ضروریترین نکات برای انتخاب کت و شلوار دامادی که باید بدانید – منومد

به داماد طوسی پیشنهاد میشه چون مشکی می تونه این ست رو کمی خفه کنه. لازمه عروس خانوم رنگ مورد علاقه اش رو برای لباس انتخاب کنه و آقای داماد اکسسوری هایی مثل گل یقه یا پوشت و کرواتش رو ست کنه باهاش. اضافه کردن ساسبند و دیگر اکسسوری های کلاسیک کامل کننده این استایل است. دامادها معمولا استایلی کلاسیک انتخاب میکنند. به همین دلیل است که پوشش دامادها در شب عروسی، بایستی بسیار مناسب و زیبا باشد. عروس داماد ها بیاین که شیکاسو یه مقاله داره مخصوص شماها که دوست دارین تو مراسمتون با هم ست کنین و خاص باشین. برای کسانی که رنگ تیره یا تو چشم دوست ندارن ولی نمی خوان مثل روز عروسی سفید بپوشن. بهطورکلی پیراهن سفید مناسبترین و کلاسیکترین رنگ برای پیراهن دامادی بهحساب میآید و با تمامی رنگها نیز همخوانی دارد. همون رنگها رو انتخاب نکنیم و دنبال رنگهای جدید باشیم.

دوباره عروسی ها شروع شده و عروس و دامادها دنبال لباس و بقیه تدارکات مراسمشون هستن. لباس عروس سفید هست و کت شلوار داماد معمولا مشکی یا در نهایت سفید، پس چه بهتر که برای بقیه مراسم مثل عقد، نامزدی یا … البته پوشیدن کت شلوار هایی با رنگ روشن که با لباس عروس خانم هماهنگ باشد بسیار برای جشن نامزدی مناسب است. اگر هم شکم دارید می توانید پیراهن یا جلیقه زیر کت و شلوار را با راه های عمودی انتخاب کنید تا برجستگی شکم شما را با ایجاد خطاهای دید بپوشاند. جزئیات بیشتری مثل تی شرت و لباس خانه ، لباس زیر ، لباس گرم مثل پلیور و کاپشن ، کیف دستی و چمدان ، کفش دامادی و کتانی یا کفش اسپرت ، جوراب و کراوات یا پاپیون و کمربند ، تی شرت و پیراهن مردانه ، وسایل حمام مثل حوله و ژیلت و شامپو و شامپو بدن و افتر شیو ، عطر و ادکلون و اسپرت و مام بدن ، سشوار و اتو مو و ماشین اصلاح و در نهایت سجاده و جانماز و مهر و تسبیح و یک جلد قرآن نفیس به رسم تبرک.

به جای استفاده از رنگ مرسوم مشکی و خاکستری، رنگ آبی را برای کت شلوار تابستانی انتخاب کنید، تیپی غیر رسمی برای یک روز گرم تابستانی و در عین حال بسیار زیبا و درجه یک. هیچ محدودیتی برای به کار بردن رنگ در روزهای گرم تابستان وجود ندارد. توجه داشته باشید که در مراسم فرمالیته وقت بیشتری برای عکس و فیلم گرفتن دارید ، بنابراین بهتر است لباس های متنوعی بپوشید و عکس های زیبایی به عنوان یادگاری بگیرید. درست است که آقایون به اندازه خانم ها درگیر تزیین و دیزاین و این حرف ها نیستند اما به نظرم تزیین خرید های آقا داماد البته در حد عرف و صرفا جهت زیبایی نه پز دادن و ریخت و پاش حتی برای آقایان هم با ارزش است چون متوجه میشوند چقدر خودشان و خوشحالی شان برای عروس خانم و خانواده اش مهم بوده ،درست است انجام این گونه مراسم با تجملات و هزینه های گزاف احمقانه و غلط است اما در حد عرف و عقلانی زیبا ست و شوق و ذوق عروس و داماد را از مدت نامزدی خود بیشتر میکند و به آنها خاطرات به یاد ماندنی از دوران عقد و نامزدی شان میدهد.

آقای داماد هم اگر روشن بپوشه واقعا ست زیبایی میشه. این روزها که اکثر جوانان با کمی تامل از چشم و هم چشمی های مراسمات عروسی چشم پوشیده اند و به گرفتن یک مراسم ساده و خودمانی بسنده می کنند، انتخاب کت تک یکی از بهترین گزینه ها می باشد. اما انتخاب چرمی کفش چرمی مات بهترین گزینه برای یک داماد شیک پوش است. جلیقه ی بزرگ زیر کت و شلوار بد می ایستد و جلیقه ی کوچک یا پاره می شود و یا برای تان ناراحتی ایجاد می کند. کت شلوار طوسی روشن بسیار مناسب جشن عروسی تابستانی است. اگر شما دوست دارید که مدل کت شلوار تابستانی تان رسمی تر باشد ، انتخاب آبی تیره و یا سرمه ای و همچنین مشکی، میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. با کت شلوار دامادی مشکی، می توان پاپیون های مشکی و روشن که کنتراست رنگ مطلوبی متناسب با رنگ پوست و میمیک چهره داماد و لباس عروس داشته باشد را ست کرد.