راهنمای جامع انتخاب کت و شلوار دامادی شیک و مناسب

علاوه بر این بر ظاهر لباس بسیار تاثیر می گذارد و جلوه ای زیبا و شیک و مردانه به آن می بخشد. به همین خاطر، استفاده از کت شلوار مردانه لینن توصیه می شود. اگر استفاده از پیراهن را دوست ندارید ، می توانید از تی شرت نیز استفاده کنید. اگر اینطور است که فقط باید به روز عروسی فکر کنید اما اگر این فکر و ایده را نمیپسندید و معتقدید که اگر کتوشلوار را فقط یکشب بپوشید، اسراف کردهاید، بهتر است که در انتخاب کت و شلوار دامادی بهفکر خرید گزینهای باشید که بعدها هم برایتان کاربرد دارد و میتوانید آن را در مجالس و مراسم مختلف بهتن کنید.

مدل لباس فرمالیته داماد با طراحی شیک و جذاب 2021 : مراسم تشریفاتی قبل از جشن اصلی عروسی برگزار می شود که عروس و داماد می توانند لباس مورد نظر خود را بپوشند و به آرایشگاه بروند ، سپس یک باغ و آتلیه مناسب و مکان مناسب برای گرفتن عکس های مختلف انتخاب کنند. رنگهای مختلف و متنوع دیگری هم برای انتخاب کت و شلوار دامادی وجود دارد. کمربندهای باریک و نسبتا نازک بهترین و شیک ترین انتخاب برای لباس دامادی می باشد. لباس داماد : لباس دامادی;شاید مهم ترین لباسی است;که اقا پسرها فقط یکبار بر تن می کنند;و باید کاملا آن را با دقت انتخاب نمایند;تا اندام و استایلشان را به بهترین شکل نشان دهد;و پا به پای عروس خانم در خاطره انگیزترین;شب زندگیشان بدرخشند . همانطور که عروس خانم ها برای انتخاب لباسشان حساسیت به خرج می دهند و می خواهند در مراسم عروسیشان بی نقص باشند داماد نیز باید در انتخاب کت و شلوار خود وسواس به خرج دهد و کاملا با دقت خرید نماید زیرا داماد در ان شب حکم پادشاه را دارد که باید در کنار ملکه خود و به اندازه ی او مورد تحسین قرار گیرد و بدرخشد .

کت دامادی باید سرشانه هایی کاملا هم اندازه ی شانه هایتان داشته باشد . قبل از خرید لباستان علاوه بر در نظر گرفتن نظر و سلیقه شخصیتان حتما به این اصول دقت نمایید تا کت و شلوار کاملا متناسب سایز شما باشد و بر تنتان بنشیند . باید;از نکات انتخاب کت و شلوار مناسب;و شیک آگاهی داشته باشید تا بتوانید بهترین;مدل را برای اندامتان انتخاب نمایید . دقت کنید توجه به این نکته کمک زیادی به شیک پوش شدن و جذاب شدنتان می کند . یک داماد شیک اصلاح و آرایش مناسبی که برازنده او باشد را حتما در برنامه ریزی برگزاری مراسم عروسی خود می گنجاند. یکی از آیین ها این بود که یک روز قبل از عروسی یک گاو می کشتند و از گوشت گاو در طی این دو شبانه روز عروسی استفاده می کردند.البته الان هم این مراسم هنوز رایج هست تمام اقوام پول به عنوان “گوشتی سَری” می دهند بعد مراسم “دونه شورون” دارن در واقع همان شستن برنج می باشد تمام فامیل جمع می شود و برنج را داخل تشت های بزرگ می ریزند بعد روی سر قرار می دهند و می برند به داخل یک باغ و برنج را می شورند و در آن جا جشن هم می گیرند.

این مدل برای آقایانی که برای اولین مراسم تمایل زیادی به رسمی ظاهر شدن ندارند،چرا که همانند مدل قبلی از رسمیت کمری برخوردار است.حتما توجه کنید که رنگ پیراهنتان را باید رنگ متفاوت با کت برگزینید.عمدتا رنگ سفید بهتر است.پیراهن بیش از حد رنگی و لباس های شلوغ را از لیست خریدتان حذف نمایید. توجه داشته باشید که استفاده از این رنگ برای داماد هایی که دارای رنگ پوست سفید می باشند چندان مناسب نمی باشد زیرا این افراد با پوشیدن چنین کت و شلواری خسته و بی روح به نظر می آیند. البته بهترین گزینه برای لباس داماد جیب هایی از جنس پارچه خود کت است که با دور دوزی لبه ی جیب ها از کت قابل تشخیص هستند . در مطلب “راهنمای خرید بهترین کت و شلوار داماد” اشاره شد که کت و شلوار باید دقیقا سایز بدنتان باشد و دقت کنید سرشانه های کت دقیقاً جذب شانه ها و اندازه آنها باشد نه بزرگ تر از شانه ها.