مدل لباس عروس

Neckline Diva: این مدل ها شامل یقه های هفت باز یا یقه های گرد باز هستند. در زمان سلطنت سلسله ژوT حدود سه هزار سال پیش، عروس و دامادها هر دو لباس مشکی یا لباس قرمز رنگ میپوشیدند. در فرهنگهای مردم چینی، هندی و سایر فرهنگهای شرقی، عروسها غالباً از رنگ قرمز یا ترکیبی از رنگ قرمز و سفید برای روز عروسی خود استفاده میکنند، زیرا رنگ قرمز برای آنها نمادی از موفقیت است. با این وجود، لباس های سفید موجود در دهه 1800 بسیار نازک و بیروح بود، زیرا در آن زمان مردم فاقد وسایل لازم برای تزئین پارچهها برای لباس عروس بودند. در طول این مدت می توانید مدلهای مختلفی را ببینید و مورد مناسب را انتخاب نمایید اما در صورتی که زمان کافی نداشته باشید نمی توانید به بررسی همه موارد بپردازید و بهترین مدل را انتخاب کنید.

حاکمان ژو قوانین سختگیرانهای در مورد لباس وضع کرده بودند. برای دوخت لباس عروسی مورد علاقهتان میتوانید پارچههای بسیاری از جمله؛ ساتن، چارموز، نوعی از پارچه ابریشمی، ارگانزار و توری را استفاده کنید، اینها سنتیترین پارچههایی است که برای لباس عروسی مورد استفاده قرار میگیرد. میتوانید از پارچه ساتن برای دوخت لباس عروس استفاده کرد. خانم هایی با جسه کوچک در صورتی میتوانند از این لباس استفاده کنند که لباس دقیقا مطابق با اندام آنها یا به اصطلاح فیت تن آنها دوخته شده باشد؛ در غیر این صورت قد کوتاه دیده میشوند. این روزها، عروسها میتوانند برای لباسهای خود از بین میلیون ها رنگ، سبک و نوع پارچه، مدلهای مختلفی را انتخاب کنند. بهترین یقه برای لباس عروس را چگونه انتخاب کنیم؟ قبل از آن دوره همانطورکه گفتیم عروسها بهترین لباس خود را که بوسیله پارچههای زیبا دوخته میشد را میپوشیدند، البته رنگ و نوع پارچه لباس بسته به وضعیت اجتماعی عروس متفاوت بود.

همه پارچههای مخصوص لباس عروسی به یک اندازه برای دوخت لباس ضروری هستند. از آن زمان به بعد، عروسهایی علاقه داشتند که؛ ثروت و رتبه اجتماعی خود را به همه نشان دهند، از این رو لباسهای عروس خود را در روز عروسی با پارچههای سفیدرنگ گرانقیمت میدوختند که بعدها به دنبال نوآوریهای خیاطی که در دوره انقلاب صنعتی به وجود آمده بود، این کار بسیار سادهتر شد و عروسیها شکل دیگری به خودش گرفت. امروزه عروسیها غالباً نمادی از عشق و تعهد بین عروس و داماد است، اما در تاریخ، عروسیها بیشتر به یک معامله تجاری شبیه بود که در آن دو خانواده برای دستیابی به یک اتحاد مفید این کار را انجام میدهند. در آلبومی که در این مطلب برای شما عروس خانم های گل تدارک دیدیم انواع مدل های لباس عروس که بیشتر در دنیا رایج هستند و بسیار زیبا می باشند را برایتان انتخاب کردیم. اما آن چه که مهم است این است که این افکار را باید کنار بگذارید و منطقی و طبق فرم اندام امروزی خود، مناسب ترین لباس را انتخاب کنید.

البته لباس عروس فارغ از برچسب قیمت، باید مناسب شما باشد و باید آن را دوست داشته باشید. معمولا عروس بهترین لباسی را که در خانه داشت در مراسم میپوشید، حتی اگر رنگ آن تیره بود. از طرفی، رنگ آبی از بهترین انتخابها برای روز عروسی بود، چراکه نمایانگر خلوص، تقوی و باکره بودن عروس بود، بعلاوه رنگ تیره به راحتی لکهها و نواقص را پنهان میکرد و میتوانست دوباره پوشیده شود. در دهه 2000، عروسها برای انتخاب لباس خود گزینههای بسیاری پیشرو داشتند. اگرچه رنگ ها و سبکهای لباس عروس در طول سالها تغییر کرده است، اما عروسها همیشه برای این مناسبت بهترین لباس خود را پوشیدهاند.