راهنمای جامع انتخاب کت و شلوار دامادی شیک و مناسب

اگر مراسم عروسی یا نامزدی شما در باغ نیست و در تالار های لاکچری پر زرق و برق برگزار می شود، رنگ های تیره، گزینه مطلوب تر به نسبت رنگ های روشن است. داماد های چاق، بهتر است از رنگ های روشن پرهیز کرده و رنگ های رسمی مثل مشکی و سرمه ای را در دستور کار قرار دهند تا اندام آن ها باریک تر به نظر برسد. اگر انتخابتان یکی از رنگ های تیره می باشد حتما پیراهن زیر کتتان را از رنگ های روشن مانند آبی روشن، خاکستری روشن و سفید برگزینید. بمنظور خرید کت و شلوار دامادی رنگ های رسمی همچون مشکی، سرمه ای و یا زغالی تیره را برگزینید . همان طور که می دانید، رنگ های تیره به خصوص مشکی، رنگ رسمی کت شلوار برای مراسم خاص و دیپلماتیک به شمار می رود که معمولا با پیراهن های سفید نیز ست می شود.

جلیقه ، شلوار ، پیراهن و شلوار نیز انواع لباس هایی است که دامادها در مراسم رسمی از آنها استفاده می کنند.همچنین شما می توانید برای جذابیت بیشتر عکس هایتان از اکسسوری هایی نظیر کراوات و پاپیون و ساعت مچی و … اضافه کردن جزئیاتی نظیر پاپیون یا کراوات فلانل یا پشمی، جلیقه پشمی یا جیر، به همراه کفش هایی قهوه ای رنگ جزو وظایف آقا داماد است که بنا به سلیقه خودش می تواند آنها را امتحان کند. همه چیز به علایق و سلایق و استایل آقا داماد ارتباط دارد. خط سر شانه در طراحی استایل کت شلوار مردانه بسیار اهمیت دارد. در انتخاب کت شلوار و رنگ و دوخت آن، به استایل لباس عروس هم توجه کنید. به گزارش سلام نو، همانطور که عروس شدن و پوشیدن لباس عروس یکی از خواستههای هر دختری است، داماد شدن و پوشیدن لباس دامادی هم یکی از مهمترین خواستههای هر پسر جوانی است.

این جنس میبایست آنقدر قابل اعتماد باشد که شما در طول چندساعتی که آن را به تن دارید نگران چروک برداشتن آن نباشید. این که برای طراحی استایل داماد در روز عروسی یا نامزدی، کراوات بهتر است یا پاپیون، مساله ای شخصی و سلیقه ای است و حکم کلی در این زمینه وجود ندارد. اگر دامادی چاق باشد، بهتر است که از کت شلوار های پشت چاک دار استفاده نکند. کت شلوار سبک کلاسیک را می توان به راحتی با هر پیراهن و کراواتی ست کرد. کت شلوار دامادی برای تنها یک شب را به شما نمی فروشد و می توان مدت ها از آن استفاده کرد. اگر قد بالاتنه شما نسبت به پایین تنه کوتاه تر است باید کت هایی با یقه باز و برگردان یقه بلند و باریک بپوشید ولی اگر پاهای کوتاهی د ارید کت های کوتاه تر برای شما برازنده تر است؛ چون کت های بلند سبب می شوند پاهای شما کوتاه تر از حدی که هست به نظر برسد .

یعنی اگر می خواهید شلوارتان تنگ باشد باید قد آن تا قوزک پا بالا بیاید. برای آقایانی که علاقمند هستند تا قد آن ها در کت شلوار دامادی بلند تر دیده شود، پوشیدن کت های به نسبت کوتاه به گونه ای که زیپ شلوار پوشانده نشود، توصیه می شود. اگر نمی دانید که با چه نوع کت شلوار مجلسی و شیک، می توان از پایپیون متناسب استفاده کرد، کافی است سری به ژورنال های جدید کت شلوار دامادی داخلی و خارجی زده و از نمونه های عرضه شده، الگو برداری کنید. حال اگر این کت و شلوار برای مراسم های رسمی باشد، انتخاب آن سخت تر و نیازمند به وقت بیشتری می باشد. خوشپوشی و شیک بودن شما با انتخاب لباسی زیبا مشخص میشود و می توانید به واسطه پوششی جذاب و خوش دوخت در مجلس بدرخشید. توجه داشته باشید که مکان برگزاری عروسی هم در طراحی استایل شما به صورت غیر مستقیم نقش دارد.