رازهای شیک پوشی مردان در لباس دامادی + راهنما

اولین اقدام تازه عروس و داماد در جهت خرید عروسی و نیز لیست خرید عروس و داماد، گشتن در مغازههای طلافروشی و خرید حلقه ازدواج است. معمول ترین انتخاب برای لباس داماد، کت شلوار دامادی است. می توانید برای پیراهن ساقدوش های داماد از رنگ های روشن و به جای دستمال جیبی از گیاهان سبز استفاده کنید. بنابراین اگر کت و شلوار شما به رنگی روشن است، بایستی کت وشلوار ساقدوش شما تیره تر باشد یا اگر ساقدوش شما از کراوات استفاده می کند، شما از پاپیون استفاده کنید. چنانچه توانایی خرید لباس سرمه یا آبی تیره را ندارید می توانید از لباس سیاه یا خاکستری استفاده نمایید تا در حین حفظ نجابت بسیار شیک و زیبا دیده شوید. در انتخاب مدل خوب کت شلوار ، از مشاوران مد و لباس دامادی استفاده کنید و انتخاب مدل های کت شلوار لاکچری که بر تن مانکن برندهای معتبر کت شلوار مثل زارا و پیر گاردین و جورجیو آرمانی است، گزینه نهایی برای انتخاب پوشش شب عروسی داماد ها نخواهد بود.

ساعت مچی مردانه: یکی از اکسسوری های مورد علاقه اکثر آقایان شیک پوش ساعت است، که بدون توجه به تعداد ساعتی که دارند همچنان علاقه زیادی به خرید ساعت مچی دارند. زوجین در سال های اول ازدواج، به بهانه هر مناسبتی هدایایی به هم می دهند، یکی از این مناسبت ها عید نوروز است که برای خرید کادو در این روز برای یکدیگر سنگ تمام می گذارند. مراسم خرید هدیه نوروز برای عروس خانم ها یکی از سنت های دیرینه ما ایرانی ها است که خانواده داماد در شب عید یا یک روز قبل از عید نوروز به خانه عروس می روند و برای تازه عروس ها هدیه شب عید نوروز (عیدی) می برند. بهعقیده بسیاری جلیقه بیشتر برای عروسیهایی که در فصل بهار و تابستان برگزار میشود مناسبتر است. اما چطور میشود داماد خوش تیپ و متفاوتی شد؟

اما سوالی که ممکن است اکثر شما داشته باشید این است که کادو شب عید نوروز چی بخریم؟ اما مهم ترین قسمت در مراسم هدیه شب عید عروس، هدایایی است که خانواده داماد برای عروس خانم تدارک می بینند و همچنین چگونگی تزئین کادوی شب عید عروس، که اهمیت بسزایی دارد. خیزرانه نشان دهنده قدرت و ابهت داماد است تا عروسی پی به این قدرت ببرد و در آینده بداند که رئیس خانواده کیست. زیرا در جشن عروسی لازم است که داماد پوشش خاص و زیبایی داشته باشد. عدم توانایی مالی بیشتر ایرانی ها و قیمت بالای گل دلیل اصلی کاهش خرید گل ذر ایران است. به گزارش ایسنا بنابر اعلام ویستور، هدیه عید نوروز حتما نباید گران قیمت باشد، بلکه با دادن هدایای کوچک و ارزان نیز می توان خاطره ی خوشی در ذهن عزیزانمان ثبت کرد. در خرید کادو عید نورز قیمت آن مهم نیست و تنها چیزی که مهم است ارزشی است که شما برای عزیزانتان قائل هستید و از طریق دادن کادو عید نوروز، مهم بودن آنها را یادآور می شوید.

داماد در مصاحبهای، دلیل این کارش را اینگونه بیانکرد: «نامزدم فکر میکرد خیلی چاق است و لباس عروسی او را چاقتر نشان میدهد. اگر چاق هستید، از خرید کت و شلوارهایی که پارچههای براق، ضخیم و کلفت یا طرحهای چهارخانه دارند خودداری کنید، زیرا شما را چاقتر نشان میدهد. عروس که فکر میکرد اضافه وزن زیادی دارد و اگر لباس عروسی بپوشد، چاقتر به نظر میرسد ایده متفاوتی به ذهنش رسید و آن را با همسرش در میان گذاشت. پوشیدن کتانی با پیراهن کوتاه از شما عروسی زیبا و جذاب می سازد. با توجه به اهمیت شب عروسی و هزینه گزاف برگزاری آن، مهمان­ها انتظار یک مراسم کامل و باشکوه را می­کشند. این ایده عملی شد و ورود عروس و داماد به سالن با صدای خنده و قهقهه مهمانهایی همراه شد که اصلا انتظار چنین صحنهای را نداشتند. ما با تا انتهای این مقاله همراه باشید تا پاسخ این سوالتان را بدهیم.