ضروریترین نکات برای انتخاب کت و شلوار دامادی که باید بدانید – منومد

رنگ های زیادی برای پاییون وجود دارد اما همواره توصیه شده که برای لباس های دامادی و استایل های رسمی، همواره از نوع تیره رنگ آن استفاده شود. در گزینش سبک ایده آل کت شلوار ، از مشورت دهندگان سبک لباس دامادی بهره ببرید و گزینش سبک های کت شلوار فاخر که بر اندام مانکن مارک های معروف کت شلوار مانند پیر گاردین و جورجیو آرمانی و زارا می باشد، انتخاب اخر جهت تهیه لباس شب عروسی دامادها نمی باشد. پس، ایده آل ترین سبک کت شلوار دامادی همیشه آن سبکی می باشد که مطابق با تیپ، ظاهر و استایل و علاقه های طرح و رنگ داماد می باشد و او را در این تیپ، جنتلمن و جذاب جلوه بدهد.

به این توجه نکنید که لباس دامادی فقط یک شب پوشیده می شود و تمام! داماد دارای صورت مثلثی شکل: دامادهای با این فرم صورت باید چانه خود را با ریش حجیم کنند و یک خط ریش داشته باشند. حتی می توانند با خط ریش بلند و پر و ریش کم پشت آرایش خاصی داشته باشند. داماد دارای صورت لوزی شکل: یک ریش پر می تواند به کوچک کردن و ملایم تر کردن چهره این دامادها کمک کند. ریش کم پشت و مرتب شده توسط آرایشگر گزینه مناسبی برای این دامادها به شمار می رود. اصلاح مناسب برای داماد از ضروریات می باشد. اگر دارای وقت کمی می باشید و از آن دامادهایی می باشید که انجام امور را به اخرین زمان ممکن واگذار می کنید یا عروسی تان هنگامی می باشد که خیاط تان، فرصت و وقت کافی برای تهیه پارچه و دوخت لباس مناسب و شایسته را دارا نیست، از تیپ های آماده بهره ببرید.

همچنین لباس شیک و ستی را انتخاب می کند که از هر لحاظ مناسب اندامش بوده و با فرهنگ و مد روز نیز تطابق داشته باشد. پوشش داماد در مقایسه با لباس عروس که دارای دوخت و شکل و تیپ خیلی متنوعی است، دارای تنوع بسیاری نیست و باید یکدست با قیافه و اندام، رنگ پوست و تیپ داماد باشد. گل­آرایی و تزیین جایگاه عروس و داماد از ابتدا موردتوجه طراحان است، اما نباید از نکاتی مثل تزیین نوشیدنی عروس و داماد غافل شد. زیرا که سبک و لباس، یک موضوع شخصی و سلیقه ای می باشد و مجزا از عوامل کلی در فرم تیپ، خیلی از عوامل گزینش سبک، در بین مردم فرق دارد.

جواب این است که شما خواه نا خواه چون نسبت به لباس عروس تقریبا گستردگی و انتخاب های کمتری پیش روی خود دارید، میتوانید از این موضوع به نفع خود استفاده کنید. شاید قدیم ترها اینگونه تصور میشد که باید در انتخاب لباس و استایل عروس بیشتر از داماد توجه شود، اما واقعیت این است باید به پوشش هر دو شخص، مخصوصا المان های استفاده شده در لباس های آنها وقت و توجه ویژه داده شود تا یک ست متعادل بین عروس و داماد ایجاد شود. برای انتخاب لباس داماد باید بیشتر به دنبال کت و شلوار های تیره رنگ و یا سفید رفت. کت شلوار دامادی را بدوزیم یا بخریم؟ کت شلوار دامادی آماده و دوخته شده، رتبه های مختلفی از تیپ را در بازار ها به شما خواهد داد که ممکن است بعد از شناسایی چند فروشگاه بزرگ فروش و عرضه لباس دامادی، برای شما انتخاب سخت شود.