لباس عروس پوشیده برای یک عروسی رویایی، مدل لباس عروس پوشیده

Fahriye Evcen که زمان ازدواجش الهام بخش تعداد زیادی از عروس های آینده شده بود، لباس عروسی با بند روی سرشانه ی نازک، کار شده با پارچه ی دانتل با دنباله ی بلند انتخاب کرد که زیبایی وجودش را دو چندان کرد. عروس هایی که توان مالی خرید لباس ابریشم طبیعی را نداشتند، مدل های ارزان تر از جنس ریون یا ابریشم مصنوعی را انتخاب می کردند که ظاهری شبیه به همان کپی طبیعی شان داشت. از مهمترین نکات برای خرید لباس عروس ، زمان است. جالب است بدانید؛ خانوادههای ثروتمند سلطنتی از پارچههای گران قیمت مانند مخمل، ابریشم، حریر یا پارچههایی که از نخ طلا و نقره بافته میشد برای لباس عروس استفاده میکردند. جالب اینکه اصلا لباس سفید برای استفاده در سوگواری ها بوده و استفاده آن برای عروسی بسیار عجیب بوده است. لباس عروس به عنوان یکی از مهم ترین مواردی است که برای برگزاری جشن عروسی به آن نیازمند خواهید بود، در نظر داشته باشید که عروس در این مراسم با لباسی هرچه زیباتر خوش خواهد درخشید.

در این دوره، لباس عروس های راسته با پایین تنه مدل ماهی مد شد. شاید خیلی از دخترها از این مدل لباس ها نفرت داشته باشند. اما همه عروس ها حاضر نیستند با آستین های لباس خود خداحافظی کنند. در این دوره، بسیاری از عروس ها لباس های گشادی که قد دامنش تا روی زمین بود می پوشند تا بتوانند راحت تر حرکت کنند. این لباس ها شامل انواع پرنسسی پفی، دم ماهی، دکلته و غیره می باشد. ما در این مطلب انواع لباس عروس، از دهه ۱۹۱۰ میلادی تا ۲۰۱۸ میلادی یعنی حدود ۲ سال پیش، را در تاریخ مد لباس عروس گردآوری کرده ایم.

بالاتنه و کمر تنگ منحنیهای جذابی را برای اندام آنها خلق میکند. در این دوره، عروس ها تورهای بلندی داشتند و علاوه بر این که عروس ها رنگ سفید را برای لباسشان انتخاب می کردند، لباس هایشان تا گردن پوشیده و مدلشان راسته و کمر باریک بود . عروسهای ژاپنی در روز عروسی، اغلب در طول مراسم و جشنهای مربوط به روز عروسی چندین لباس رنگارنگ خود را عوض میکنند. بازار لباس عروس آن قدر هیجان انگیز است که تقریبا می توان گفت هر عروسی لباسی پوشیده است که هیچ عروسی دیگری شبیه آن را تنش نکرده است. مدل لباس عروسی را انتخاب کنید که بعدها اگر از مد افتاد بتوانید بدون احساس خجالت به بقیه آن را نشان دهید.

عروسی که در تصویر مشاهده می کنید، در سال ۱۹۵۷، لباس عروس پفی از نوع بدون یقه یا دکلته پوشیده است. برای این که ببینید مدل لباس عروس طی ۱۰۰ سال گذشته چه تغییر و تحولاتی را از نظر طراحی و مدل پشت سر گذاشته است، خواندن این مطلب روزیاتو را از دست ندهید. این پیراهن براق و ساده با یقه وی V شکل آن را واقعاً محشر کرده است. خانم هایی که اندام شان گلابی شکل است، شانه و سینه باریک اما پایین تنه، به خصوص باسن پهن تری دارند. هر چه به تناسب لباس عروس با اندام تان بیشتر توجه کنید، آراسته تر و جذاب تر به نظر خواهید آمد. لباس عروس بدون چین و بدون استفاده از مقدار پارچه خیلی زیاد اندام شما را درشت تر و بلندتر نشان خواهد داد. در این مقاله قصد داریم جدیدترین مدل لباس عروس پوشیده را برای شما به نمایش بگذاریم.