فلسفه لباس عروس از کجا آمده است؟

دامن لباس پرنسسی پف زیادی دارد؛ پف دامن درست از کمر شروع میشود، به همین دلیل اگر بالا تنه پهنی داشته باشید بهتر است سراغ این مدل نروید و مدل هایی را امتحان کنید که پف دامن کمتر بوده و بالا تنه لباس، بلند تر باشد. اگر لاغر هستید، از رنگ های نباتی و کرم و شیری برای لباس عروس تان استفاده نکنید و اگر چاق هستید، زیاد سمت سفیدهای براق نروید. نکته ای که باید توجه کنید ان است که لباس هایی که دامن آنها A شکل است و یا دامن پف دار دارند، برای عروس خانم هایی که قسمت های پایین بدن آن ها چاق است و اصطلاحا اندامی گلابی شکل دارند، مناسب خواهد بود و توصیه شده است. اگر کسانی که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس های پف دار بپوشند، کوتاه تر بهنظر می رسند. پس از رونق اقتصادی در نیمه دوم قرن بیستم، رنگ سفید بار دیگر به یک رنگ محبوب برای عروسیها تبدیل شد، آنچنان که در عروسیهای گریس کلی(بازیگر مشهور هالیوود و برنده جایزه اسکار)، پرنسس دایانا (همسر اول چارلز، شاهزاده ولز و بزرگترین فرزند و ولیعهد الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ) و دیگر زنان نمادین که در این مدت ازدواج کردند و از آن استفاده شد.

مدل پرنسسی برای زنان قد کوتاه که درشت و تو پر هستند، انتخاب خوبی است. یقه قایقی که مگان مارکل از طرفداران آن است هم میتواند گزینه خوبی برای عروسهایی با استخوانبندی ظریف در ناحیه سینه باشد. با اضافه شدن یقه دلبری و چاک زیبا این لباس به راحتی خیره کننده شده است. این لباس عروس با آستین موجدار بدون اینکه تزئینات شلوغ داشته باشد، به شما کاملاً حال و هوای یونان باستان را میدهد. این لباس عروس مدل ماهی و ساتن بدون حاشیه دوزی اضافه، تزئینات شلوغ یا تور برای هر عروس مدرنی عالی است. شکافهای توری دو طرف پیراهن، بدون آنکه پیراهن را شلوغ کند، آن را خیره کننده کرده است. پیراهن آف شولدر کلاسیک، درخشنده و خیره کننده است. این لباس برای یک عروسی ساحلی ساده مناسب است، این لباس عروس ابریشمی و موجدار، درخشنده و شیک است.

اول تکلیفتان را با خودتان راجع به این بخش معلوم کنید و بعد پیشنهادهایی می دهیم که، بتوانید لباس عروس متناسب خود را پیدا کنید. این لباس عروس نود روشن واقعاً معرکه است و بندهای آن قابل تنظیم است پس حتی اگر آن را آنلاین سفارش دهید، میتوانید آن را به راحتی اندازه خود کنید. میتوانید با استفاده از تاج گل ظاهری مدرنتر و غیررسمیتر به آن بدهید و اگر آن را با تور بپوشید ظاهری سنتیتر و رسمیتر خواهید داشت . در اين حالت به هيچ ميوه اي فكر نكنيد و شاد زندگي كنيد! از آنجایی که در زمان انتخاب تور لباس عروس با تنوع بسیار زیادی روبرو میشوید شاید انتخاب بهترین گزینه برای شما سخت باشد. در بعضی از مناطق نیز افراد لباس خود را از بین لباس عروس های رنگی انتخاب می کنند.

اول از لحاظ پوشیدگی که برای خیلی از خانوم ها و همسراشون مهمه و دیگری برای زیبایی خاصی که بعضی از لباس های آستین بلند دارن. زیرا این پیراهن زیبا که جلوی آن ساده است و جزئیات ظریف با تور در پشت دارد، برای آنها مناسب است. همچنین یقه های پشت گردنی هم برای شما مناسب اند. بالا تنه این لباس با بندهای اسپاگتی مانند و پشت باز، لباس عروسی کلاسیک است. این نوع پارچه زیبا و ابریشمی با الیاف مصنوعی که تهیه میشود. برای اینکه کمرتان باریک تر دیده شود لباسی را انتخاب کنید که یک دامن پف کرده بزرگ داشته باشد. اگر شانه های افتاده ای دارید، از مدل هایی که روی سرشانه یک آستین کوتاه دارد انتخاب کنید. نکتهی مثبتشان هم این است که منحصربهفرد و یونیک هستند و بنابراین عروسخانمهایی که بهدنبال لباسعروسهای شیک و منحصربهفرد و خاص هستند، میتوانند حسابی ویژه روی لباسعروسهای این برند باز کنند.