مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

اگر کفش شما پاشنه بلند است، بهتر است که رقص تان را هم با آن تمرین کنید تا مشکلی ایجاد نشود. بهتر است که لباس تان را روز عروسی در مزون بگذارید تا هم جذابیت و تازگی آن حفظ شود و هم خراب نشود. اگر مدل لباس شما به گونه ای است که دنباله ی آن بلند است و شما نگران چروک شدن آن هستید، بهتر است که در صندلی عقب بنشینید تا جای بیشتری برای شما باشد و لباس تان چروک نشود. اگر لباس شما برای تان بلند است و پول زیادی برای آن پرداخته اید و نمی خواهید آن را برش بزنید، بهتر است که لباس عروس تان از بین تور های آن به سمت بالا بکشید و سپس آن را کوک بزنید.

یقه قایقی: برای فرادی که دارای شانه های پهن و کمی بلند هستند بسیار مناسب است. یقه دکلته: این مدل برای خانم هایی که سینه های بزرگ و شانه های پهن تر دارند مناسب است. اگر این دستگاه را ندارید و به خشک شویی ها هم اعتماد ندارید، نگران نباشید. پیشنهادت زیر را هم بخوانید. عمدتا قسمت بالای لباس عروس طوری طراحی و دوخته می شود که نیاز به پوشیدن چیزی زیر آن نباشد. ۶. در خیلی از لباس عروس های جدید در ناحیه زیر سینه تا شکم برای پوشاند ن پهلو و شکم و حتی ایجاد زیبایی دراپه هایی کار می شود . به دلیل رنگ سفید لباس عروس، لکه های ایجاد شده خیلی سریع خود را نشان می دهند. ، گاهی لایههای داخلی لباسهای عروس به دلیل شستشوی نامناسب آب میرود و ایستایی و آراستگی لباس برای همیشه از بین خواهد رفت.

به دلیل جنس ظریف و خاص لباس عروس که معمولاً از حریر، دانتل، تور و گیپور است، قطعاً شستن لباس عروس با لباسشویی خانگی به معنای خداحافظی با لباس است! در ادامه از این مقاله سایت مزون آنلاین دریمیس شما را با انواع مدل لباس عروس جدید در تهران، پرنسسی، پف دار، دخترانه، ایرانی، بچه گانه و … لباس های عروس، با مدل های مختلف مثل، لباس عروس بلند، لبای عروس پرنسسی، مدل های گیپور دار، جواهر دوزی، گلدوزی شده، مدل های لباس عروس پوشیده حجاب دار، پف دار، مدل ماهی، آستین دار، ساتن، پفی، دنباله دار، اسکارلتی و سایر مدل ها در مزون گالانت تهران طراحی، تولید و ارائه می شود. بدون پف طراحی شده اند که امیدواریم از این مدل هم استفاده کافی را برده باشید. کاری که شما باید بکنید این است که قبل از عروسی پیش آرایشگرتان بروید و موهای تان را به او نشان دهید و اگر مدل خاصی هم در ذهن تان است به او بگویید تا در روز عروسی خیال تان راحت باشد.

از جزئیات توری ساده گرفته تا سنگ دوزی تزئین شده با بدلیجات ، هر عروس را حسابی را زیبا می کند! امیدواریم این مطلب بتواند شما را در خرید لباس عروس راهنمایی کند. در این مقاله ما هر نکته ای که شما برای پوشیدن لباس عروس به آن نیاز خواهید داشت را برایتان آورده ایم. لباس عروس آستین دار مناسب تمامی اندام ها هستند. شاید در گذشته نه چندان دور پوشیدن لباس عروس آستین دار در فیلم های تلویزیونی دیده می­شد، اما امروزه افراد زیادی هستند که علاقه دارند لباس عروس آنها آستین داشته باشد. درباره موارد مناسب مشورت بگیرید اما مهم نظر خودتان است و بس. مورد مهمی که می بایست دقت زیادی به آن داشته باشید انتخاب لباس عروس مناسب با قد و وزن شما می باشد که می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی هر چه بیشتر شما در مراسم عروسی داشته باشد. 1- قبل از روز عروسی لباس عروس تان را کنترل کنید.