راهنماییهای مهم برای انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما – مجله مد و پوشاک

در این مقاله ما هر نکته ای که شما برای پوشیدن لباس عروس به آن نیاز خواهید داشت را برایتان آورده ایم. از دیگر مزایای پوشیدن انواع لباس عروس پوشیده می توان به نیاز نبودن پوشیدن شنل یا چادر است که در این صورت آزادی عمل بیشتری دارید. اگر طرفدار لباس عروسهای اروپایی باشید، میدانید که در بین آنها طیف گستردهای از مدل لباس عروس ساده و شیک یا حتی مجلل و پر زرق و برق وجود دارد. به عنوان مثال اگر عروسی خود را در فضای باز برگزار میکنید، بهتر است لباس عروس شما از زرق و برق زیادی برخوردار باشد که چشمگیر باشد و جلوه لباس بیشتر شود. در مقابل اگر شما چاق هستيد، بهتر است قسمت تزئيني لباس عروس در حوالي کمر لباس باشد . همچنین محل برگزاری و تالار عروسی میتواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد. این مدل شما را بیش از پیش شکوهمند و جذاب میکند اما مناسب کمرهای باریک تر و قدهای بلند است.

برای اینکه کمرتان باریک تر دیده شود لباسی را انتخاب کنید که یک دامن پف کرده بزرگ داشته باشد. نوع لباس عروس را بر اساس فصلی که مراسم شما در آن برگزار میشود انتخاب کنید. خرید لباس عروس یکی از بزرگ ترین و مهم ترین دغدغه های دخترهای جوان در آستانه مراسم ازدواج شان است. اگر در شرف برگزاری مهم ترین مراسم زندگی تان هستید بهتر است کمی بیشتر درباره انتخاب لباس عروستان دقت کنید و لباس عروس تان را از میان مدل های مختلفی که ما در اختیارتان قرار میدهیم هم میتوانید انتخاب کنید . برای نگه داری لباس خود برای روز عروس دقت کنید و بدانید بايد آن را در حالت عمودي به ديوار بياويزيد، و يا از سقف آويزان کنيد و مواظب باشيد که لکه دار نشود. اگر کسانی که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس های پف دار بپوشند، کوتاه تر بهنظر می رسند.

میتوانید با استفاده از تاج گل ظاهری مدرنتر و غیررسمیتر به آن بدهید و اگر آن را با تور بپوشید ظاهری سنتیتر و رسمیتر خواهید داشت . هر از گاهی خاطرات آن روز خوش را به همراه دوستان، فامیل، آشناها و از همه مهمتر برای روح خودتان مرور میکنید. اگر لاغر هستید، از رنگ های نباتی و کرم و شیری برای لباس عروس تان استفاده نکنید و اگر چاق هستید، زیاد سمت سفیدهای براق نروید. زمانی که در آینده به لباس عروس خود در آلبوم عکسها نگاه میکنید اگر لباس شما با مد زمان خود طراحی شده باشد، ممکن است زیبا و برازنده به نظر نرسد. از طرفی رقصیدن در عروسیها در این دوره زمانی رایج شد و دیگر همچون سابق خرید لباس برای عروسی اسراف محسوب نمیشد.

را بدون آسیب رسانی به پارچه از بین می برد و همین ویژگی باعث شده است که از بخار به عنوان یکی از بهترین شوینده های خشکشویی لباس عروس در مراکز خشکشویی استفاده شود. خوب است بدانید فرم اندام شما هر طوری که باشد، میتوانید از لباس بدون یقه استفاده بکنید. علاوه بر اینکه باید تناسب این مدل لباس عروس را با فرم اندام خود بسنجید، بهتر است مدلهای زیادی را نیز ببینید و مقایسه کنید. در نظر گرفتن فرم و طرح اندام مهم ترین فاکتور برای انتخاب یک لباس عروس مناسب است. در این مطلب قصد داریم برترین مدلهای لباس عروس اروپایی سال ۲۰۲۱ را بررسی کنیم. ما در این بخش از آسمونی به شما کمک می کنیم تا به نکاتی در ارتباط با خرید لباس عروس توجه کنید تا اصولی تر به سراغ خریدتان بروید. برای این منظور شما باید لباسی انتخاب کنید که روی منحنی های اندام شما تاکید کند.