راهنمای انتخاب مدل لباس عروس – مجله تصویر زندگی

مهم ترین چیزی که شما قبل از هر چیزی در خرید لباس عروس باید به آن توجه کنید، راحت بودن در آن لباس می باشد. عروسی یک رویداد مهم اجتماعی محسوب میشد که عروسها حجاب مخصوص که به حجاب زرد (رنگ شعله) معروف بود را داشتند، بنابراین عروسها همچون مشعلی بودند که نور و گرما را به خانه شوهر خود میبردند. عروسی شما روزی است که باید در کانون توجهات قرار بگیرید و همهی نگاهها به شما خواهد بود، بنابراین باید لباسی را انتخاب کنید که شایستهی این مناسبت باشد. برای این که تعادل در اندام این افراد حفظ شود، باید توجهات را به سمت شانه ها جلب کرد. مثلا تاج بزرگ و بلند وقتی با مدل مو شینیون شده و تور بلند همراه شود، استایل جذابی را به ارمغان می آورد. اگر لباس مدل پرنسسی را انتخاب کردید بهتر است از تاج های کوتاه استفاده کنید.

اگر شانه، کمر و باسن شما به یک اندازه است، بدن شما فرم مستطیلی شکل دارد. یکی از همین قهرمان ها نقی در سریال پایتخت یا نورالدین خانزاده در سریال نون خ هستند که جدای از قصه مخاطب خاطره های کمیکی از آنها در یاد دارد. او در سریال از سرنوشت ایفای نقش کرده است که قرار است فصل چهارمش سال آینده پخش شود. از آنجا که لباس او با تور دستباف هم دوخته شده بود، ویکتوریا تصمیم گرفت برای برجسته کردن لباس فوقالعادهاش رنگ سفید را انتخاب کرد. لباس عروس زرد: این رنگ برای لباس عروسی از خجالت و شرم عروس می گوید! در روش اول شما لباس عروس را سفارش میدهید تا برایتان بدوزند و سپس آن را از مزون میخرید. لباس عروس بدون چین و بدون استفاده از مقدار پارچه خیلی زیاد اندام شما را درشت تر و بلندتر نشان خواهد داد. اما در «از سرنوشت» با اینکه قصه خیلی هم کمدی نیست، اما قهرمان هایی را روایت می کند که از کودکی و از سن ۸ سالگی چند و چون زندگی شان مقابل چشم مخاطب شکل می گیرد.

در این صورت چشم ها به سمت بالاتنه کشیده می شود و چاقی پایین تنه کمتر به چشم می آید. یک لباس ساده که به صورت راسته طراحی شده، انتخاب معقولی برای شماست. این دنباله کوتاه به طور معمول بین ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر است. فاطیما بهارمست بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که از زمان خردسالی با کار اجرا وارد این عرصه شد. ۱. در مزون به شما ژورنال هایی تلاش می کنند تا از بین مدل های مختلف موجود در آنها لباسی را انتخاب کنید تا مانند آن را برایتان بدوزند ولی مجبور نیستید دقیقا یک لباس را انتخاب کنید، می توانید مدل دامن را از یک لباس و مدل بالاتنه را از لباس دیگر و حتی مدل کار و سنگ دوزی را از جای دیگری بردارید.

یقه مربعی هم مانند یقه گرد برای دادن جلوه بیشتر به بالاتنه استفاده میشود و میتواند بنا به سلیقه و خواست افراد بازتر یا بستهتر دوخته شود. امروزه طراحان لباس مانند گذشته چند مدل کلی را به بازار ارائه نمی کنند و به طراحی انواع لباس عروس ایرانی،دخترانه، رنگی،سفید، بچه گانه،پوشیده، باحجاب و جدید و شیک ۲۰۲۱ مطابق با سلیقه و فرهنگ افراد و مناطق مختلف می پردازند. لباس خاص و ویژه، همیشه به عروس ابهت می بخشد و باعث می شود مانند ستاره ای در مراسم جشن عروسی اش بدرخشد. این مدل لباس در قسمت بالا تنه چسبان است و از کمر به پایین و در قسمت دامن به تدریج حالت فون پیدا می کند. اگر نیم تنه ای پر و کمر کوتاه اما باسن لاغری دارند، لباس عروسی انتخاب کنید که یقه هفت باشد و در مقابل از انتخاب لباس هایی که قسمت جلوی سینه شان کار شده و جزئیات فراوانی دارد، جدا خودداری کنید.