ضروریترین نکات برای انتخاب کت و شلوار دامادی که باید بدانید – منومد

می خواستم در زندگی جدیدم مستقل باشم و استقلال مالی برایم خیلی مهم بود اما چون دانشجو بودم نه شرایط مالی خوبی داشتم و نه کار! من هم به پدر می گویم فقط او را می خواهم و برایش صبر می کنم اینطوری چند سالی فرصت دارم برای اینکه به استقلال مالی برسم. از زمانی که دانشجو شدم پدرم اصرار داشت که ازدواج کنم اما من هر بار می گفتم نه و بهانه ای می آوردم. همین حدیث مرا به بلوغ فکری ای رساند که در سن 17 سالگی برخلاف برخی از هم سن و سال هایم ساده ازدواج کردم. برای اینکه بیخیال ماجرای ازدواجم شوند چند خواستگاری هم رفتم اما هر بار به بهانه ای به خانواده گفتم تفاهم نداریم و نه!

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از فارس، این بار روایت عشق را از خانه ای کوچک میان هیاهوهای تهرانِ بزرگ قرار است بخوانید.خانه ای که شاید حدود 40 متر باشد اما آدم هایش دل بزرگی دارند. ست لباس ساقدوش داماد با رنگ هایی مثل سرمه ای یا آبی تیره از بهترین و متداول ترین ست های لباس ساقدوش داماد هستند این لباس ها برای اکثر افراد با رنگ های پوست متفاوت مناسب هستند، همچنین مکمل خوبی برای اکثر رنگ های لباس داماد به شمار می روند، از دیگر رنگ های مناسب و متداول برای لباس ساقدوش می توان به رنگ های خاکستری و مشکی اشاره کرد در صورتی که می خواهید از رنگ های غیر متداول برای ساقدوش ها استفاده کنید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ لباس ساقدوش ها بهتر است با لباس داماد هماهنگ اما تیره تر یا روشن تر باشد به عنوان مثال اگر اگر لباس داماد سرمه ای است سعی کنید لباس ساقدوش ها از بین رنگ های آبی یا سرمه ای سیر انتخاب کنید تا شاهد کنتراست مناسبی بین لباس داماد و ساقدوش ها باشید.

لبخند هایشان، روی خوششان و محبتی که از حرف هایشان سرازیر است کوچکی خانه را دیگر به چشم تان نمی آورد و توجه شما را به داستان عاشقانه ای جلب می کند که در کمال سادگی، زیبا و دلنشین است. پدرم هم موقعیت را مناسب دید و می دانست اگر تعطیلات تمام شوم و برگردم دانشگاه دیگر به این زودی ها دستش به من نمی رسد. لباس که باید کاملا اندازهتان باشد و خوش روی تنتان بنشیند از سوی دیگر جنسش هم متناسب با جنس کتوشلوار باشد. کت و شلوارهای جنس کتان عموماً غیر رسمی هستند اما اگر کت و شلواری با جنس کتان انتخاب کردید توجه کنید که بعضی از کت های کتان شانه های بزرگ و پهن دارند و چندان شما را خوش هیکل نشان نمی دهند . کت و شلوارهای جنس کتان عموماً غیر رسمی هستند.

کت و شلوار داماد در طیف رنگی لباس عروس باشد . خشکشویی لباس عروس و داماد به چه صورت انجام می شود؟ بنابراین یکی از هوشمندانهترین انتخابهایی که برای لباس دامادی میتوانید داشته باشید، پوشیدن کت و شلوار سه تکه است. پیداکردن کت و شلواری مناسب با شخصیتتان یقینا امر دشواری می باشد.در ادامه نکاتی را بازگو می کنیم که بتوانید این کار را انجام دهید. این چالش در زمان نزدیکی به مراسم ازدواج، حساستر نیز میشود و استرس آقا داماد را فرا خواهد گرفت. رنگ کراوات داماد با رنگ لباس عروس هم رنگ باشد . برای انتخاب لباس عروسی خانواده درجه یک نباید از لباس هایی که قدیمی شدند استفاده کنید. اما نکته مورد توجه این میباشد که کت و شلواری را انتخاب کنند که دقیقا اندازه شان باشد. اما تنها چیزی که از همسرم می دانستم این بود که اسمش حسام است. خشکشویی لباس عروس و داماد بهترین روش جهت برطرف کردن لکه های لباس به حساب می آید.