مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

اگر به دنبال طرح های یقه ایستاده هستید به این موضوع توجه کنید که باید همراستایی خوبی با تاج و تور داشته باشد. امروزه طراحان لباس مانند گذشته چند مدل کلی را به بازار ارائه نمی کنند و به طراحی انواع لباس عروس ایرانی،دخترانه، رنگی،سفید، بچه گانه،پوشیده، باحجاب و جدید و شیک ۲۰۲۱ مطابق با سلیقه و فرهنگ افراد و مناطق مختلف می پردازند. لباس عروس خود را با استفاده از شنلهای کوتاه و بلند می توانید حسابی باوقار و رویایی نشان دهید. تفاوت قد داماد با عروس در انتخاب لباس عروس اهمیت دارد. ببینید: عکس/ سفر به دور دنیا با لباس عروس!

بهتر است هزینه ای که در نظر گرفته اید را با فروشنده در میان بگذارید تا شما را راهنمایی نماید. اولین معیار انتخاب لباس عروس بودجه ایست که برای خرید آن در نظر گرفته اید. خریدن و اجاره لباس عروس ذوق و سلیقه و حوصله می خواهد، با یک انرژی مثبت زیاد. گاهی اوقات لباس عروس چنان با جواهرات پوشیده میشد، به طوری که پارچه لباس در زیر آنها پنهان میشد؛ در قرن پانزدهم زمانی که شاهزاده مارگارت در انگلستان ازدواج کرد، لباس او به حدی سنگین بود که نمیتوانست حرکت کند و به کمک دو نفر به کلیسا برده شد!

هنگام خرید لباس عروس حتما با توجه به عقاید خانواده خود و همسرتان اقدام به خرید لباس عروس پوشیده یا باز کنید، تا بعدا احساس پشیمانی نداشته باشید. می توانید با جستجو در فضای مجازی و اینترنت از زمان این حراج ها اطلاع یابید. مجلات مختلف عروس، مزونهای لباس و فضای مجازی را دنبال کنید تا بتوانید لباس مناسبتان را بیابید. معمولا مراسم ازدواج سلبریتیها در سراسر دنیا غوغای زیادی به پا میکند و تصاویر آنها در فضای مجازی وایرال میشوند. معمولا برای کمتر شدن هزینه لباس، خیاط ها به جای استفاد ه از پارچه گیپور از حاشیه های آن استفاد ه می کنند، و پارچه را با چسب به لباس می چسبانند و حتی سنگ ها هم با چسب های حرارتی روی گیپور قرار می گیرند. بنابراین در انتخاب لباس عروس با حوصله پیش بروید و لباسی بخرید که با بودجه شما متناسب باشد. چنانچه لباستان نیاز به تغییرات داشت در این مدت زمان به راحتی و بدون استرس این کار را انجام دهید و یا اگر قصد دوختن لباس عروس را دارید خیاط بتواند با حوصله و دقت لباس با کیفیتی را ارائه دهد.

فاکتور بعدی، انتخاب لباس عروس، با توجه به مدلی است که برای موها در نظر داریم. اگر در دوران نامزدی هستید، پیشنهاد میکنیم در این مدت لباس عروسهای موجود در بازار را هم بررسی کنید. یکی از بهترین دوران هر فردی در زندگی دوران نامزدی و شور و شوق برای جشن عروسی است. لباس عروسی در روز عروسی، برای عروس بیشتر از آنچه که برای داماد مهم است، دارای اهمیت است. فکر میکنم شما هم فهمیده باشید که بسیاری از کالکشنهای لباس عروس و مدل لباس عروس جدید نیز بر مدلهای اسکینی و لاغر تمرکز دارند و افراد چاق معمولا رد حاشیه قرار می گیرند.