راهنمای خرید لباس عروس؛ همراه با شیک ترین تصاویر لباس عروس

به گزارش زنهار؛ این روزها که خبر ازدواج سحر قریشی با تتلو در همه ایران پخش شده تصویری جالب از سحر قریشی با لباس عروس و میکاپی خاص منتشر شد. به گزارش وقت صبح، تصویری جالب از لیندا کیانی بازیگر معروف و سرشناس ایرانی در یک لباس عروس باعث شد شایعه ازدواج او در فضای مجازی پخش شود. يک شعر قديمي درباره اينکه چگونه رنگ لباس عروسي بر آينده فرد تأثير مي گذارد، مي گويد: «ازدواج در لباس سفيد يعني بسيار خوب و صحيح انتخاب کرده ايد؛ ازدواج در رنگ خاکستري يعني به راه دوري خواهيد رفت؛ ازدواج در رنگ سياه، يعني آرزو خواهيد کرد که بازگرديد؛ ازدواج در رنگ قرمز، يعني آرزوي مرگ خواهيد کرد؛ ازدواج در رنگ آبي، يعني همواره خالص، پابرجا و راستگو خواهيد بود؛ ازدواج در رنگ سبز يعني از ديده شدن خجالت مي کشيد؛ ازدواج در رنگ زرد، يعني از مرد خود خجالت مي کشيد؛ ازدواج در رنگ قهوه اي يعني در خارج شهر زندگي خواهيد کرد و ازدواج در رنگ صورتي يعني روح شما غرق خواهد شد!

همان طور که گفتیم شستشوی لباس عروس با آب باعث تخریب بافت آن و از بین رفتن فرم اولیه آن می شود، به همین دلیل در خشکشویی لباس عروس به جای آب از حلالی به اسم پرکلر اتیلن استفاده می شود. بخارشویی علاوه براینکه باعث لکه گیری لباس عروس شما می شود، بلکه خاصیت ضدعفونی کننده بسیار قوی دارد و عملیات پاکسازی میکروب، باکتری و قارچ ها را از روی لباس شما انجام می دهد. جدیدترین مدل لباس عروس 2021، در سبکها و مدلهای مختلفی وجود دارد. در دنیای لباس عروس، مدل های بسیار متنوع و مختلفی وجود دارد. اگر جزو کسانی هستید که مد روز برایتان اهمیت دارد لباس عروس آستین پفی گزینه درخور توجهی خواهد بود.

پوشیدن لباس عروس دنباله بلند به اندازه قد عروس بستگی دارد و برای عروس قد بلند مناسبتر است. اگر عروسی می خواست که حتما لباس عروس سفید داشته باشد، می توانست آن را برای مراسم، قرض بگیرد یا اجاره کند. در زمان جنگ جهانی دوم زنان وظیفه خود دیدند تا مراسم ازدواج سنتی را ترک کنند، اگرچه اکثر عروس ها ممکن بود تنها چند هفته یا حتی چند روز، پس از مراسم نامزدی خود عروسی کنند. در آن زمان ازدواج های سلطنتی دارای اهمیت سیاسی بسیاری بود و برای ایجاد اتحاد و پیمانی محكم بین دو كشور انجام می شد، بنابراین لازم بود تا عروس جوان عالی و باشكوه به نظر برسد تا اعتبار و حیثیت كشور خود را تقویت كند و با نشان دادن ثروت و توانگری ملت خود، بر كشور داماد تاثیر بگذارد. اگر عروس و داماد هر دو در جنگ شرکت داشتند، در اونیفورم های نظامی خود ازدواج می کردند.

در زمان جنگ جهانی دوم بسیاری از عروس ها احساس کردند که ازدواج در لباس سفیدی مجلل، شایسته نیست، بنابراین لباس های ساده ای را برای مراسم عروسی خود انتخاب می کردند. بنابراین عروس باید به شكلی لباسی می پوشید كه به بهترین شكلی معرف خانواده او باشد؛ لباس او تنها معرف شخص او نبود. به نظرات مشاوران مزون و لباس اعتماد کنید؛ ممکن است مشاور مزون، از مادر شما هم مسن تر باشد اما هرچه باشد او خبره این کار است. گاهی اوقات لباس عروس چنان با جواهرات پوشیده می شد، به طوری كه پارچه لباس در زیر آنها پنهان می شد؛ در قرن پانزدهم زمانی كه شاهزاده مارگارت در انگلستان ازدواج كرد، لباس او به حدی سنگین بود كه نمی توانست حركت كند و به كمك دو نفر به كلیسا برده شد! اگر هم مهمان یک مراسم عروسی هستید نگران نباشید زیرا ما برای شما انواع مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ را هم در قسمت مدل لباس سایت دو نقطه قرار داده ایم.