ضروریترین نکات برای انتخاب کت و شلوار دامادی که باید بدانید – منومد

اگر چاق و درشت اندام هستید و می خواهید کمی باریکتر بنظر برسید کت هایي با رنگ تیره و کمر ساسون دار انتخاب کنید. از کت های پنج یا شش دکمه استفاده نکنید زیرا این کت ها شما را بسیار درشت نشان می دهند. به همین دلیل نباید به هر خشکشویی جهت شست وشوی این لباس ها اعتماد کرد. از پوشیدن کت هایی با لبه های تیز باید اجتناب کنید به همین دلیل استفاده از یقه های آرشال بهترین گزینه به حساب می آیند. هر مردی برای یک بار هم که شده باید به دنبال خرید کت و شلوار برود. و طوسی روشن از جمله رنگهایی هستند که در دهههای اخیر برای تاکسیدو استفاده شدهاند. این اقدام علاوه بر آنکه پیوند قلبی شما و همسرتان را نمایان میکند و باعث میشود در عکسها و فیلمهای جشن عقد زیباتر به نظر برسید. جدیدترین مدلهای ست لباس عروس و داماد برای عقد چیست؟

برای استفاده از دکمه ها سردست به انتخاب پیراهن های معمولی فکر نکنید. از روبان و سایر وسایل تزئیناتی نیز میتوانید برای تزئین لباس استفاده کنید و در آخر آن را در سبد گل قرار دهید. در تاکسیدو معمولاً یک نوار باریک در قسمت بیرونی شلوار وجود دارد که آن هم از جنس ساتن است. رنگهای دیگری هم وجود دارد. این گل به رنگهای مختلفی پرورش داده میشود و هر رنگ آن طرفدارهای مخصوص خود را دارد. همانطور که امکان اجارهی لباس عروس وجود دارد، این امکان نیز فراهم است که بتوان کتوشلوار دامادی را اجاره کرد. نکتهی دیگری که در مورد تفاوت کت و شلوار دامادی و کت و شلوار معمولی وجود دارد این است که رنگ کتوشلوار داماد معمولاً مشکی است، هرچند گاهی از طوسی، سفید، آبی تیره یا سرمهای نیز استفاده میشود، اما کتوشلوار معمولی در هر رنگی قابلاستفاده است. حال حتما کنجکاو هستید در رابطه با خشکشویی این لباس ها بیشتر بدانید.

این روش از سادهترین راهها برای ساخت سبد گل است. فاکتور بعدی که برای خرید سبد گل باید به آن توجه کنید، نوع سبد گل انتخابی است. کتی را باید انتخاب کنید که بتوانید دست های خود را خیلی راحت در آن تکان دهید. اولین گزینه ای که باید در انتخاب ساعت داماد در نظر داشته باشید این است که از جنسی مانند استیل انتخاب خود را انجام دهید. لباس که باید کاملا اندازهتان باشد و خوش روی تنتان بنشیند از سوی دیگر جنسش هم متناسب با جنس کتوشلوار باشد. بنابراین انتخاب یک کراوات متناسب و هماهنگ با کت و شلوار تان زیاد اهمیت دارد. خوشبختانه طراحان لباس این کار را کردهاند و بنابراین بههنگام خرید پیراهن سفید گزینههای متعددی پیشروی خواهید داشت و حتماً نباید پیراهن سفیدِ ساده انتخاب کنید. البته یکی از ویژگیهای ذاتی تاکسیدو، رسمیبودن آن است و بنابراین هر اندازه هم که رنگهای تاکسیدو متنوع شدهاند، باز هم از رنگهای رسمی استفاده شدهاست.

نوع لباس دامادی برای عروسی تشریفاتی در انواع طرح های متنوع موجود می باشد و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها لباسی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید. البته که رسم بر این است که از رنگ مشکی برای تاکسیدو یا کتوشلوار دامادی استفاده شود، اما واقعیت این است که نباید محدود به این رنگ ماند و خوشبختانه در دهههای اخیر مقداری از سنت فاصله گرفته شده و تاکسیدوهایی با رنگهای متنوع عرضه شدهاند. مهم ترین نکته برای انتخاب لباس دامادی شیک، هماهنگی در اجزای آن است که می تواند به یکتا بودن تیپ شما سبب شود. البته توجه کنید که اگر طرف مقابل شما به گل خاصی علاقه دارد، بهتر است از آن در دستهگل استفاده کنید.