مدل های محبوب لباس عروس و اندامهای مناسب برای آنها

از جمله اولین مواردی که عروس هنگام شروع آمادگی برای ازدواج باید به آن توجه کند ، انتخاب لباس عروسی است ، مطمئناً یکی از چشمگیرترین لباسهای تاریخی یک زن لباس عروس اوست . وزن مناسب و ثابت ماندن آن روی بدن، بدون حرکتو چرخشهای اضافی از جمله مواردی هستند که به پوشنده لباس احساس راحتی و امنیت میدهند. تا قبل از جنگ جهانی اول روز به روز تجملات و زرق و برق لباسهای و زندگی ها بیشتر و بیشتر می شد. که از گران ترین و عالی ترین پارچه ها به شمار می روند استفاده می کردند. عروس خانمهای محترم باید در نظر داشته باشند که مدلهای متنوعی که دامنهای متفاوت را شامل میشوند صرفا محدود به این تنها مدل نیستند اما در مجموع تعداد زیادی از مدلهای مختلف به نحوی زیرمجموعه این مدل به شمار میروند.

در نهايت باید بگوییم فراموش نکنيد که اين عروسي شماست و اتفاقی تکرار نشدنی برای شما می باشد. افراد ثروتمند و پادشاهان و خاندان سلطنتی برای لباس عروس از انواع پارچه های مخمل ، ابریشم ، اطلس و پارچه های زربافت و نقره بافت که از پارچه های اعلا و گران محسوب میشدند، استفاده میکردند. این لباس عروس ها در انواع مدلهای، لباس عروس پفی پرنسسی، لباس عروس شاین دار، لباس عروس دنباله دار و .. وجود دارند که بسته به سلیقه افراد متفاوت هستند. مدل سلطنتی، برای عروس هایی که فرم اندام مستطیلی دارند یکی از بهترین انتخاب ها است. عروسهایی که سایز پلاس دارند و یا لباس حاملگی میخواهند، لباس عروس امپراطور به خاطر پوشانندگی، پیشنهاد مناسبی است. همه عروس خانم ها از قبل برای انتخاب مدل لباس عروس فکرهای در سر دارند. علاوه بر این ها سوار و پیاده شدن از ماشین هم به سختی قبل نخواهد بود.

لایه های سبک و حجیم این لباس علاوه بر زیبایی بی نظیر آن باعث می شود در طول مراسم خیلی راحت به این طرف و آن طرف بروید. نکته ای که بسیار مهم است این است که قبل از رفتن به خرید لباس عروس زمان و مکانی که برای دیدن می خواهید بروید را انتخاب کنید بعد به آن مقصد بروید. برای خرید و راهنمای انتخاب لباس عروس از مزون گالانت، می توانید با تماس با شماره های درج شده در سایت، با مشاوران خرید مزون گالانت تماس بگیرید، و به صورت حرفه ای مشاوره بگیرید. البته در جنگ اغلب عروس ها بهترین لباس خود را برای عروسی میپوشیدند و از خرید و دوخت لباس عروس صرف نظر میکردند.

در زمانهای قدیم که به دوران وسطی معروف است ازدواج میان دو فرد بسیار مهم بوده و فقط پیوند بین عروس و داماد نبوده بلکه پیوندی بین خانواده ها و بنا به جایگاه اشخاص پیوند بین کسب و کار و تجارت و در جایگاه بالاتر پیوند بین دو کشور بوده است. در دوخت لباس شاهزادگاه پارچه های نفیس با متراژ بالا استفاده میشد به عنوان مثال لباس شاهزاده مارگارت انگلستان به هنگام ازدواج در قرن پانزدهم به اندازه ای سنگین بود که نمیتوانست به تنهایی حرکت کند و دو نفر تا کلیسا او را همراهی کرده و به او کمک کردند. با این دامن ابریشمی فوق العاده سبک با اطمینان از راحتی خود می توانید حرکت و جنبش داشته باشید، دامن لباس عروس متفاوت شما به آسانی روی هوا تکان می خورد. به این ترتیب هنگام رقصیدن یا حرکت در سالن مراسم، حس پرواز را تداعی می کنید.