فلسفه لباس عروس از کجا آمده است؟

مثلا استایلیست ها توصیه می کنید که بانوان ریز نقش، در انتخاب لباس عروس توجه کنند که تزینات، در قسمت پایین تنه نباشد تا قد شما کوتاه تر به نظر نرسد. زمانی که در آینده به لباس عروس خود در آلبوم عکسها نگاه میکنید اگر لباس شما با مد زمان خود طراحی شده باشد، ممکن است زیبا و برازنده به نظر نرسد. به همین دلیل باید لباس عروس مناسب و برازنده ای را انتخاب کنید. برای اینکه کمرتان باریک تر دیده شود لباسی را انتخاب کنید که یک دامن پف کرده بزرگ داشته باشد. جزئیات معمول و همیشگیای که در این دهه در لباس عروسها دیده میشد شامل؛ گردنبندهای مربع، آستینهای گشاد، کتوشلوار، کتودامن بود. وزن این لباس عروس ۲٫۱۲ کیلوگرم است. ممکن است تصمیم گرفته باشید برای مراسم عروسی خود لباس عروس آستین دار انتخاب کنید.

دامن های ساده و بلند گزینه های مناسب تری برای شما هستند چون بین نیم تنه بالا و پایین تعادل برقرار می کنند. بخارشویی لباس عروس با دمای بسیار بالا انجام می شود که این بخار به عمق پارچه نفوذ می کند و هر گونه لکه اعم از لکه خون، چربی، جوهر و … این مدل لباس عروس مناسب افرادی که لاغراندام یا ریزنقش هستند یا افرادی که اندامشان ساعت شنی است، مناسب میباشد. خانمهایی با اندام الماسی باسنی پهن دارند، قسمت پهلوها پر است و شانههای آنها باریک میباشد. موز / مستطیل : اندام موز یا مستطیل شکل اندامی کاملا یکدست است، کمی شبیه هیکل مردانه. برای افرادی مناسب است که از هیکل متناسب و قد بلندی برخوردار هستند. اگر لاغر هستید، از رنگ های نباتی و کرم و شیری برای لباس عروس تان استفاده نکنید و اگر چاق هستید، زیاد سمت سفیدهای براق نروید.

در این میان انواع لباس عروس رنگی قرمز، صورتی، نباتی و آبی طرفداران زیادی دارد. خانم هایی که بالاتنه پری دارند، باید لباسی را انتخاب کنند که بالاتنه ساده ای دارد و خانم هایی که بالاتنه شان ظریف و استخوانی است، باید از میان لباس هایی که بالاتنه آنها کار شده انتخاب کنند. اروپاییها در طراحی مدل لباس عروس ظرافت و خلاقیت زیادی به خرج میدهند؛ به طوری که در بسیاری از آنها انواع تور، طرحهای ظریف و پارچههای خاص را مشاهده خواهید کرد. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس های حجیم و پف دار گم خواهید شد. منظور این است که دقت کنید، شما ساعاتی طولانی در مراسم جشن خواهید بود و اگر لباس یا کفشتان راحت نباشد، خاطره خوشی برایتان باقی نخواهد ماند و لحظهها را سخت پشت سر خواهید گذاشت. همچنین یقه های پشت گردنی هم برای شما مناسب اند.

آستین توری میتواند برای افرادی که میخواهند لباس عروسشان پوشیده باشد انتخاب مناسبی باشد. لباس عروس آستین توری یکی از جذابترین مدلهای لباس عروس به شمار میرود که امروزه خیلی هم مد شده است. مدل یقه قایقی یکی از پراستفاده ترین نوع یقه برای مدل لباس عروس جدید است. اگر اهل دنبال کردن دنیای مد و فشن باشید، احتمالا میدانید که لباس عروس پفی و پرنسسی یکی از محبوبترین ترندهای سال ۲۰۲۱ است. اما اگر شانه هایتان بیش از حد پهن است، باید لباسی را انتخاب کنید که از روی شانه بند ضخیم رد شود. اگر پایین تنه شما چاق است، دامن های پف دار را انتخاب کنید و اگر قدتان کوتاه است، دامن های کمتر پف دار را در نظر بگیرید. برای بلند نشان دادن گردن کوتاه لباس های یقه باز مانند مدل های دکلته یقه هفت یا بنددار انتخاب نمایید. یقه گرد: برای افرادی که سینه های کوچک دارند و میخواهند این موضوع مرکز توجه نباشد مناسب است.