رازهای شیک پوشی مردان در لباس دامادی + راهنما

برای این امر می توانید با ترکیب کفش آکسفورد و مدل پیراهن یقه باز به رنگ دلخواه خود شیک به نظر برسید. در عروسی هایی که در محیط رسمی برگزار نمی شود ، می توانید کمی ظرافت به خرج دهید. توصیه می شود که از پوشیدن کت و شلوارهای کوتاه اجتناب کنید. در انتخاب کت و شلوار داماد به چه نکاتی باید توجه شود؟ اما بعضی موراد مثل حلقه ، کت و شلوار و پیراهن ، کفش دامادی و ساعت تقریبا در همه جا یکسان است اما جزئیات بسیار زیادی میتوان به آن اضافه یا کم کرد. بعضی از عناصر استایل مانند اکسسوریهای عروس و بخشهایی از لباس داماد مانند کراوات و دستمال جیبش هم میتوانند همرنگ و متناسب انتخاب شوند.

این را هم فراموش نکنید که بعضی از کت ها یک ردیف دکمه د ارند و بعضی د یگر ۲ طرف دکمه د ارند . کت آن یک چاک در قسمت میانی و پشت کت دارد. واقعیت آن است که این رنگها انتخابهایی هستند که چندان توصیه نمی شوند. درست است که بیشتر مراسمات کادو بردن و عیدی بردن و هدیه دادن ها با تزیین و تشریفات برای عروس خانم است اما تزیین خرید داماد ، عیدی و هدایایی که از طرف عروس خانم یا خانواده عروس داده میشود هم مهم است و هم نشانه ذوق و سلیقه خانواده عروس و احترام و علاقه ای است که به آقا داماد دارند هرچند به طور کلی بهترین توصیه هر چه ساده تر گرفتن این تشریفات و ساده برگزار کردن همه مراسمات است اما گاهی با کمترین هزینه و با خرج کمی ذوق و سلیقه میتوان رنگ و روی جالب و زیبایی به هدایای ساده داد .

یعنی یا برای تنگ کردن لباس به خیاط مراجعه کنید و یا غذا خوردن تان را اصلاح و ورزش را شروع کنید. لباس عروس سفید هست و کت شلوار داماد معمولا مشکی یا در نهایت سفید، پس چه بهتر که برای بقیه مراسم مثل عقد، نامزدی یا … اگر کت و شلوار دو تکه انتخاب می کنید سعی کنید از جنسی انتخاب کنید که هوا به خوبی در آن گردش داشته باشد تا داماد احساس گرما نداشته باشد، سعی کنید از پارچه های طبیعی و جنسهایی مانند نخی و کتان انتخاب کنید. • در انتخاب سبک مناسب، ورزشکار بودن و تناسب اندام سبک خاص خودش را می طلبد و افراد چاق باید به دنبال سبک مناسب خودشان باشند. دوباره عروسی ها شروع شده و عروس و دامادها دنبال لباس و بقیه تدارکات مراسمشون هستن. حالا اگر بشه لباس عروس و داماد ست شه با هم که چه بهتر.

انتخاب رنگهای روشن در لباس داماد باعث می شود که داماد بسیار هماهنگ با فصل تابستان به چشم بیاید. البته به طور معمول این موضوع برای آقایان قد کوتاه و چاق اتفاق می افتد و اگر خود را به وزن ایده آل برسانند دیگر جای نگرانی برای قد کت و آستین وجود ندارد. اگر کمی با دقت بیشتر به عکسهایی که برایتان قراردادهایم نگاه کنید؛ میتوانید با خلاقیت و سلیقه شخصیتان بهترین لباس عقد صورتی را تهیه کنید و با کروات صورتی داماد ست کنید یا لباس عقد محضری 2020 بخرید و با کت داماد آن را ست کنید. یکی دیگر از پیشنهادات ما به داماد برای تیپ تابستانی، استفاده نکردن از کراوات است و البته این در صورتی است که کت شلوار انتخابی شما به اندازه کافی زیبا و رسمی و شایسته استایل داماد در عروسی باشد. اگر شما دوست دارید که مدل کت شلوار تابستانی تان رسمی تر باشد ، انتخاب آبی تیره و یا سرمه ای و همچنین مشکی، میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.