رازهای شیک پوشی مردان در لباس دامادی + راهنما

چون چاک های پشت جلب توجه می کند و درشت بودن هیکل بیشتر به چشم می آید .برش کت هم مهم است. اما اگر تمایل دارید استایلی کژوال داشته باشید بهتر است از جلیقه ای با فرم و طرح متفاوت استفاده کنید. همچنین بهتر است لباس راحت برای پوشیدن انتخاب کنید تا هنگام عکس و فیلم خسته نشید تا دردسر ایجاد نکند. مدل لباس فرمالیته داماد با طراحی شیک و جذاب 2021 : مراسم تشریفاتی قبل از جشن اصلی عروسی برگزار می شود که عروس و داماد می توانند لباس مورد نظر خود را بپوشند و به آرایشگاه بروند ، سپس یک باغ و آتلیه مناسب و مکان مناسب برای گرفتن عکس های مختلف انتخاب کنند.

جلیقه ، شلوار ، پیراهن و شلوار نیز انواع لباس هایی است که دامادها در مراسم رسمی از آنها استفاده می کنند.همچنین شما می توانید برای جذابیت بیشتر عکس هایتان از اکسسوری هایی نظیر کراوات و پاپیون و ساعت مچی و … برای کت باید اندازه دور سینه و بازوهای خود و برای شلوار باید اندازه دور کمر و بلندی قد خود را بدانید. یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب کت و شلوار دامادی آشنایی با برندهای مختلف است. کت و شلوار دامادی، یکی از جذاب ترین و در عین حال سخت ترین خرید ها برای داماد ها است.

پیراهن، جلیقه ذیل کت، جوراب ساق کوتاه، کفش دامادی، ذیل پیراهن، عرق گیر، بند شلوار، دکمه سر آستین، کمربند، گل یا روبان جیب کتتان که باید با دسته گل عروس تناسب داشته باشد. در این شرایط حتما از جوراب مشكی استفاده كنید. از رسمی ترین مدل های کت و شلوار همین مدل کت و شلوار و جلیقه است . همه می دانند که خرید کت و شلوار مناسب یکی از سخت ترین کار ها برای آقایان است و برای آن باید به فاکتور بسیار زیادی توجه کرد. دسته دوم برای افراد چهارشانه متناسب نیستند و عرض شانه ها را بیش نشان می بدهند . • پارچه های ضخیم و کلفت یا طرح های چهارخانه درشت برازنده اشخاص لاغر است و پارچه های سبک و دارای راه راههای عمودی مناسب افراد چاق است.

منظور از کت و شلوار ۳ تکه، کت و شلواری است که یک عضو جدید در مجموعه خود دارد . برای آقا دامادهای بلندقد و لاغراندام استفاده از مدل شش دکمه میتواند استایل زیباتری ایجاد کند زیرا کمی اندامتان را پرتر از قبل نشان میدهد. او دربارهی کفشهای ارزان قیمتتر هم گفت: «کفش ارزان قیمت و اینکه برای یک شب بخواهد جنس ارزون بخره بوده. با توجه به اینکه دختر و پسر برای اولین بار در جشن نامزدی که به منظور آشنایی بیشتر خانواده ها صورت می گیرد حضور پیدا می کنند تمایل دارند به بهترین شکل ظاهر شوند.مشکل اینجاست که یکباره با پیشنهادات بسیار لباسهای مدرن و سنتی مواجه شوند. برای دامادهای کوتاه قد پارچه های راه راه انتخاب مناسبی است و تاثیر خوبی در بلند تر نشان د ادن قد دارد . برش های راسته برای مردان با اندام و بالاتنه درشت تر مناسب تر است. انتخاب رنگی مناسب برای لباس مراسم عقد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ لباس هایتان را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.