راهنماییهای مهم برای انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما – مجله مد و پوشاک

ممکن است که لباس را چند ماه قبل از تاریخ مراسم سفارش داده باشید و دوخت آن انجام شده باشد. اما ما قصد داریم تا روش دیگری را به شما معرفی کنیم که میتواند در نگهداری سختگیرانه تر لباس به شما کمک کند.در این روش شما به جای آن که لباس را آویزان کنید آن را در یک جعبه مخصوص قرار می دهید تا حتی فشار وزن لباس نیز در اثر آویزان ماندن به الیاف آن وارد نشود. برای این مدل لباس، ما مدل ماهی را پیشنهاد می دهیم. گردش تقدیر ما را دوباره به لباس عروسی رساند که جیب دارد. عروسهایی که حسابی به لباسهای بدن نما علاقه دارند میتوانند با خیال راحت کرپ را انتخاب نمایند و در شب عروسی خود بهترین باشند.

برای اینکه لباس عروسی برای روز مراسم و استفاده از آن آماده شود بهتر است حداقل دو روز قبل از تاریخ مراسم آن را بخار دهید. پیش از این پارسایی گفته بود که نزدیک به دو سال است به دنبال اجرای نمایشی براساس کتاب «دا» نوشته سیده زهرا حسینی است. پیش از این برای نقش اصلی این نمایش مریلا زارعی و رویا نونهالی مطرح شده بودند که در نهایت نونهالی به ایفای نقش در این اثر میپردازد. نمایش «شهسواران را چه شد؟ همین که یکی از بهترین دوستانتان شما را همراهی کند و نکات مهم را به طور صادقانه به شما یادآوری نماید بهترین اتفاق ممکن است. پس از آن که خیاط لباس را بررسی کرده و ایرادات احتمالی را رفع نمود، بهتر است قبل از آن که لباس را در کاور قرار دهید آنرا به روش استاندارد بشویید تا اگر لکه ای روی لباس وجود دارد از بین رفته و یا آثار لکه های به جا مانده از عرق بدن پاک شود.

پیشنهاد می کنیم که بلافاصله پس از عروسی لباس را نزد یک خیاط ماهر ببرید تا با بررسی دقیق آن آسیب های احتمالی وارد شده به لباس در طول مراسم را بررسی کرده و همانجا رفع کند. هر لباسي که عروس انتخاب کند تا زيباتر به نظر برسد، قابل قبول است. برخی از مواقع مزونها برای فروش لباس های عروس خود تخفیف قابل توجهی ارائه می دهند، با اطلاع از زمان این تخفیف ها و حراج لباس عروس می توانید لباس زیبایی را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید. رنگ مایه های سفید مانند کرم، زرد بسیار کم رنگ و عاجی رنگ، همگی به عنوان رنگ لباس عروس قابل قبول بود؛ در حالی که رنگ های روشنی از قبیل آبی، سبز یا صورتی کمتر استفاده می شد؛ ازدواج در لباس سیاه رنگ، نشانه بدبختی و بخت بد محسوب می شد. يک شعر قديمي درباره اينکه چگونه رنگ لباس عروسي بر آينده فرد تأثير مي گذارد، مي گويد: «ازدواج در لباس سفيد يعني بسيار خوب و صحيح انتخاب کرده ايد؛ ازدواج در رنگ خاکستري يعني به راه دوري خواهيد رفت؛ ازدواج در رنگ سياه، يعني آرزو خواهيد کرد که بازگرديد؛ ازدواج در رنگ قرمز، يعني آرزوي مرگ خواهيد کرد؛ ازدواج در رنگ آبي، يعني همواره خالص، پابرجا و راستگو خواهيد بود؛ ازدواج در رنگ سبز يعني از ديده شدن خجالت مي کشيد؛ ازدواج در رنگ زرد، يعني از مرد خود خجالت مي کشيد؛ ازدواج در رنگ قهوه اي يعني در خارج شهر زندگي خواهيد کرد و ازدواج در رنگ صورتي يعني روح شما غرق خواهد شد!

در حال حاضر عروس ها مي توانند تقريباً از هر مدل و سبک لباسي براي مراسم ازدواج خود استفاده کنند؛ يک پيراهن مجلل طراحي و تزئين شده يا حتي يک پيراهن ساده غير رسمي. لباسها در این دهه، نسبت به قبل تنوع بسیاری از نؤ انتخاب پارچه و مدل داشت. حتی می توانید یک پارچه سفید و تمیز را به دور لباس پیچید تا آن را از گرد و غبار و رطوبت احتمالی حفظ کند.کمک بزرگی که نگهداری لباس در جعبه به آن می کند این است که آن را از تابش نور محافظت خواهد کرد. پارسایی که به دلیل فعالیتهای مدیریتی چند سالی از صحنه تئاتر دور بود، سال گذشته پس از هشت سال، نمایش «بانوی آب و آینه» با بازی دانیال حکیمی، رویا نونهالی و همراهی گروه حرکات نمایشی عرفان و نمایش «سردار مهر و ماه» با بازی سعید داخ، کوروش سلیمانی و همراهی گروه حرکات نمایشی عرفان را با سبک و سیاقی متفاوت روی صحنه برد.