رازهای شیک پوشی مردان در لباس دامادی + راهنما

در این مقاله ی پیوند مهرافزا به معرفی انواع کت و شلوار و لباس داماد و دیگر لوازم او می پردازیم. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که یک قدم از دیگر میهمانان جلوتر خواهید بود. بابک مجیدی، انصاف نیوز: حالا که کرونا کمی فروکش کرده گرفتن عروسی و برپایی جشن در کشور بار دیگر آغاز شده و بازار خرید لوازم عروسی مانند خرید لباس ویژه عروس و داماد هم رو به رونق است از جمله کت شلوار دامادی در باب همایون. ست لباس عروس و داماد چه کاربردی دارد؟ لباس عروس پس از گذشت مدتی به رنگ زرد در خواهد آمد. نوع شست وشوی لباس های عروس و داماد از اهمیت بالایی برخوردار است. یادتان باشد که با خلقوخوی خوش تمام مراحل برگزاری مراسم از جمله خرید را از سر بگذرانید چون خاطره این روز همیشه با شما خواهد بود.

دکمه سردست های براق و رسمی، شکل رسمی تری را به تیپتان می دهد. هم چنین کسانی که صورتی عریض یا گردنی پهن دارند میبایست به نوع کراوات و یقه لباس هم توجه کنند که سفت و تنگ بسته نشده باشد. او دربارهی ریز قیمت کت شلوار و ملزومات لباس دامادی گفت: «الان پیراهن سفید داماد حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومنه، کراوات از ۱۰۰ تومن هست تا ۲۰۰ هزار تومن، کت شلوار دامادی با جلیقه و ملزومات دیگهاش از ۲ میلیون ۵۰۰ هزار شروع میشه تا ۴ میلیون تومن. اولین گزینه ای که باید در انتخاب ساعت داماد در نظر داشته باشید این است که از جنسی مانند استیل انتخاب خود را انجام دهید. آستین نباید از مچ شما بلند تر باشد و روی دستتان را بگید. در حال حاضر پیراهن ها و کت و شلوارهای مختلفی در بازار و ژورنالهای خیاطی وجود دارد.این موارد انتخاب را کمی برایتان دشوار می سازد.این تصور که انتخاب لباس برای آقایان بسیار آسان است امری اشتباه است.در ادامه مجموعه ای از طرح های روز را جمع آوری کرده ایم تا باعث سهولت در کارهایتان شود.

اگر کمی با دقت بیشتر به عکسهایی که برایتان قراردادهایم نگاه کنید؛ میتوانید با خلاقیت و سلیقه شخصیتان بهترین لباس عقد صورتی را تهیه کنید و با کروات صورتی داماد ست کنید یا لباس عقد محضری 2020 بخرید و با کت داماد آن را ست کنید. سال ۷۳ حقوق کارمند ۵۰ هزار تومن بود و در ماه میتونست با ۳۵۰۰ تومن یک دست کت شلوار بخره امروزه حقوق کارمند به گونهای شده که سه سال یک بار، یک دست کت شلوار میخره. از اول سال تا الان فقط ۸ دست کت شلوار فروختیم». سه سال پیش در یک بازه زمانی اگه ۵ تا ۷ دست کت شلوار میفروختیم، اما الان شده ۲ دست». او دربارهی کشور دوخت کت شلوار دامادی میگوید: «اکثر پارچههای کت شلوار از چین میاد، ایرانی هم داریم. پس به غیر از برازندگی، بایستی کت و شلوار شما برایتان راحت هم باشد. معمولا برای عکاسی فرمالیته، به شما پیشنهاد میشود تا لباس ست اسپرت عروس و داماد تهیه کنید و در لوکیشن عکاسی از آن استفاده کنید.

معمولا در لباس عروس ها از پارچه های حریر، گیپور، دانتل و تور استفاده می شود. تاکسیدو در ظاهر فرقی با کت شلوار ندارد، اما باید بدانید که تاکسیدو بسیار رسمیتر از کت شلوار است و تفاوت عمده آن با کت و شلوار این است که معمولاَ در آن از پارچههای ساتن مرغوب استفاده میکنند. البته باید این نکته را یادآوری کنیم کـه چند سالی اسـت مدلی از کت و شلوار مد شده کـه کمری از جنس ساتن بـه رنگ کت و شلوار یا با رنگی متفاوت بر روی کمر شلوار داماد قرار میگیرد. استفاده از دکمه سردست را فراموش نکنید. انتخاب رنگ سفید نیاز به این دارد که در انتخاب کمربند و کفش و پیراهن خود کمی دقت به خرج دهید و رنگ سفید را برای آنها نیز انتخاب نکنید. در این زمانها، فروشگاهها خلوت هستند و فروشنده برایتان وقت و حوصله بیشتری خرج خواهد کرد. این رنگ ها برای کت و شلوار و به ویژه کت و شلوار دامادی به هیچ وجه متناسب نیست.