ضروریترین نکات برای انتخاب کت و شلوار دامادی که باید بدانید – منومد

جعبه کادویی یا طلقی یا حتی پاکت های هدیه با شکل لباس داماد تهیه کنید و خرید های داماد را بدون تزیین و تجمل خیلی ساده و شیک درون آنها قرار دهید. شما قرار نیست تا روز عروسی ده کیلو چاق یا لاغر شوید و نه قصد دارید که کت و شلوار را برای ده سال بعد بدوزید. ببینید روز عروسی دقیقا چه سایزی هستید و متناسب با همان روز یک دست کت و شلوار خوب و مناسب تهیه کنید. برای اینکه روز عروسیتان یک شخصیت عالی و جنتلمن داشته باشید و یک کت و شلوار شیک به تنتان کنید یک سری قانون را اجبارا باید رعایت کنیم.

کت و شلوار راه راه با خطوط پر رنگ و پهن شخصیت شما را زیر سوال خواهد برد. شما با انتخاب یک مدل کت و شلوار خوش طرح و رنگ به عنوان ایده و با صرف هزینه کمتر از یک خیاط بخواهید آن را برای شما بدوزد. حتی اگر ساعت دارید ولی ظاهر جالب ندارد از آن استفاده نکنید. کت و شلوار نامزدی مردانه حتی می تواند کمی اسپورت تر از کت و شلوار دامادی باشد. سه سال پیش در یک بازه زمانی اگه ۵ تا ۷ دست کت شلوار میفروختیم، اما الان شده ۲ دست». اگر دل تان بخواهد کت تان را در بیاورید کـه یک کمربند زیبا و شکلی تکمیل کننده تیپ تان اسـت. برای مثال بیشتر دامادها از کفش براق و خیره کننده استفاده می کنند پس خیلی مهم است که کمربند هم براق به نظر برسد.

از کت و شلوار براق استفاده نکنید. اگر پوست سبزه دارید، از رنگ های خیلی تیره استفاده نکنید. اگر رنگی تیره مانند مشکی یا سرمه ای برای کت و شلوار انتخاب کرده اید بهترین گزینه برای رنگ پیراهن شما سفید است. به عبارت ساده تر شما نمی توانید یک لباس رسمی و مشکی به خود بپوشانید زیرا با این کار نگاه و توجه را از او دور کرده اید (نکنین این کارو). این بار کنار طوسی. در هر صورت اصلا ایرادی ندارد که آن را یک بار دیگر به صورت اختصاصی بپوشید. دمپایی بعد از حمام است که هر دو ست مردانه و زنانه در نهایت زیبایی و کیفیت جنس خریداری میشوند.

داماد برای اینکه بخواد از اینجا ست کامل کت شلوار را از کفش، کراوات، جلیقه و پیراهن تهیه کنه باید حداقل ۳ تا ۴ میلیون از جیب بده». میتوانید از کت شلوارهای سه تکه انتخاب داشته باشید که هر زمان گرمتان شد کت را از تنتان در بیاورید و با جلیقه ، جشن را ادامه دهید. هر طرح اضافی هم که مد نظرتان باشد را بگویید تا به صورت اختصاصی تر برایتان بدوزد. شما باید حواستان علاوه بر خودتان به عروستان هم باشد. از یک چیز مطمئنم، اینکه یک تفاوت بین شما و عروستان وجود دارد. شما و عروستان چه مدل عروسی را می پسندید؟