مخصوصا اگر نیمه اول سال است

اگر شما لباس تان را بپوشید، تکراری خواهد شد و آن جذابیت اولیه را نخواهد داشت به همین خاطر بهتر است که پوشیدن لباس تان را تا روز عروسی به تعویق بیندازید. معمولا جنس تورهای عروس بسیار ظریف می باشند که مدل حاشیه دار و بلند آن هم بسیار مد شده است. گر چه پوشش سفید رنگ کیت، جامه ای لاکچری و محجبه نبود، اما بسیار ساده و بخشی از جذابیت خاص خود را که بازتاب گسترده رسانه ای پیدا کرد را می توان در همین فاکتور دنبال کرد. اکسسوری های دیامانته (جواهرات مصنوعی) می تواند انتخاب خوبی برای دوشیزه های لاکچری گردی باشد که به دنبال شیک بودن در یک مدل پوشیده جذاب هستند. لباسهای عروس سری سوم از فهرست ما لباسهایی هستند که بر تن مانکنهای مصنوعی قرار دارند.

خانم هایی با جسه کوچک در صورتی میتوانند از این لباس استفاده کنند که لباس دقیقا مطابق با اندام آنها یا به اصطلاح فیت تن آنها دوخته شده باشد؛ در غیر این صورت قد کوتاه دیده میشوند. درباره انتخاب لباس عروس ، همان طور که گفته شد، استایل و فرم صورت و بدن دوشیزه خانم نقش مهمی دارد. همان طور که می دانید، این نوع پوشش خاص، از جنس های مختلفی تهیه می شود و افراد بر اساس سلیقه، وزن، قد، استایل، فرم صورت و به طور خاص، سلیقه خود، آن را انتخاب می کنند. نکته سیزدهم: ضمنا به یاد داشته باشید که پوشش های پر زرق و برق، سنگین هستند و شما را خسته می کنند. لباس عروس ، یکی از ویژه ترین پوشاک هایی است که مزون دارها نسبت به سفارش و اجرای آن اقدام می کنند و به همین خاطر، برای کسانی که به دنبال انتخاب این پوشش فاخر و به یاد ماندنی هستند، فرآیند انتخاب جامه ای متناسب و شیک و جذاب، کاری بسیار دشوار است.

اما سشتشو و خشکشویی لباس عروس به دلیل تنوع بسیار در لایهها و انواع متنوع پارچههایی که در آنها به کار میرود کار سادهای نیست. به طور مثال ترکمنها قرمز میپوشند که نمادی از عشق و علاقه است، زرتشتیها سبز میپوشند که یکی از رنگهای مقدس برای آنها محسوب میشود و عروسهای روستایی لباسهای رنگارنگ و محلی میپوشند که شادی خود را از پیوندشان نشان دهند. نکته دهم: اگر در تابستان که یکی از فصل های پر رونق و پر میوه و خوب برای برگزاری مراسم است، برنامه خود را تنظیم کرده اید، نباید لایه های پوشش شما متعدد باشد و یا از جنسی باشد که باعث عرق کردن بدن شود . ابن پوشاک هم بخشی از فرآیند مراسم است و نباید به هفته های آخر موکول شود. اگر شما هم در آینده ای نزدیک به دنبال انتخاب یک لباس عروس جذاب برای رویایی ترین شب زندگی تان هستید، مجموعه ویدیوهای آموزشی زیر را در نظر داشته باشید.

نکته اول: مهم ترین نکته ای که در انتخاب خود می بایست مد نظر داشته باشید، انتخاب مدل مورد نظر شما است که متناسب با اندام شما بوده و شما را خوش اندام تر در با شکوه ترین شب زندگی به نمایش می گذارد. با این نوع قد آن ها بلند تر نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که جنس پارچه بر روی طرح و انتخاب لباس عروس تاثیر بسزایی دارد و می تواند در نقش و طرحی که طراح میخواهد بر روی آن اجرا کند تاثیر گذاشته و لباسی شکیل و جذاب را در اختیار عروس خانم های جوان بدهد.