مدل های محبوب لباس عروس و اندامهای مناسب برای آنها

همیشه پوشاک چند ده میلیونی، رویایی ترین لباس عروس زندگی شما نیست و انتخاب آن در مزون های گران قیمت زعفرانیه و جردن و الهیه تهران، بهترین گزینه نخواهد بود. لباس عروس ، یکی از رویایی ترین پوشش هایی است که بانوان در طول زندگی بر تن می کنند و خاطره انگیز ترین شب زندگی خود را جشن می گیرند. Neckline romantic: این مدل به دلیل حالت باز موجود در یقه به این طریق نام گذاری شده است. خرید لباس عروس بسیار سخت شده بود، چراکه این هزینه برای اکثر افراد دشوار بود. سبکی که در آن زمان بورس بود. حتماً دقت كنيد اگر لباس عروسی تان در اين رنگها انتخاب مي كنيد، حتما بايد تورتان را هم در همين هارمونی و توناژ رنگي انتخاب كنيد. تصویریا از لباس عروس تور دار بلند کیم کارداشیان که حتی در زمان ازدواج هم دست از سلفی بازی بر نمی دارد. از طرفی، رنگ آبی از بهترین انتخابها برای روز عروسی بود، چراکه نمایانگر خلوص، تقوی و باکره بودن عروس بود، بعلاوه رنگ تیره به راحتی لکهها و نواقص را پنهان میکرد و میتوانست دوباره پوشیده شود.

هنگام پرو لباس عروس با آن بنشینید،بچرخید و یا حتی کمی برقصید ؛غیر از ظاهر،راحتی لباس بیشتر اهمیت دارد تا هنگام رقص در مراسمتان احساس ناخوشایندی نداشته باشید و به راحتی برقصید و لذت ببرید. لباسها در این دهه، نسبت به قبل تنوع بسیاری از نؤ انتخاب پارچه و مدل داشت. در لباسهای عروسی دهه 1950 عناصر دیگری مانند تور به لباسهای عروس اضافه شد، بعدها گردنبندهای دلبند نیز جزئی از لباس عروس در این دهه شدند. در ابن دوران به دلیل درگیری با جنگ، برای صرفهجویی در پول، لباسها از پارچههای بسیار معمولی دوخته میشد. با گذشت زمان و توجه به تغییرات مختلفی که در تاریخچه لباسهای عروسی دیدیم، مسلم است که فرهنگ، طبقه اجتماعی و قوانین رایج، نقش مهمی در نوع لباس عروس و انتخاب پارچه برای دوخت آن در عروسی دارند.

یقه گرد: برای افرادی که سینه های کوچک دارند و میخواهند این موضوع مرکز توجه نباشد مناسب است. از طرفی رقصیدن در عروسیها در این دوره زمانی رایج شد و دیگر همچون سابق خرید لباس برای عروسی اسراف محسوب نمیشد. از طرفی مقرر کرده بودند که رنگهای خاصی در بعضی از روزهای سال پوشیده شود، برای مثال: رنگ سبز در فصل بهار، رنگ قرمز در فصل تابستان، رنگ زرد در فصل پاییز و رنگ سیاه در فصل زمستان. افرادی که از جایگاه اجتماعی بالایی برخوردار هستند، بدون در نظر گرفتن هزینهها همیشه در اوج مد لباس میپوشیدند. در زمان سلطنت سلسله ژوT حدود سه هزار سال پیش، عروس و دامادها هر دو لباس مشکی یا لباس قرمز رنگ میپوشیدند.

عروسهای امروزی تقریباً هر سبکی را برای لباسشان انتخاب میکنند. کشور چین اولین جایی بود که عروسها، لباسشان رنگ خاصی داشت. رنگی مانند سبز؛ رنگ سبز در آن زمان برای عروس نشانگر بدبختی بود. از آنجایی که در آن دوران، پیدا کردن پارچه سفید رنگ و البته حفظ و نگهداری آن بسیار سخت بود ، فقط زنان ثروتمند توانایی خرید و نگهداری این لباس را داشتند. لباسهای عروس در دهه 1990 بسیار متفاوت بود، اکثر لباسها به سمت سبکهای براق و ساده رفته بودند که با دهه 80 در تضاد بود. لباسهای این دهه به سمت کوتاهتر شدن و باریک شدن سبک دامن رفت. این مدل لباس برای تمام اندامها مناسب است به شرطی که بیش از حد تنگ و چسبان نباشد تا افراد لاغر را بیش از اندازه لاغر و باریک و افراد چاق را بیش از حد چاق نشان ندهد. وزن این لباس عروس ۳٫۰۱ کیلوگرم است.