طراحی لباس عروس : بازاری داغ و تمام نشدنی برای طراحان لباس زنانه

مخصوصا، اگر روی دنباله به اندازه حاشیه ای سنگ دوزی شده باشد، زیبایی خاص تری خواهد داشت. پوشیدن لباس عروس دنباله بلند به اندازه قد عروس بستگی دارد و برای عروس قد بلند مناسبتر است. همچنين پوشيدن دامن هاي چهارخانه با هر قد دلخواه، كت هاي كوتاه، تاپهاي پر تزئين و پيراهنهاي پر چين برايشان امكان پذير است. از آنجا که این مدل لباس دارای دامنی پفدار است و قد شما را کوتاهتر نشان میدهد، اگر بلندقد هستید آنرا انتخاب کنید. مردم هر کشوری برای انجام مراسم ها و جشن های خود مراسم های مخصوص به خود را دارند که یکی از این مراسم ها جشن عروسی و لباس عروس است. در بسیاری از کشورهای جهان و در فرهنگهای مختلف، همیشه مراسم عروسی مراسمی خاص بودهاست. معمولا پاپیون رو در لباس عروس ها در قسمت پشت لباس و دور کمر قرار میدن.

جلو هم کاربرد داره، ولی معمولا پاپیون های جلو کوچک به کار برده میشن. دکلته ها مدل هایی دارن که مناسب هر نوع تیپی میشن و این به این علت هست که قالب قوی ای دارن. طراحی لباس عروس و نکات مهمی که هر کسی نمیداند! دامن هم مثل بالا تنه مدل های مختلفی داره و خیلی تنوع دارن که هر کدوم جلوه خاصی به لباس میده. کم پف شدن دامن روندی هست که لباس عروس های جدید پیش گرفتن و روز به روز داره پف اونها کمتر میشه. چرا که احتمال نخ کش شدن، وارفتگی لباس و یا حتی پاره شدن آن وجود دارد. برای تهیه لباس عروس، حداقل باید یک ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراسم اقدام کرد تا سر فرصت لباس آماده شود و خیاط وقت کافی داشته باشد ولی خیلی از عروس خانم ها به دلیل دوندگی های نزدیک مراسم و حتی استرس طی این مدت لاغر می شوند و وقتی برای پرو می روند، اندازه هایشان تغییر کرده است ولی راه حلی برای این مشکل وجود دارد؛ خیاط های لباس عروس به جای زیپ، پشت لباس را با بند به هم وصل می کنند که به صورت ضربدری بسته می شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس می دهد و هم باعث می شود بتوان اندازه آن را به دلخواه تا حدی تغییر داد تا بالاتنه درست قالب اندام عروسباشد.

لباس عروس خریداری شما باید طوری باشد که امکان گشاد یا تنگ کردن آن وجود داشته باشد. خوشبختانه با این سبک هم میتوان لباسهای زیبایی یافت، بنابراین میتوان گفت که پوشیدگی یک لباس عروس از زیبایی آن چیزی نمیکاهد و بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد. پاپیونی که پشت و روی کمر استفاده میشه، اگر کمی بزرگتر باشه زیبایی لباس رو بیشتر میکنه. اینم یه مدل مناسب دیگه برای خانومهای کمی پر هست. در کشور ما هنوز هم دامن پفی بیشتر از دامن های دیگه مورد توجه عروس هاست. لباس عروس های آستین بلند یه حسن دیگه هم دارن و اون اینه که اگه کسی بخواد زیر لباس عروس گن بپوشه معمولا با لباس عروس های یقه باز غیر ممکنه و اینجاست که حسن اصلی لباسهای پوشیده بیشتر به چشم میاد. لباس عروس های یقه هفت بیشتر مناسب خانومهایی هست که بالا تنه چاقی ندارن. در مطلب لباس عروس طرح دلبر یکی از بهترین مدل ها برای پوشش ترک های دست هست و در عین زیبایی و یقه باز، ترک های دست رو میپوشونه.

پاپیون یک نوع گره زیباست که اکثرا دوست دارن و به کار رفتن این گره در لباس، زیبایی اون رو چند برابر میکنه. بنابراين حتي اگر دامن يا تاپي با گروه اندام شما سازگار نيست، ولي شما آن را دوست داريد و با پوشيدنش احساس خوبي پيدا مي كنيد، از مد و قوانين آن پيروي نكنيد و سعي كنيد آنچه را بپوشيد كه با آن احساس خوبي داريد. بنابراين حتي اگردامن يا تاپي با گروه اندام شما سازگار نيست، ولي شما آن را دوست داريد و با پوشيدنش احساس خوبي پيدا مي كنيد، از مد و قوانين آن پيروي نكنيد و سعي كنيد آنچه را بپوشيد كه با آن احساس خوبي داريد. تمام نكات بالا راهكارهايي است كه مي توانند در بهترنمايان شدن اندام و ظاهر ما سودمند باشند. ساعت شنی : این دسته افراد انحنای بیشتری در اندامشان دارند، کمر باریک و بالاتنه و پایین تنه ای که به اندام شکل داده است از جمله خصوصیات افرادی است که اندام ساعت شنی دارند.