رازهای شیک پوشی مردان در لباس دامادی + راهنما

درباره وجود کت شلوارهایی با برند خارجی هم میگوید: «در اینجا کت شلوار برند خارجی خیلی کمه. از شنبه تا چهارشنبه کسی نمیاد و خیلی تک و توک میان و کلا بشه ۳ قلم جنس فروخت که اگر حساب کنی باید ببینی چقدر میشه سود کرد. قطعا در مراسم عروسی، برخی از مهمانان رنگ مشکی بر تن می کنند. همانطور که اشاره کردیم بهتر است آشنایی مختصری با مفهوم گلها داشته باشید تا علاوه بر تزئین هدیه، بتوانید احساس واقعی خود را به طرف مقابل بیان کنید. پس توجه داشته باشید که انتخاب اکسسوری های داماد علاوه بر اینکه به شیک تر نشان دادن خود داماد کمک زیادی میکند بلکه حتی کامل کننده ی ست عروس و داماد هم هست. در آخر آنکه تاکسیدو فقط برای داماد نیست، بلکه کلاً در مراسمهای رسمی بهتر است از تاکسیدو استفاده شود. توجه داشته باشید که پیشنهاد لباس و عطر و کیف و کفش، بدون مشاهده استایل آقایان و بانوان و در نظر گرفتن علایق و رنگ پوست آنها، تقریبا غیر ممکن است و به همین خاطر، همواره برای دریافت پاسخ های بهتر و متناسب تر با استایل و علایق خود، شرح حالی از رنگ پوست و قد و وزن و مکان برگزاری عروسی (سرباز-سرپوشیده) فصل برگزاری (نیمه اول سال/ نیمه دوم سال) و تم و تناژ های رنگی مورد علاقه نیز ارائه کنید.

در خشکشویی لباس عروس و کت و شلوار داماد باید نکته ای را در نظر داشته باشید. به همین خاطر، توصیه می شود که آقایان شیک پوش، یک دست کت شلوار مجلسی مشکی در کمد لباس خود داشته باشند. اگر به دنبال این ویژگی ها هستید، این دفرصت را از دست ندهید و یک دست از این مدل کت و شلوار خریداری کنید. یکی از راههای تزئین لباس داماد، سبد گل است. این گل که نماد عشق و دوست داشتن است، با ظاهر زیبایی که دارد زمان تزئین لباس داماد در سبد گل بسیار زیبا و چشمنواز است. البته این روزها عکاسی فرمالیته نیز به مراسم عروسی اضافه شده است. طیفهای این دو رنگ هم بسیارند و البته ضمن اینکه با رنگ پوستهای مختلف هماهنگ هستند، دستتان را در انتخاب رنگ باقی بخشهای استایل باز میگذارند. البته جلیقه آبی نفتی یا آبی کاربنی نیز ست خوبی برای پوشش های مردانه در مراسم عروسی یا نامزدی به شمار می رود.

جدای از اینکه دوبنده یک ابزار کاربردی میباشد یا تزئینی، انتخابی میباشد که افراد که بهدنبال راحتی هستند یا مراسم عروسی حالت دوستانه دارد مورد استفاده قرارمیگیرد. در تاکسیدو کلاسیک نیازی به استفاده از جلیقه نیست، اما در تاکسیدو مدرن یا در واقع کت و شلوارهای دامادی سالهای اخیر جلیقه هم استفاده میشود. در صورتی که لباس عروس یا داماد از طرف عزیزی به شما هدیه داده شده است، باید سن لباس را در نظر بگیرید. انتخابی هوشمندانه برای متفاوت بودن در روز عروسی به نظر می رسد. یادتان باشد که اگر کتوشلواری در ویترین فروشگاه جذاب به نظر میرسد، لزوما روی تن شما هم خوش نمینشیند. اگر میخواهید از رنگ های دیگر کفش های چرمی استفاده کنید حتما آن را با کمربند خود ست کنید.

برای راحتی کار شما، 3 سبک رایج و متداول را انتخاب کرده ایم که می توانید از آن ها الگوبرداری کنید و سبک دلخواه تان را از میان آن ها انتخاب کنید. برای این کار لباس را در وسط جعبه قرار دهید و گلها را مرتب در کنار آن بچینید. اگر میخواهید دوام و ماندگاری گلها بالا باشد، از اسفنج استفاده کنید. لباس فرمالیته داماد : ایران بانو را با سری جدیدی از کت و شلوار دامادی و لباس های اسپرت برای مراسم عروسی و فرمالیته دنبال کنید. اگر تمایل دارید عکس های فرمالیته خود را با ژست های مختلف بگیرید می توانید از انواع لباس های متنوع اسپرت و راحت نظیر شلوارک و و تیشرت و شلوار اسپرت و …