رازهای شیک پوشی مردان در لباس دامادی + راهنما

کت و شلوار آمریکایی دارای طراحی ساده است و در آن زیر بغل بلندتر، خطوط صاف، شانه های عادی بدون پد میباشد. جیب بغل کت یکی از قسمتهایی است که میزبان اکسسوری داماد است. اگر داماد کت شلوار رنگی برای مراسم عروسی انتخاب کند، بهتر است عروس نیز به جای طلا از جواهراتی تیره رنگ استفاده کند. معمول ترین انتخاب برای لباس داماد، کت شلوار دامادی است. کت های 3 دکمه هم مناسب آنهایی هستند که هیکل ورزشکاری دارند، کت های 5 دکمه برای مردان تنومند که جثه درشتی دارند بهترین گزینه است و کتهای دو لبه 6 دکمه برای آقایان باریک اندام و بلند قامت مناسب است. انتخاب مدل کت و شلوار یک بحث است و اینکه کت و شلوارتان سایز خودتان باشد یک بحث است. اگر انتخاب شما کت و شلوار رسمی است جلیقه باید دقیقا هم رنگ و هم جنس کت و شلوار باشد . معمولا کت های خیلی رسمی صد در صد پشم هستند.

دو لبه پایینی چنین کتهایی معمولا روی هم قرار نمیگیرد. سبد گل چوبی، فلزی و مقوایی معمولا برای این کار مناسب هستند اما دقت کنید که نوع مقوایی آن ضخامت کافی را داشته باشد. بلکه کت و شلوار به رنگ آبی یا رنگهایی مثل طوسی روشن یا شیری برای داماد به همراه پاپیون و گل یقه یا جیب کت همخوان با تاج گل عروس، قطعا توصیه میشود. چنانچه صورت پهن یا گردن پهنی دارید به کراوات و یقه لباستان هم دقت لازم را داشته باشید که خیلی تنگ و بسته نباشد چرا که این حالت اصلا زیبا نیست و مثل این است شما را خفه کنند! به این نکته توجه داشته باشید که قد کت برای قامت شما مناسب باشد و همچنین این امکان را داشته باشید که دستهایتان را به راحتی در هر دو طرف تکان دهید. حواستان باشد که زمانی که دستهایتان را به دو طرف باز میکنید سر انگشتانتان می بایست با لبه پایینی کت موازی باشند.

دکمه کت و شلوار داماد باید دارای یک سری ویژگیها باشد از جمله اینکه برای دامادهایی با قد کوتاه و ریز جثه، کت یک دکمه بهترین گزینه است. دومین نکته بسیار مهم برای یک داماد شیک پوش کفش هایش است. اینگونه بسیار شیک است و جذاب! و شک نداشته باشید که روزی به یاد ماندنی با استایل هایی جذاب خواهید داشت. از همان شب عروسی با هم هماهنگ باشید، به این صورت داماد خوش تیپ و عروس جذاب به چشم می آیند و مکمل یکدیگر می شوند. خوب است بدانید که آقایانی که لاغرترند در کتهای دولبه و 6 دکمه خوش استایلتر میشوند. این نکته را بدانید که جیبهای پاکتی ظاهر کت را اسپرت و جیبهای مخفی برای محافل تجاری مناسب هستند و برای یک جشن رسمی گزینه مناسبی نیستند. چه مدلی برای چه هیکلی مناسب است؟ هر مدلی برای شما مناسب است اما به شرط اینکه کت و شلوار دقیقا سایز خودتان باشد.

برای خرید کفش تا می توانید دست و دلباز باشید و بهترین و قشنگترین کفش را خریداری کنید. از قدیم گفته اند که در لحظه ورود به جایی کفش شما نشانه شخصیت شماست، پس مهم است که کفشی تمیز و مرتب به پا داشته باشید. کفش ؛ بند ساعت و کمربندتان را حتما به یک رنگ و مشکی انتخاب کنید. به همیندلیل بهتر است کیفیت را بر قیمت ترجیح دهید و سبد گلی را انتخاب کنید که در نگاه اول تاثیرگذار باشد. ما به شما عروس و داماد های عزیز به جهت سفارش کت شلوار دامادی های فوق العاده و با کیفیت، مجموعه سرای پادشاهان آرسام را معرفی میکنیم که مجموعه کاملی از کالیته های پارچه را دارند و هر مدل و پارچه که دلخواه شما باشد متناسب با اندام شما با قیمت مناسب شخصی دوزی میکنند. همانطور که میدانید یکی از مهمترین موضوعات برای هر عروس و دامادی در روز برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی انتخاب یک لباس مناسب و زیبا برای چنین روز خاص و به یادماندنی است.