راهنمای کامل انتخاب لباس عروس؛ با کمترین اشتباه بهترین را انتخاب کنید – منومد

این روزها خبر ازدواج سحر قریشی در فضای مجازی بسیار داغ ست و همه طرفداران این خانم بازیگر منتظر رونمایی ایشان از آقای داماد هستند. سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که در سالهای اخیر به ایفای نقش در خیلی از فیلم ها و سریال ها پرداخته است. انتخاب دامن هاى ماكسى به شكل فون مناسب تر است. مدل اسکارلت با دامن کمپف و سادهای خود بیشتر مناسب عروس هایی است که زیبایی را در سادگی خواهند دید. لباس عروس ها در انواع مدل های کار شده و ساده وجود دارند و در طرح های لباس عروس آستین دار یا دکلته، گیپوری، دنباله دار و لباس عروس پف دار طراحی شده اند. خانم هایی که بالاتنه پری دارند، باید لباسی را انتخاب کنند که بالاتنه ساده ای دارد و خانم هایی که بالاتنه شان ظریف و استخوانی است، باید از میان لباس هایی که بالاتنه آنها کار شده انتخاب کنند.

لباس عروس باید طوری انتخاب شود که زیبایی قد و بالای عروس خانم و آرایش او را چند برابر کند. خانم عروس به نام ” لی لی تان ” 28 ساله، زمانیکه قصد ازدواج با نامزدش را داشت، دارای اوضاع مساعد مالی نبودند و به همین دلیل نمی توانستند لباس عروس گران قیمت برای مراسم عروسی سفارش دهند. همچنین برای مراسم عقد یا فرمالیته نیز انتخاب بسیار مناسبی است. سحر قریشی دو بار ازدواج کرده و هر دو بار جدا شده است. عکسی از سحر قریشی با این لباس عروس کاملا پوشیده در فضای مجازی منتشر شده که گفته می شود مربوط به جشن عروسی او در ترکیه است. لباس عروسی که در تصویر مشاهده می کنید، متعلق به سال ۲۰۰۸ و هفته مد لباس عروس در بارسلون است. مدلی که مشاهده می کنید در آوریل سال ۲۰۱۸ در هفته لباس عروس بارسلون کت واک قدم می زند. کاری که انیسا حسبیان در هفته مد نیویورک انجام داد و رژه مانکن های محجبه با حجاب را به پایتخت مد امریکا آورد ، خود بخشی از واقعیت های امروز مد و لباس اسلامی است.

طی سال های اخیر، فاصله بین مد روزانه و مد لباس عروس در حال کم شدن است. البته، مشتریان در ابتدا خیلی به چنین لباسی علاقه نشان ندادند و طراحان لباس مجبور شدند ۴ سال بعد آن را مجددا طراحی کنند تا بهتر به فروش برسد. اگر می خواهید در عکس ها اندامی متناسب از خود به یادگار بگذارید، بهتر است ایستاده ژست بگیرید: البته، توصیه ما به این معنی نیست که در تمام طول مراسم عقد و عروسی بایستید. مدلی که در تصویر مشاهده می کنید لباس عروس برند تورنته را در سال ۱۹۹۳ پوشیده است. مدلی که مشاهده می کنید لباس عروس کلینفلد را در سال ۲۰۱۴ بر تن کرده است. در بالا، تصویر کیت میدلتون با لباس عروس خود در سال ۲۰۱۱ را مشاهده می کنید. از سال ۲۰۰۰ به بعد، شما شاهد تنوع بیشتری در لباس عروس خواهید بود.

سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. لباس عروس آستین توری یکی از جذابترین مدلهای لباس عروس به شمار میرود که امروزه خیلی هم مد شده است. درست است كه هزينه کردن براي لباسي که قرار است فقط يک شب پوشيده شود از نظر خيليها کار چندان به صرفهاي نيست اما اگر توانايي مالي به شما اجازه ميدهد، لباس عروس را خودتان سفارش دهيد و پس از پوشيدن در شب عروسي، آن را کرايه دهيد يا با قيمتي کمتر به همان مغازه بفروشيد. در این دوره، لباس عروس های گلدوزی شده مد شد. لباس عروس های این دهه کمی جذب با آستین های بلند بودند که سر شانه آن پف داشت و خیلی هم طرفدار داشتند. در دهه ۹۰ میلادی ، عروس ها خواستار لباس های آستین دار بودند و از پوشیدن لباس های دکلته خسته شدند. در این دهه بود که لباس ها مدرن تر شدند.