لیست خرید عقد: شامل خرید عقد برای عروس و داماد – مجله آینو

این مسئله که جهت ساخت تیپ و اندام داماد در شب جشن نامزدی یا عروسی، پاپیون بهتر می باشد است یا کراوات، یک نکته سلیقه ای و شخصی می باشد و یک مسئله ی همگی در این عرصه نیست. تهیه پاپیون در ساختار اندام داماد، هم اندازه ی کراوات رایج می باشد و هم در خارج و نیز خارج از ایران و نیز در جشن های فاخر و ساده ی داخل و خارج از کشور بکار می رود. وقتی که خبردار می ایستید باید قد کت اندازه سر انگشتان شما باشد. باید خط سر شانه با شانه شما یک سطح باشد و ناهمواری در آن نشان داده نشود. نکته نهایی در مورد این موضوع این است که کراوات ها برای کت شلوار های که دارای یقه ی یک تکه می باشند ایده ال می باشد و پاپیون نیز برای کت هایی که یقه آن در نزدیکی گردن، دو تکه هستند، تیپ جذابتری را به شما هدیه خواهد داد.

درک مطابقت ها، قادر است شب زیبایی را به شما هدیه دهد. هماهنگ کردن نمونه های برگزیده با ساختار سبک و اندام و لباس شما، قادر است تیپ شیکی را به شما هدیه دهد. همان گونه که آگاهید، رنگ های تیره مخصوصا سیاه، رنگ مجلسی کت شلوار برای مجالس ویژه و رسمی محسوب می شود که اغلب با پیراهن های سفید نیز هماهنگ خواهند شد. مادرها معمولا از لباسهای مجلسی پوشیده و بلند استفاده میکنند چون هم سنگینتر و شیکتره هم اونها رو باوقار نشون میده. برای مردانی که علاقه دارند تا قدشان در کت شلوار دامادی بلند تر نشان دهد، استفاده از کت های کمی کوتاه به شکلی که زیپ شلوار را نپوشاند، پیشنهاد می شود. اغلب کراوات برای داماد های کوتاه قد، انتخاب مناسبی نمی باشد و پایپیون اندام را قادر است شیک و جذاب تر نشان دهد. اگر مراسم جشن عروسی یا جشن نامزدی شما در باغ نمی باشد و در سالن های شیک مجلل برپا خواهد شد، رنگ های تیره، انتخاب ایده ال تر نسبت به رنگ های لایت می باشد.

باید توجه داشته باشید که کت و شلوارهای رنگی مشکی برای بلندتر و باریک تر نشان دادن شما مناسب می باشد. گاهی ست کردن لباس شما با آقای داماد مشکلتر است، در چنین مواقعی میتوانید کت اسپرت دامادی را اول از همه تهیه کنید و سپس برای خرید یا سفارش لباس خودتان به مزون مراجعه کنید. در خرید شلوار بیش از هر چیز باید به قد آن دقت کنید که کمر آن براحتی بسته شود و وقتی با آن مینشینید و بلند میشوید، راحت باشید. • بعضی کت ها کاملا در قسمت کمر جذب هستند اما انواع دیگر از زیر بغل تا نزدیک ران پا برشی راسته دارند. همانگونه که بعضی از دامادان می خواهند تا کت هایی که پشتشان چاک دارد در بهترین شب زندگیشان بپوشند، بعضی نیز علاقمند به تن کردن کت شلوار سبک MORNING SUIT هستند که ساختار تکی را دارا می باشد.

کتهایی که یقه آرشال دارد، در انتها روی هم قرار نمیگیرد و در نتیجه بهترین گزینه برای شماست. یک کت سفید با یقه آرشال مشکی شما را به یاد صحنه های مجلل فیلم های هالیوودی می اندازد. داماد پیشنهاد پوشیدن لباس عروس را به دلیل داشتن اضافه وزن عروس قبول کرد. قانون شماره ۴: در اضافه کردن طرح ها و آپشن های جانبی به کت و شلوار خود سخت گیر نباشید. بنابراین در تهیه پاپیون یا کراوات برای لباس دامادی، زیاد سخت نگیرید و خلاقیت، جنس، کیفیت و جذابیت لباس و هماهنگ شدن رنگ کراوات و پاپیون با فرم صورت و رنگ پوست و اندام خود را در نظر بگیرید. در تهیه کت شلوار و دوخت و رنگ آن، به اندام لباس عروس نیز دقت نمایید. اما دقت نمایید که برای کت های یقه انگلیسی، یقه دیپلماتیک و آرشال، پاپیون های هماهنگ بکار بببرید تا ساختار تیپ شما جذاب شود.