ست لباس عروس و داماد چیست؟

در انتخاب رنگ کراوات و پاپیون دقت کنید که طرح دار و رنگارنگ نباشد و حتما تیره و رسمی باشد تا در طراحی استایل شما، عضوی مکمل در طراحی مد باشد. برای جیب کوچک روی کت می توانید از دستمالی هم رنگ و یا مکمل رنگ کروات خود استفاده کنید. بهترین و زیباترین عکس ها در جشن فرمالیته گرفته می شود از این رو بهتر است شما برای این جشن لباسی مناسب و ایده آل بپوشید. برای اینکه لباس شما کثیف نشود، بهتر است دور اسفنج را نایلون بکشید. از گذشتههای دور تا کنون پوشیدن کت و شلوار در مراسم عروسی برای دامادها مرسوم بوده است.

با شروع فصل تابستان و تعطیلات تابستانی، مراسم های عقد و عروسی به اوج خود می رسند. کت شلوار متناسب با استایل شما داشته باشد تا قد بلند تر دیده شوید. فقط توجه کنید که برای کت های یقه آرشال، یقه انگلیسی و دیپلماتیک، از پاپیون های متناسب استفاده کنید تا طراحی استایل شما شکیل باشد. نوع لباس دامادی برای عروسی تشریفاتی در انواع طرح های متنوع موجود می باشد و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها لباسی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید. بنابراین اگر شما با کت شلوار دامادی، از پاپیون استفاده کردید، کار خارق العاده و عجیبی انجام نشده است! راه راه های عمودی در کت شلوار دامادی، باعت بلند قد تر نشان دادن داماد می شود. معمولا این ست را با یک کلاه بلند مشکی و جلیقه بعضا راه راه ست می کنند. این سبک کت و شلوار برای آقایان قد بلند و باریک اندام مناسب است.

داماد های چاق، بهتر است از رنگ های روشن پرهیز کرده و رنگ های رسمی مثل مشکی و سرمه ای را در دستور کار قرار دهند تا اندام آن ها باریک تر به نظر برسد. چرا که لباسی کاملا فیت بدن خود خواهید داشت و هر گونه پستی و بلندی و انحنا اندام شما در هنگام دوخت لباس، در نظر گرفته می شود. باید خط سر شانه با شانه شما برابر بوده و پستی و بلندی در آن مشاهده نشود. است که همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، از دو بخش تقسیم شده و معمولا با جلیقه و کراوات و پیراهن رنگ روشن پوشیده می شود. رنگی را انتخاب کنید که با موها، چشم ها و پوستتان بیاید.ضمن این که جلوه شان را هم بیش نماید.توصیه میکنیم ذیل نور خورشید و لامپ مهتابی رنگ کت شلوارتان را مورد بررسی قراردهید تا کامل رنگ آن را مشاهده نمایید.

اگر به آتلیه می روید ست لباس نامزدی عروس و داماد جلوه عکس هایتان را چندین برابر می کند. دیوید بکهام، کاپیتان اسبق شیاطین سرخ و همسرش ویکتوریا بکهام معروف، در مراسم تولد نخستین فرزند کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس، مورنینگ سویت مشکی بر تن کرد که در عکس بالا مشاهده می کنید. جلیقه و شلوار و پیراهن و شلوار نیز از انواع لباس هایی هستند که در مراسم فرمالیته مورد استفاده دامادها قرار می گیرند همچنین شما می توانید برای جذابیت بیشتر عکس هایتان از اکسسوری هایی نظیر کراوات و پاپیون و ساعت مچی و … هنگام خرید كت و شلوار هیچوقت نباید شلوار را معیار قرار دهید. تضمین پس گرفتن لباس خریداری شده را در مدت مشخص، در صورتی که از خرید پشیمان شدید فراهم کند. مطمئنا شما نمیخواهید ده یا پانزده سال دیگر به عکسهای عروسی خود نگاه کنید و از بعضی انتخاب های خود پشیمان شوید.