راهنمای جامع انتخاب کت و شلوار دامادی شیک و مناسب

نکته مهم در مورد لباس های این افراد ست بودن شلوار و کت ساقدوش ها می باشد که این رنگ لباس حتما باید با لباس داماد ست باشد یا همچنین می توانید رنگی متناسب و مناسب برای لباس های خود تهیه نمایید. اما چند نکته هست که در ست لباس عروس و داماد باید به آنها توجه شود. در این مقاله به نکات مختلفی در مورد لباس های ساقدوش داماد مورد بررسی قرار می گیرد که شما می توانید با استفاده و توجه به این نکات بهترین و مناسب ترین لباس ها را برای ساقدوش های داماد خریداری نمایید. چرا که این کار، حساسیت و تجارب بیش تری می طلبد و در اختیار هر خیاط پیراهن دوز و شلوار تک دوز نیست. در ادامه میخواهیم از ریزهکاریهای خرید لباس داماد برایتان بگوییم. یکی از انواع لباس هایی که برای مراسم عقدکنان مورد توجه دامادهای جوان قرار می گیرد ست جلیقه و شلوار است و اگر شما تمایل دارید پوششی خاص داشته باشید می توانید از این مدل لباس استفاده نمایید.

همچنین اطلاعاتی که باید داماد در حین خرید کت و شلوار داشته باشد و به کسب آن توسط داماد از منابع مختلف هم اشاره شد، باعث میشود که انتخابهای زیادی را در اختیار خود برای برگزیدن بک لباس مناسب و عالی قرار دهد. همانطور که در بالا نیز اشاره شد، تاکسیدو یا کت و شلوار دامادی فقط برای داماد نیست بلکه در مراسمهای رسمی قابلاستفاده است. نکته مهم دیگر در مورد رنگ لباس ها زمان برگزاری عروسی یا جشن می شود.نکته مهمی که باید مورد توجه ساقدوش های داماد قرار گیرد این نکته است که کراوات یا پاپیون. گل­ها را با چسب یا کنف­های خیلی باریک که زیاد در معرض دید نباشد به پایه­­ی جام وصل کنید. این نگین­های رنگی­ با چسب در اطراف روبان چسبیده می­شوند، که در شب و در دستان عروس و داماد براق هستند.

اول از همه کت و شلوار داماد باید خوش دوخت و به تن داماد برازنده باشد و در مرحله بعد باید از نظر سایز و اندازه برای وی مناسب باشد. دلیل اهمیت بیشتر به کت این است که شلوار را به راحتی می توان تنگ یا گشاد کرد ولی در کت چنین امکانی وجود ندارد و در ابتدا باید به سایز آن دقت زیادی شود. البته می توان گفت که ساقدوش های داماد می توانند لباس های خود را با رنگ لباس های داماد ست نکنند ولی حتما باید رنگ لباس های ساقدوش داماد و رنگ لباس های داماد متناسب با یکدیگر باشد. برای مثال برای درست کردن یک جام با خال­های طلایی باید با دقت لاک را بر جام کشید و از پخش شدن آن جلوگیری کرد.

سیاه با هر لباس یا تیپی ست می شود و پاپیون و کراوات سیاه را می توان با هر نوع لباسی ست کرد. داماد پیشنهاد پوشیدن لباس عروس را به دلیل داشتن اضافه وزن عروس قبول کرد. پوشیدن لباس و بررسی کامل آن در هر بار امتحانکردن، حدود ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت از شما زمان میگیرد. هنگام پوشیدن جلیقه نباید کمربند داشته باشید. به همین دلیل توصیه می شود در هنگام مراسم عروسی یا جشن عز پاپیون و کراوات سیاه استفاده نمایید. جایگاه عروس و داماد در تالار و محل قرار­گیری میز آن­ها از اولویت­های یک طراح مراسم عروسی است. به همین دلیل باید قبل از عروسی نیز به فکر خشکشویی لباس های خود باشید. به عنوان مثال می توانید از یک پیراهن سفید و کراوات آبی با کت و شلوار سرمه ای استفاده کنید.