مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

دامن های ساده ای هستن که مناسب هر نوع تیپی میتونن باشن. همچنین از مدلهای متنوع استفاده کردیم که تمام سلایق رو پوشش بده. دکمه های رو کار که از گردن تا کمر کار میشه هم از مدلهاتی جدید هست که جدیدا در لباسهای مجلسی شب خیلی پر استفاده و صد البته زیبا هستن. البته در مدل عکسهایی که ما قرار میدیم، چون سعی میکنیم پوشیده تر ها رو انتخاب کنیم روی بالا تنه ها هم کار میشه که زیبایی خاص خودشون رو دارن. خانم هایی که در تدارک جشن عروسی خود هستند و می خواهند در شب عروسی با انتخاب مناسب لباس خود خاطره زیبا و لذت بخشی را به همراه داشته باشند، باید قبل از انتخاب لباس عروس به یک سری نکات توجه نمایند تا بهترین گزینه را مطابق با سلیقه خود انتخاب نمایند. خرید لباس عروس یکی از خاطره انگیزترین و مهم ترین خریدها برای خانم هاست پس در انتخاب آن نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهند تا در رویایی ترین شب زندگی شان به بهترین خود تبدیل شوند.

اگر قصد دارید در شب عروسی خود برقصید و از این شب رویایی لذت ببرید، حتما این مدل لباس را انتخاب کنید. این مدل لباس عروس را با یک دسته گل رنگارنگ رویایی هماهنگ کنید تا ظاهری مثل فرشته های بهشتی پیدا کنید. این دسته در خانمها شایعتر است و بهتر است که لباسهای پرنسسی و یا لباسهایی که بالا تنه آن کار شده است، بپوشند. این دامن ها شامل دو دسته ی دامن بلند و دامن کوتاه هستند. مردم هر کشوری برای انجام مراسم ها و جشن های خود مراسم های مخصوص به خود را دارند که یکی از این مراسم ها جشن عروسی و لباس عروس است.

اولین چیزی که لازم است در مورد این لباس بدانید این است که جیب دارد. توری که روی دامن مدل لباس عروس پایین کار شده، تور دانتله که مد شده و در انواع طرحها و رنگهای متفاوت، این روزا زیاد باب شده که به نظرم زیبایی خاصی داره. زیرا این پیراهن زیبا که جلوی آن ساده است و جزئیات ظریف با تور در پشت دارد، برای آنها مناسب است. همینطور که مکان مهم است زمان هم مهم است باید زمانی را برای خرید لباس عروس انتخاب کنید که عجله نداشته باشید و یا ذهنتان آماده انتخاب باشد که بتوانید به راحتی و با خیال راحت انتخاب کنید و یک نکته بسیار مهم برای خرید لباس عروس این است که همیشه ۳ماه تا ۶ ماه قبل عروسی لباس عروس خود را انتخاب کنید و برای خرید لباس عروس اقدام کنید چون نزدیک زمان عروسی انقدر استرس خواهد بود که بسیار برای سفارش لباس عروس خود به مشکل خواهید خورد.

لباس عروس ها انواع و مدل های متنوعی دارند که ابتدا باید بین مدل های لباس عروس یکی را برای خود انتخاب کنید. طراحی حلقه نیز دقیقا به گونهای انجام شده که با گذر زمان از مد نیفتد و اصطلاحا دِمده نشود. استفاده از گردن بندهاي كوتاه يا متوسط بسيار عالي است. لباس عروس راسته از بالا تا پایین تنگ بوده و دامن آن حالت راسته دارد پس اگر قد متوسط یا بلند دارید، از این مدل غافل نشوید. مدل پشت عکس پایین هم همینطور. پشت لباس می تواند از توری با تکه دوزی هایی از گل های جدا از هم و در اندازه های متفاوت باشد بطوریکه مقداری از پوست شما هم نمایان باشد. در روز عروسی سعی کنید شانه های تان را عقب نگاه دارید، پشت تان را صاف بگیرید و قوز نکنید.