راهنمای انتخاب مدل لباس عروس – مجله تصویر زندگی

با این نوع قد آن ها بلند تر نمایش داده می شود. همچنین همانطور که در این بخش از لباس عروس در دنیای مد نمناک توضیح داده ایم عروس خانم هایی که قد کوتاهی دارند، نباید دنباله لباسشان بیش از 40 تا 50 سانتیمتر باشد. قسمت دوم : لباس عروس هایی که دامن آنها تور یا ساتن هست اما بالاتنه کاملا کار شده هست رنج قیمتی این کارها تا 5 میلیون تومان هست. اما سشتشو و خشکشویی لباس عروس به دلیل تنوع بسیار در لایهها و انواع متنوع پارچههایی که در آنها به کار میرود کار سادهای نیست. این نوع لباس عروس برای انواع اندامها مناسب است اما برای کسانی که بالا تنه ی متناسبی دارند ولی پایین تنه درشتی دارند مناسب تر می باشد. این لباس عروسی که در حال حاضر در لیست لباس عروس های برتر قرار دارد همچنان الهام بخش عروس های آینده برای انتخاب لباس عروسی شان است.

در ضمن حتا کسانی که لباس عروس را برای خود میدوزند یا میخرند، باید حتما پس از مراسم این لباس را برای نگهداری بلندمدت بشویند تا از تخریب بافت آنها بهوسیلهی میکروارگانیسمها در کمد لباس جلوگیری شود. انبوهی از شرکتها و مزونهای لباس عروس هم هستند که لباسهای خود را به نوعروسها کرایه میدهند؛ در همهی این وارد نیاز به شستشو، خشکشویی و اتوی لباس عروس بسیار زیاد است. برخی از مدل های لباس عروس سال های سال کهنه نمی شوند و همیشه زیبا هستند بنابراین از این نوع لباس ها انتخاب نمایید و لباسهایی را که تنها در یک زمان خاصی مد هستند را برنگزینید زیرا بعدا با دیدن عکس عروسیتان خجالت می کشید آن را به دیگران نشان دهید. خوبی این لباس در این است که دیگر نگران نخواهید بود که از تنتان بیافتد چون با دوبند روی آن، از ابتدا تا انتهای جشن به یک شکل روی اندام شما میایستد.

وی با لباس عروسی، مدل مو و تزیینات مویی که انتخاب کرده بود الهام بخش تعداد زیادی از عروس ها شد. ۱۱. اگر لاغر اند ام و کشیده هستید ، هم تور بلند برایتان مناسب است و هم تورهای طبقه طبقه کوتاه که تا روی کمر می رسند ولی اگر اندام درشتی دارید ، تورهای کوتاه درشت تر نشانتان می دهد و تور بلندبرایتان مناسب تر است مخصوصا تور بلند ساده ولی بهتر است قبل از سفارش آن حتما با آرایشگرتان مشورت کنید . به این ترتیب خیاط یا فروشنده می تواند بفهمد که دامن شما چقدر باید بلند باشد یا دنباله آن باید چطور قرار بگیرد. این مدل قد را بلندتر نشان میدهد، و بهتر است با کفش پاشنه بلند از آن استفاده کنید. لباس عروس های مختلف را امتحان کنید حتی اگر دوستشان ندارید.به یاد داشته باشید که، فقط یک بار لباس عروس می پوشید. ۱۲. لباس های عروس دنباله دار هر عروسی را با هر اندامی کشید ه تر نشان می دهد و دنباله جلوه زیادی به لباس می دهد .

این مدل برای افرادی مناسب است که اندامی لاغر یا شکل ساعت شنی دارند. حسن طرح A-line این است که برای هر اندامی مناسب است. به نظرات مشاوران مزون و لباس اعتماد کنید؛ ممکن است مشاور مزون، از مادر شما هم مسن تر باشد اما هرچه باشد او خبره این کار است. دامن های اسکارلتی، کات آ، دامن های پفی و پری دریایی یا مدل ماهی از جمله مدل های بسیار پرطرفدار در لباس عروس هستند. استفاده از پارچه دانتل در این مدل لباس به خصوص در قسمت دامن نتیجه خوبی را می دهد. زیرا این مدل در ناحیه کمر جسبندگی دارد ولی از قسمت باسن به پایین گشاد می شود. در صورت استفاده از یک پارچه بسیار نرم و لخت، ایجاد گودی کمر نیز میکند. هم بر اندام شما کیپ میشود و هم بر پشت کمر شما بدون نگرانی از باز شدن به راحتی بسته میشود. دنباله های کوتاه تر علاوه بر اینکه کارایی بیشتری دارند، زیبایی لازم را نیز به لباس شما می بخشند و همچنین آسیب زیادی هنگام کشیده شدن در روی زمین به آن ها وارد نمی شود.