمی ندارید و یا زخمی روی دستانتان وجود دارد که تمایلی به دیده شدن آن ندارید، پوشیدن لباس عروس آستین دار، بهترین انتخاب است. اگر سایز لباس کمی بزرگتر باشد، امکان کوچک کردن آن وجود دارد؛ اما سفارش لباس تنگ شما را به دردسر خواهد انداخت. بهتر است لباسی ساده با جنس ساتن انتخاب کنید تا لاغرتر به نظر برسید. ترکیب ساتن و تور در پارچه این لباس می تواند از برجستگی ها و برآمدگی های بدن شما کم بکند. برای انتخاب تور لباس عروس ابتدا باید ویژگی لباس عروس منتخبتان را بررسی کنید. خشکشویی لباس عروس و اتوشویی لباس عروس بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل در مورد خشکشویی لباس عروس و اهمیت آن صحبت کنیم. این مدل لباس که شبیه حرف A انگلیسی است در قسمت بالا تنه تنگ و در ادامه، از کمر به پایین دامن آن کلوش می شود.

لباس های تنگ برای این دسته افراد مناسب نیست. پس از تحويل گرفتن لباس از خشکشويي هم ميتوانيد يک بار ديگر فقط آستر آن را در خانه اتو کنيد تا ديگر نگران ناراحتيهاي پوستي نباشيد. مدل دوخت آن تا خط زیر کمر به صورت چسبان است و از آن جا به بعد گشاد می شود. 2. حلال مناسب برای لباس عروس شما به نسبت جنس و بافت پارچه انتخاب می شود. 3. به نسبت میزان کثیفی و لکه های موجود روی لباس، بهترین روش شستشو انتخاب می شود. حال اگر یک کفش با پاشنه 7 سانتی متری بپوشید، وزن تان همان 65 کیلوگرم می ماند اما قدتان به 172 سانتی متر می رسد. اگر چه بسیاری از عروس ها فقط هنگام گرفتن عکس و فیلم کفش های پاشنه بلند خود را می پوشند و در طول جشن کفشی راحت تر به پا می کنند، اما پوشیدن کفش پاشنه بلند، یکی از ساده ترین راه های بهتر درخشیدن در لباس عروسی است.

ممکن است قصد داشته باشید برای روز عروسی لاغرتر شوید و به همین دلیل میخواهید سایز کمتر را سفارش دهید. سیستم شستشوی آنتیباکتریال و ضد میکروبی دیجواش، لباسها را مثل روز اول چنان تمیز میکند، که انگار هرگز این لبسا توسط شخص دیگری پوشیده نشده است. خشکشویی لباس عروس در هر جنس و بافتی توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود و بدون اینکه هیچ آسیبی به بافت لباس وارد شود، تمیز و اتوکشیده مثل روز اول به شما تحویل داده می شود. زیرا در این صورت شما بلندتر به چشم میآیید و این اصلا زیبا نیست. در این صورت اکسسوریهای متناسب با لباس خواهید داشت. بیایید با هم 15 عروس مشهور و لباس عروسی های شیک آن ها را بررسی کنیم.

بسیاری از عروس خانم ها برای مراسم عروسی خود ترجیح می دهند لباس بدوزند یا اینکه بخرند، تا برای سالیان سال آن را به عنوان خاطره بهترین شب زندگیشان نگهدارند. وزن مناسب و ثابت ماندن آن روی بدن، بدون حرکتو چرخشهای اضافی از جمله مواردی هستند که به پوشنده لباس احساس راحتی و امنیت میدهند. برای بالا رفتن اعتماد به نفستان برای ظاهر شدن در جمع و برای پوشاندن بثورات پوستی، اثر جوش های قدیمی، سوختگی یا حتی ماه گرفتگی روی پوست بازو، گردن و سرشانه هایتان لباس عروس پوشیده انتخاب کنید. خشکشویی های متخصص و حرفه ای براساس نوع لکه ایجاد شده، از شوینده ها و حلال های خاصی استفاده می کنند؛ برای مثال برای پاک کردن لکه رژ لب روی لباس عروس از الکل، لکه قهوه، چای و انواع چسب از سرکه و آبلیمو و برای پاک کردن لکه خون یا ادلکن از نمک استفاده می شود.