راهنماییهای مهم برای انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما – مجله مد و پوشاک

این دامنهای زیبا این روزها طرفداران زیادی دارند، زیرا میتوانند در نگاه اول مخاطب را بفریبند ولی در حالت تمام قد چشم را مورد نوازش قرار میدهند. حالت U در بخش یقه وجود دارد و بنا به میل و سلیقه عروس، میزان بازبودن آن مشخص میشود. این لباس عروس تکه های توری و شفاف دارد که بخش هایی از بدن را نمایش می دهد. این مزون با داشتن هنرمندان با سلیقه و با تجربه در این زمینه توانسته است متد های روز دنیا و ترند های ناشناس در زمینه طراحی لباس عروس را به عنوان کار های جدید رونمایی کند و عرضه نماید. از آن مهم تر، با صبحانه نخوردن احتمالا حجم شکمتان کوچکتر خواهد بود و این یعنی اگر جزو عروس خانم های تپل یا شکم دار باشید، موقع پرو لباس اندازه واقعی بدنتان مشخص نیست؛ اگر لباسی به اندازه اندامتان می خواهید تغییری در اندازه خورد و خوراکتان ایجاد نکنید.

از لباس عروس های دنباله دار گرفته تا لباس عروس های تنگ و جذب. برای شست و شو و خشکشویی لباس عروس به جای آب از حلال های دیگری مانند پرکلر اتیلن استفاده می شود، این حلال بدون اینکه آسیبی به بافت پارچه لباس وارد کند، کلیه لکه ها را از روی لباس پاک می کند. از دیگر کاربردهای پارچه شیفون در بلوز، ربان، روسری و لباس زیر است. همین موضوع باعث شده پارچه کرپ، به عنوان پارچهای عالی برای لباس شب یا سایر مناسبتهای رسمی از جمله لباس عروسی مورد استفاده قرار بگیرد. اما اگر قصد دارید که اندام زیبای خود را به مهمانان نشان دهید این لباس برای این هدف طراحی نشده است.

طی سال های اخیر، فاصله بین مد روزانه و مد لباس عروس در حال کم شدن است. از طرفی مقرر کرده بودند که رنگهای خاصی در بعضی از روزهای سال پوشیده شود، برای مثال: رنگ سبز در فصل بهار، رنگ قرمز در فصل تابستان، رنگ زرد در فصل پاییز و رنگ سیاه در فصل زمستان. خانم ها وقت بسیار زیادی را برای انتخاب لباس عروس با شکوه خود صرف میکنند. در بالا، تصویر کیت میدلتون با لباس عروس خود در سال ۲۰۱۱ را مشاهده می کنید. با نگاهی به تصویر زیر میتوانید فرم بدن خود را تشخیص داده و متناسب با آن لباس خود را انتخاب کنید.

لباس عروسی که در تصویر مشاهده می کنید، متعلق به سال ۲۰۰۸ و هفته مد لباس عروس در بارسلون است. سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. در اواخر قرن، (دوران انقلاب صنعتی) این امکان برای عروسها فراهم شد که برای روز عروسی خود لباس جدیدی را با پارچهای به رنگ سفید بخرند. یادتان باشد مدل مو در انتخاب یقه مناسب برای لباس عروس هم نقش بسزایی دارد. در راستای انتخاب لباس عروس به پیشنهادات فروشنده توجه کنید زیرا این پیشنهادات براساس بودجه شما و برگرفته از تجارب آنها خواهد بود. مدلی که مشاهده می کنید در آوریل سال ۲۰۱۸ در هفته لباس عروس بارسلون کت واک قدم می زند. مدلی که مشاهده می کنید لباس عروس کلینفلد را در سال ۲۰۱۴ بر تن کرده است. بخارشویی علاوه براینکه باعث لکه گیری لباس عروس شما می شود، بلکه خاصیت ضدعفونی کننده بسیار قوی دارد و عملیات پاکسازی میکروب، باکتری و قارچ ها را از روی لباس شما انجام می دهد.