زیباترین لباس عروس دنیا شیک و لاکچری 2022 – تشریفینو

برای بانوانی که قد کوتاهی داشته و باریک اندام به نظر می رسند، توصیه شده که لباس های یقه دار دنباله دار بلند با برش های عمومی را انتخاب کنند که با دسته گل های آبشاری (مثلا گل های بنفش که رنگ سال ۲۰۱۸ است) ست شده باشد. مثلا استایلیست ها توصیه می کنید که بانوان ریز نقش، در انتخاب لباس عروس توجه کنند که تزینات، در قسمت پایین تنه نباشد تا قد شما کوتاه تر به نظر نرسد. مثلا تاج بزرگ و بلند وقتی با مدل مو شینیون شده و تور بلند همراه شود، استایل جذابی را به ارمغان می آورد. اگر به دنبال طرح های یقه ایستاده هستید به این موضوع توجه کنید که باید همراستایی خوبی با تاج و تور داشته باشد. شما می توانید لباس خود را با تور و تاج بلند ست کنید.

شکل یقه را باید قبل از هر چیز با توجه به فرم اندام خود انتخاب کنید. کلا به لباس های دارای یقه دالبر شکل اسکیلوپد گفته میشه. طراح این لباس عروسی بلند که بالاتنه ی آن تماما با دانتل کار شده به همراه تور عروس Alexander McQueen است و می تواند الهام بخش شما برای انتخاب لباس عروسی تان باشد. اگر چاق هستید، هر چه دامن لباس عروس ساد ه تر و بدون چین و کار باشد، برایتان مناسب تر است ولی اگر لاغرید دامن های مدل دار هم برایتان برازنده خواهد بود. طرح های آستین دار برای افراد بسیار لاغر ، چاق و یا چهار شانه بسیار مناسب خواهد بود و نقایص اندام را تا حدودی می پوشانند.

اگر قصد دارید مدل آستین دار بر تن کنید، حتما از تور های نقش دار و زیبا برای آستین خود استفاده کنید . برای همین، از مدل های ماهی، چشم پوشی کنید. خرید لباس عروس یکی از خاطره انگیزترین و مهم ترین خریدها برای خانم هاست پس در انتخاب آن نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهند تا در رویایی ترین شب زندگی شان به بهترین خود تبدیل شوند. از قدیم یکی از محبوب ترین مدل های دامن، دامن های کلوش بوده. آشناترین و ساده ترین مدل یقه و لباس که تقریبا همه ما اسمشو حداقل یکبار شنیدیم و میدونیم.

این نوع یکی از جدیدترین و مدرن ترین نوع دامن برای لباس پرنسسی است. نکته ششم: در ادامه نکته پنجم برای بانوان قد بلند که پوست سفید دارند، توجه به این نکته ضروری به نظر می رسد که دامن لباس عروس می تواند پف دار و از جنس ارگانزا باشد. لباسعروسهای کامیل لاویه محدود به رنگ سفید نیستند. البته اگر قصد سفارش لباس نامزدی دارید و اندام درشتی دارید، رنگ های تیره مانند سرخابی و آبی و بعضا بنفش انتخاب بهتری از سفید یا شیری رنگ است. گر چه برخی از لباس های معرفی شده بالا، در ذهن عمومی به عنوان لباس اسلامی پذیرفته نیست، اما به نظر می رسد می توان با الهام از نقش و نگار های ایرانی و لباس اقوام و ترکیب های خلاقانه از مد و لباس مفهومی در طراحی لباس عروس و نامزدی، روند جاری باز گرایی و سفید نگری صرف در طراحی لباس عروس را کنار گذاشت.