راهنمای جامع انتخاب کت و شلوار دامادی شیک و مناسب

بهتر است از کت و شلوار های اپل دار برای چهار شانه کردن خود استفاده نمایید. رنگ هایی مانند طوسی و سرمه ای نیز گزینه های مناسبی برای کت و شلوار داماد می باشند. مدل های کت و شلوار جلیقه ای که در ترکیبات روزانه اغراق آمیز هستند ، اغلب به عنوان ترکیب لباس دامادی استفاده می شوند. به این توجه نکنید که لباس دامادی فقط یک شب پوشیده می شود و تمام! برای ساقدوش های داماد کت و شلوار خاکستری گزینه خوبی است اما با پیراهنی به جز سفید پوشیده شود. در رابطه با عطر و ادکلن هم پیشنهاد مـا به شما این است که خوب خرج کنید و عطری را انتخاب کنید که ماندگاری بوی خوبی داشته باشد و از بوهای گرم و شیرین یا گرم و تلخ استفاده کنید که ماندگاری بیشتری دارد. عده ای می گویند که داماد نباید کمربند ببندد، اما پیشنهاد مـا به شما این است که حتما از یک کمربندی زیبا و شیک استفاده کنید.

اما چـه با کت و چـه بی کت ؛ کمربند از آن اکسسوری هایی است که به شیک پوشی شما کمک میکند. ترکیب آن با پیراهن سفید ظاهری کاملاً متناسب با جشن عروسی به او می دهد. البته برای اینکه نشان بدهید چه کسی داماد است، کاملاً قابل قبول است که کت و شلوار شیک تری برای داماد انتخاب کنید. شما باید رنگی را انتخاب کنید که با پوست عروس و داماد همخوانی داشته باشد. شاید هم دوست داشته باشید که جلیقه هم شبیه باقی بخشهای کتوشلوارتان باشد. شاید این تئوری برای آن زمان که عروسی ها از ظهر با عقد شروع میشد و بعد به عصر و شب ختم میشد مناسب بود، اما امروزه که اکثرا عروسی ها نهایت ۵-۶ ساعت است. قد آن به گونهای باشد که حدودا یکسوم ارتفاع کفش را بپوشاند و دمپای شلوار کمی روی کفش حالت چینخورده بایستد.

کتهایی که یقه آرشال دارد، در انتها روی هم قرار نمیگیرد و در نتیجه بهترین گزینه برای شماست. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد برنامهریزی عروسی، روی لینک کلیک کنید. بعضی تکدکمه است که برای مراسم بسیار رسمی مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا توصیه نمیشود. اگر جثه درشتی دارید، رنگ مشکی را بیشتر توصیه میکنیم. رنگ مشکی برترین رنگ برای انتخاب کفش دامادی میباشد. با هم نگاهی به تفاوت کت و شلوار دامادی و کتوشلوار معمولی داشتیم و سپس به نکاتی که باید برای انتخاب کتوشلوار دامادی در نظر داشت پرداختیم. به عنوان داماد، انتخاب رنگهای مشکی و سفید مناسبترین رنگها هستند. برای اینکه کاری کنید داماد متمایز از بقیه جمعیت به نظر برسد، از رنگ سفید استفاده کنید. اگر همسر شما برای مراسم عروسیتان کت شلوار رنگی انتخاب کرد، شما نیز به جای طلا از جواهراتی تیره رنگ استفاده کنید.

اگر می خواهید مراسم عقد یا عروسی خود را در باغ برگزار کنید، باید بگوییم بهترین انتخاب برای کت و شلوار داماد مدل های پیشنهادی ما است. اینکه از یک مدل از کتوشلوار خوشتان میآید کافی نیست. برخی دیگر، دو دکمه بوده و اگر قد کوتاهی دارید، این مدل کت برایتان مناسبتر است. از کت های پنج یا شش دکمه استفاده نکنید زیرا این کت ها شما را بسیار درشت نشان می دهند. اما جهت راحتی بیشتر به هنگام نشست و برخاست، امروزه از دو چاک در آن استفاده میشود. این کتها کاملا غیر رسمی است و بیشتر با تیشرتهای یقه هفت آن را میپوشند.