ضروریترین نکات برای انتخاب کت و شلوار دامادی که باید بدانید – منومد

برای هر اندامی لباسی خاص آن وجود دارد و لزوما هر لباسی برای ما مناسب و متناسب نیست. اکسسوری های متناسب با کت شلوار انتخابی را نیز به شما پیشنهاد کند. انتخاب فرم مناسب کمک می کند که عیب هایی که در ظاهر شما است کمتر دیده شوند. از اون انتخاب های خوبه که در کنارش باید رنگ پوست و مو رو در نظر بگیرین. اینکه همیشه باید ماموریت باشد. پس از رفتن خانواده آقا حسام حرف از مهریه شد و اینکه قرار است چقدر باشد. زیرا در جشن عروسی لازم است که داماد پوشش خاص و زیبایی داشته باشد. یک بله برون ساده و خاص در پارک! همان شد بله برون مان.

دو تا جانماز پهن کردیم و همین شد سفره عقدمان! همراه داشتن لوازم ضروری به شما کمک می کند تا سفر راحت تری داشته باشید و در زمان بروز مشکلات، سریعا آنها را برطرف کنید. حالا که مهمترین شب زندگی در پیش روی شما قرار دارد، پس تمام تلاشتان را بکنید تا برای این جشن آماده باشید. تقریبا 4 ساعت باهم حرف زدیم و ساعت 12 شب بود که رفتند. کت شلوار دامادی به رنگ قهوه ای، یکی از رنگ های فراموش شده اما جذاب و ایده آل برای خوش تیپ ها در با شکوه ترین شب زندگی آنان است. فراموش نکنید که در انتخاب هر لباسی، چه لباس اسپرت، چه لباس مجلسی و چه لباس کژوال و ورزشی، بهترین مدل، معنی ندارد.

تیپهای کلاسیک معمولا با انتخاب کتوشلواری از طیف آبی معنا پیدا میکند. اگر چاق و درشت اندام هستید و می خواهید کمی باریکتر بنظر برسید کت هایي با رنگ تیره و کمر ساسون دار انتخاب کنید. این نوع کت و شلوار به دلیل نداشتن جلیغه، بیشتر از سایر کت و شلوارها شما را خنک نگه می دارند. شما می توانید عکاسی فرمالیته در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه را به کمک تیم یسنا آنلاین برگزار کنید و زیباترین و بهترین عکسهای فرمالیته را داشته باشید و از نگاه کردن به آنها لذت ببرید. داماد دارای صورت گرد: این دامادها باید طوری اصلاح کنند که چهره آنها مردانه تر به نظر رسیده و به فرم بیضی مشابه باشد. حالا باید وسایل مان را جمع می کردیم و از شاهرود می رفتیم مشهد برای عقد. وقتی که خبردار می ایستید باید قد کت اندازه سر انگشتان شما باشد.

چون پوشیدن لباس های قدیمی در این دوره،اصلا جالب بهنظر نمیرسه و از جذابیت شما کم میکنه. ست لباس مجلسی زن و شوهر معمولا دارای هارمونی بسیار مختصر و شیک است. در صورتی که برخی، سرمهای، طوسی، قهوهای یا نوک مدادی را ترجیح میدهند، اما بهتر است به همان دو رنگ بسنده کنید. ارکیده سفید، بنفش، کبود و صورتی حال و هوای خاصی به لباس داماد میدهد. اگر شما هم تجربه ای در زمینه ی ست لباس عروس و داماد دارید، خوشحال می شویم که در بخش نظرات با سوریتو به اشتراک بگذارید. کت هایی که لبه های پایینی آن بر روی هم قرار می گیرند قد شما را بلندتر نشان می دهد. اما کت و شلوار مشکی همچنان جایگاه خود را حفظ کرده اند. اما تناسب تناژهای رنگ پاپیون و کت شلوار درنظر گرفته شود.