مخصوصا اگر نیمه اول سال است

همان طور که شلوار جین را بارها پرو می کنید، از پرو کردن لباس های عروس مختلف نیز با رعایت مسایل بهداشتی، هراسی نداشته باشید. به عنوان مثال اگر عروسی خود را در فضای باز برگزار میکنید، بهتر است لباس عروس شما از زرق و برق زیادی برخوردار باشد که چشمگیر باشد و جلوه لباس بیشتر شود. اگر بازوها و سرشانه های بزرگ و قطوری داشته یا کمی قوز دارید، نباید لباس مدل دکلته را سفارش دهید. این مدل لباس عروس بسیار شیک و لوکس بوده و برای هر نوع اندامی، زیبا به نظر میرسد. هر از گاهی خاطرات آن روز خوش را به همراه دوستان، فامیل، آشناها و از همه مهمتر برای روح خودتان مرور میکنید.

عکس لباس عروس دکلته، پفی و دنبالهدار، به شما کمک میکند تا بهترین و جدیدترین مدل لباس عروس ۹۸ را از دید و سلیقه خودتان انتخاب کنید. ۱۱. اگر لاغر اند ام و کشیده هستید ، هم تور بلند برایتان مناسب است و هم تورهای طبقه طبقه کوتاه که تا روی کمر می رسند ولی اگر اندام درشتی دارید ، تورهای کوتاه درشت تر نشانتان می دهد و تور بلندبرایتان مناسب تر است مخصوصا تور بلند ساده ولی بهتر است قبل از سفارش آن حتما با آرایشگرتان مشورت کنید . اما اگر در انتخاب لباس عروس برای پشت لباس برنامه خاصی داشتید، برای مثال پشت لباس باز است، از پارچه خاص و طرحدار در آن استفاده شده بهتر است تورهای ساده و کوتاه انتخاب کنید تا توجه دیگران را از مدل لباس عروس کم نکنید.

اگر اندام شما گلابی شکل است، به شما بالا تنهی دکلته پیشنهاد میشود و از پوشیدن لباس مدل راسته (sheath) و مدل ماهی (mermaid) بپرهیزید. مثلا نباید به دلیل اعمال سلیقه شخصی در انتخاب لباس ایرادهای اندامیمان را بیشتر به تصویر بکشیم! سعی کنید در این نوع لباس بالا تنهای انتخاب کنید که کاملاً تزئین شده و کار شده باشد و چشم را به قسمت بالای لباس هدایت کند. ۱. در مزون به شما ژورنال هایی تلاش می کنند تا از بین مدل های مختلف موجود در آنها لباسی را انتخاب کنید تا مانند آن را برایتان بدوزند ولی مجبور نیستید دقیقا یک لباس را انتخاب کنید، می توانید مدل دامن را از یک لباس و مدل بالاتنه را از لباس دیگر و حتی مدل کار و سنگ دوزی را از جای دیگری بردارید. لباس عروس با پارچه ساتن برای عروس خانم هایی با فرم بدن ساعت شنی مناسب خواهد بود.

یادتان باشد مدل مو در انتخاب یقه مناسب برای لباس عروس هم نقش بسزایی دارد. طراحان برند اشی استودیو باور دارند که جزئیات لباس عروس میتواند کلیدیترین نقش را در ظاهرِ کلی لباس داشته باشد. اگر اهل دنبال کردن دنیای مد و فشن باشید، احتمالا میدانید که لباس عروس پفی و پرنسسی یکی از محبوبترین ترندهای سال ۲۰۲۱ است. اگر طرفدار لباس عروسهای اروپایی باشید، میدانید که در بین آنها طیف گستردهای از مدل لباس عروس ساده و شیک یا حتی مجلل و پر زرق و برق وجود دارد. یقه هفت: این نوع یقه برای افرادی که پائین تنه آنها چاق تر است، مناسب است و می تواند تعادل را افزایش بدهد.