راهنمای جامع انتخاب کت و شلوار دامادی شیک و مناسب

دامادهای درشت هیکل بهتر است از کت و شلوارهایی با رنگ های تیره و مات استفاده کنند. معمولا مشاوران مد به افرادی که گردن کوتاه دارند توصیه می کنند از کراوات به جای پاپیون استفاده کنند. انتخاب پیراهن سفید به شما این امکان را می دهد که برای انتخاب کروات و یا پاپیون و دستمال جیبی انتخابی آزادانه تری داشته باشید. توجه داشته باشید که استفاده از این رنگ برای داماد هایی که دارای رنگ پوست سفید می باشند چندان مناسب نمی باشد زیرا این افراد با پوشیدن چنین کت و شلواری خسته و بی روح به نظر می آیند. برای آقایانی که علاقمند هستند تا قد آن ها در کت شلوار دامادی بلند تر دیده شود، پوشیدن کت های به نسبت کوتاه به گونه ای که زیپ شلوار پوشانده نشود، توصیه می شود.

افرادی که سبک کلاسیک انتخاب می کنند، می توانند هم در میهمانی های خانوادگی و دوستانه و هم در مراسم عروسی با تعداد میهمان های بسیار زیاد حاضر شوند. با کت شلوار دامادی مشکی، می توان پاپیون های مشکی و روشن که کنتراست رنگ مطلوبی متناسب با رنگ پوست و میمیک چهره داماد و لباس عروس داشته باشد را ست کرد. لباس فرمالیته داماد : ایران بانو را با سری جدیدی از کت و شلوار دامادی و لباس های اسپرت برای مراسم عروسی و فرمالیته دنبال کنید. البته برای کسانی که دوست دارند تا هزینه کت شلوار آن ها خیلی بالا نشود، این ست انتخاب مطلوبی به شمار می رود. ولی اینکه نوع یقه پیراهن داماد میبایست چطور باشد، تا حد زیادی به این موضوع ربط دارد که می خواهید کراوات استفاده نمایید یا تمایل دارید پاپیون ببندید .

اگر نمی دانید که با چه نوع کت شلوار مجلسی و شیک، می توان از پایپیون متناسب استفاده کرد، کافی است سری به ژورنال های جدید کت شلوار دامادی داخلی و خارجی زده و از نمونه های عرضه شده، الگو برداری کنید. کت و شلوار آمریکایی دارای طراحی ساده است و در آن زیر بغل بلندتر، خطوط صاف، شانه های عادی بدون پد میباشد. باید خط سر شانه با شانه شما برابر بوده و پستی و بلندی در آن مشاهده نشود. مثلا اگر عروسی شما در نیمه نخست سال به خصوص در تابستان برگزار می شود و در مکان سر باز مثل باغ های لاکچری مملو از گل و گیاه است (مثل عمارت ۲۱)، رنگ های روشن مثل خاکستری و کرم را در نظر داشته باشید. اگر مراسم عروسی یا نامزدی شما در باغ نیست و در تالار های لاکچری پر زرق و برق برگزار می شود، رنگ های تیره، گزینه مطلوب تر به نسبت رنگ های روشن است.

کفشهایی که تو ترکیه دوخته میشن قیمت بالایی دارند و نسبت به جنس داخلی الان کیفیت پایینتری داره و جنس چینی هم فعلا وارد نمیشه». به همیندلیل بهتر است کیفیت را بر قیمت ترجیح دهید و سبد گلی را انتخاب کنید که در نگاه اول تاثیرگذار باشد. یکی از بهترین رنگ ها برای پاپیون،رنگ مشکی است که تقریبا به هر کت شلوار شیک و مجلسی تیره رنگ، ست خوبی را به ارمغان می آورد. راههای زیادی برای تزئین لباس داماد وجود دارد که شما مطابق سلیقه خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. گر چه این موضوع نیز سلیقه ای است و اجماع بین المللی روی ان وجود ندارد. مغازهداری در سمت شرق خیابان باب همایون به خبرنگار انصاف نیوز میگوید: «۹۰ تا ۹۵ درصد کت شلوارهای دامادی در این بازار، تولیدی ایرانه.