مدل های محبوب لباس عروس و اندامهای مناسب برای آنها

بعد از لباس عروس های پفی و حجیم دهه ۵۰، عروس ها ترجیح دادند لباس هایی بپوشند که باریک تر و متناسب با اندامشان باشد. به جای این که بازوهای تان را به بدن تان بچسبانید کمی آنها را از خود دور کنید، و کف دست های تان را با متانت در دو سمت کمر و پایین تنه تان بگذارید. در این دوره، لباس عروس های راسته با پایین تنه مدل ماهی مد شد. از همین زمان بود که رقصیدن در عروسی باب شد. بر خلاف بسیاری از آیینها و سنتهایی که برای لباس عروسی وجود دارد، در بیشتر تاریخ، برای داماد لباس خاصی در نظر گرفته نشده است. این مدل لباس عروس بر خلاف لباس عروس های پوشیده با آستین بلند بود که از همان زمان به بعد مد شد.

از سال ۲۰۰۰ به بعد، شما شاهد تنوع بیشتری در لباس عروس خواهید بود. پس از تصمیم نهایی مبنی بر انتخاب لباس مدل ماهی، حتماً آن را بپوشید و کمی با آن راه بروید تا مطمئن شوید که انتخاب خوبی برای شب عروسی تان خواهد بود. شب عروسی برای هر فردی شب بسیار مهم و زیبایی است که دوست دارد بدرخشد و همه چیز زیباترین شکل ممکن باشد یکی از این گزینه ها مدل لباس داماد و مدل لباس عروس می باشد. حذف آستین از لباس عروس مدی بود که کم کم رواج پیدا کرد زیرا کمی ریسکی به نظر می رسید. تصویر زوجی که مشاهده می کنید متعلق به سال ۱۹۱۵ است.

جسورانه لباس عروسی پشت باز و زیبای خود را انتخاب کنید. در نظر گرفتن فرم و طرح اندام مهمترین فاکتور برای انتخاب یک لباس عروس مناسب است. این نوع لباس عروس برای انواع اندامها مناسب است اما برای کسانی که بالا تنه ی متناسبی دارند ولی پایین تنه درشتی دارند مناسب تر می باشد. بالا تنه باریک و پایین تنه پف دار. در ادامه این مطلب، با انواع بالا تنه در لباس عروس آشنا خواهیم شد. این مدل لباس که شبیه حرف A انگلیسی است در قسمت بالا تنه تنگ و در ادامه، از کمر به پایین دامن آن کلوش می شود. دامن این مدل نیز صاف از زیر سینه شروع میشود و تا پایین با پف کمی ادامه پیدا میکند. دنیل فرانکل هم از معروفترین برندهای لباس عروس در دنیا است. عروس هایی که توان مالی خرید لباس ابریشم طبیعی را نداشتند، مدل های ارزان تر از جنس ریون یا ابریشم مصنوعی را انتخاب می کردند که ظاهری شبیه به همان کپی طبیعی شان داشت.

اگر به دنبال سبک هایی تازه از لباس عروس هستید، با این لباس عروسی های سبک و با تزئیناتی به سبکی پر و پارچه های نازک در روز عروسی خود ظاهر شوید. میدانستید در زمان گذشته بزرگترها به هیچ وجه نمیگذاشتند که عروسشان لباس سبز برای چنین شبی بپوشد، چرا که اعتقاد داشتند این رنگ بد شانسی میآورد. تا دهه ۱۹۸۰، خریدن هر چیزی که دکلته نباشد خیلی سخت بود. در دهه ۹۰ میلادی ، عروس ها خواستار لباس های آستین دار بودند و از پوشیدن لباس های دکلته خسته شدند. عروسی که در تصویر مشاهده می کنید، در سال ۱۹۵۷، لباس عروس پفی از نوع بدون یقه یا دکلته پوشیده است.