ضروریترین نکات برای انتخاب کت و شلوار دامادی که باید بدانید – منومد

انتخاب کت و شلوار دامادی از لذتبخشترین بخشهای خرید عروسی است. او دربارهی حداقل خرید کت شلوار دامادی هم میگوید: «کت شلوار دامادی از ۲ میلیون هست تا ۴ تا نهایت ۵ میلیون تومن هست. قیمت این کت شلوارها از ۶۵۰ هزار تومان شروع میشه تا ۲ میلیون ۲۰۰ هزار تومان». شلوارها کمر باریک و در جذبترین حالت ممکن طراحی میشوند. برای کت های معمولی، در حالت ایستاده دست ها را کنار بدن قرار د هید ، قد کت باید تا نوک انگشت شست باشد . کت و شلوار انگلیسی نزدیکتر به بدن است و خطوط بدن را کاملاٌ نشان می دهد و تن خور شاخصی دارد. مهمترین قسمت در یك كت مردانه شانه و سرشانه است كه باید بیعیب باشد و بدون كشیدگی یا چین و چروك روی بدن قرار بگیرد.

اگر انتخاب شما کت و شلوار رسمی است جلیقه باید دقیقا هم رنگ و هم جنس کت و شلوار باشد . اگر شما جز آن دسته از دامادهایی هستید که عاشق تیپ اسپرت هستید، میتوانید از کت تک تیره و شلوار روشن برای تنظیم استایل خود، استفاده نمایید. تحقیقکردن و دانستن نکاتی درباره خرید لباس دامادی کارتان را راحت میکند و باعث میشود هزینهای که میپردازید به هدر نرود و در نهایت هم از استایل و تیپتان راضی باشید. انتخاب کراوات و دستمال جیبی بخش مهمی از استایل داماد را تشکیل میدهد. اگرچه برخی از عروس و دامادها ترجیح میدهند کراوات و دستمال جیب را با بخشی از استایل عروس ست کنند. برای آقا دامادهای بلندقد و لاغراندام استفاده از مدل شش دکمه میتواند استایل زیباتری ایجاد کند زیرا کمی اندامتان را پرتر از قبل نشان میدهد.

با توجه به نکات ذکر شده، کت و شلوار شش دکمه، نتایجی مانند: قد بلند نشان دادن، خوش استایل نشان دادن و همچنین اندام چهارشانه داشتن را به داماد های عزیز هدیه میدهد. همچنین در این رابطه با مسئول خشکشویی صحبت کنید. رابطه مستقیمی بین قد و پهنای شلوار وجود دارد یعنی هرچه شلوار تنگتر باشد، قد شلوار كم میشود و هر چه شلوار گشادتر شود، قد هم افزایش پیدا میكند. بهمرور زمان و برای رقابت با سبکهای دیگر، برشهای بیشتری به این طرح داده شد تا تن خور بهتری پیدا کند. به همین دلیل انتخاب یک کت و شلوار و لباس مناسب و ایدهآل برای برگزاری مراسم جشن عقد و عروسی برای داماد نزد همه اهمیت ویژهای دارد و داماد در خرید چنین لباسی باید نهایت دقت را به خرج دهدو همانطور که در ابتدای مقاله به ان اشاره شد داماد باید در خرید خود اطلاعات زیاد و کافی درباره انواع لباس و کت و شلوار برای داماد داشته باشد زیرا فقط از همین راه است که میتواند لباسی مناسب و همچنین خوب را برای برگزاری مراسم عقد و عروسی انتخاب و برگزیند.

همانطور که میدانید یکی از مهمترین موضوعات برای هر عروس و دامادی در روز برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی انتخاب یک لباس مناسب و زیبا برای چنین روز خاص و به یادماندنی است. توصیه ما به شما این است که بهتر است در فصل تابستان، از پاپیون های رنگی(غیر از مشکی) برای ست کردن با کت و شلوار مشکی خود استفاده کنید. کت و شلوارهایی که پارچه های براق دارند شما را چاق تر نشان می د هند . از این رو دامادهایی که قد کوتاه تری دارند و می خواهند بلند قدتر به نظر برسند بهتر است از کت و شلوار های شش دکمه استفاده کنند.