ست لباس عروس و داماد چیست؟

اگر اینطور است که فقط باید به روز عروسی فکر کنید اما اگر این فکر و ایده را نمیپسندید و معتقدید که اگر کتوشلوار را فقط یکشب بپوشید، اسراف کردهاید، بهتر است که در انتخاب کت و شلوار دامادی بهفکر خرید گزینهای باشید که بعدها هم برایتان کاربرد دارد و میتوانید آن را در مجالس و مراسم مختلف بهتن کنید. در این مقاله رنگ های مناسب لباس ساقدوش داماد مطابق با نیاز و شرایط مختلف برای شما پیشنهاد می شود که شما با مطالعه این مقاله می توانید به نکات مهمی در مورد رنگ لباس ساقدوش های داماد پی ببرید. می خواستم در زندگی جدیدم مستقل باشم و استقلال مالی برایم خیلی مهم بود اما چون دانشجو بودم نه شرایط مالی خوبی داشتم و نه کار! به پدرم گفتم زینب خانم را برایم خواستگاری کند.

لبخند هایشان، روی خوششان و محبتی که از حرف هایشان سرازیر است کوچکی خانه را دیگر به چشم تان نمی آورد و توجه شما را به داستان عاشقانه ای جلب می کند که در کمال سادگی، زیبا و دلنشین است. یکی دیگر از پیشنهادات ما به داماد برای تیپ تابستانی، استفاده نکردن از کراوات است و البته این در صورتی است که کت شلوار انتخابی شما به اندازه کافی زیبا و رسمی و شایسته استایل داماد در عروسی باشد. معمولا در ذهن عموم مردم و ما اینطور است که وقتی کسی برای خواستگاری می آید. چنانچه توانایی خرید لباس سرمه یا آبی تیره را ندارید می توانید از لباس سیاه یا خاکستری استفاده نمایید تا در حین حفظ نجابت بسیار شیک و زیبا دیده شوید.

باور کنید تصورش هم بسیار خوشایند و هیجان انگیز به نظر می رسد. توجه داشته باشید که استفاده از این رنگ برای داماد هایی که دارای رنگ پوست سفید می باشند چندان مناسب نمی باشد زیرا این افراد با پوشیدن چنین کت و شلواری خسته و بی روح به نظر می آیند. با اخم و ناراحتی سوال هایی می پرسید و نتیجه هایی می گرفت که فقط جواب نه بشنود. رفته بودم که جواب نه بشنوم! من از تهران آمده بودم و خانواده از زاهدان. حسام و زینب عروس و دامادی هستند که روایت شان قرار است باور خیلی از ما را از ازدواج و رسم و رسوماتش تغییر دهد. رضایت اولیه را داشته که آمده اما برای ما ماجرا کمی متفاوت تر بود. حسام طوری رفتار می کرد که انگار من رفته ام خواستگاری اش و مزاحم مجردی اش شدم! از آنجایی که سرمه ای رنگی از خانواده مشکی است اولویت اول پس از رنگ مشکی می باشد و پوشیدن کت و شلوار به این رنگ شما را از سایر افراد متمایز خواهد کرد و برای افرادی که علاقه دارند در کنار لباس سفید عروس لباسی تیره بپوشند انتخاب مناسبی محسوب می شود.

پوشیدن کت و شلوار رنگی در روز عروسی، نشان دهنده اعتماد به نفس بالای او و علاقه مندی او به هنر می باشد. این حساسیت در انتخاب لباس تنها مخصوص خانم ها نیست؛ اقایان نیز همیشه به دنبال لباس هایی زیبا و برازنده خود هستند. پیداکردن کت و شلواری متناسب با شخصیتتان یقینا امر دشواری میباشد.در ادامه نکته هایی را بازگو میکنیم که بتوانید اینکار را انجام بدهید. از زمانی که دانشجو شدم پدرم اصرار داشت که ازدواج کنم اما من هر بار می گفتم نه و بهانه ای می آوردم. زمانی که در تهران دانشجوی کارشناسی ارشد شدم اصرار های پدرم هم بیشتر شد. همسایگی باعث آشنایی خانواده ها شد. در تمام مهمانی ها او کنار خانواده اش بود و من هم کنار خانواده ام. پدرم هم موقعیت را مناسب دید و می دانست اگر تعطیلات تمام شوم و برگردم دانشگاه دیگر به این زودی ها دستش به من نمی رسد.