در غیر اینصورت چندان زیبا نخواهد بود

اینجوری که مرز کمر رو از پایین تنه مشخص میکنن و به نظرشون با اجرای یک کمربند باریک فرد رو لاغرتر نشون میدهند، در صورتی که به کلی نباید با جدا کردن بالاتنه و دامن به این فرم پهنای کمر و یا احتمالا شکم رو نشون داد! اگر میخواهید قد بلندتر از حالت معمول خودتان به نظر برسید؛ از انتخاب لباسهای با خط کمر پایین پرهیز کنید، چرا که این مدل لباسها بالاتنه را کوتاه نشان میدهد و در نتیجه قد شما کوتاهتر دیده میشود. تنها در گوشه سالن: از عکاستان بخواهید که یک عکس در حالت تفکر از شما گوشه سالن یا باغ یا جای زیبای دیگری که عکاسی میکنید از شما بیاندازد. عکس نشسته با دامن بالا: بسیار ایده زیباییست اگر پف دار بودن دامنتان را در حالت نشسته نشان دهید. خانمهای قد بلند میتوانند لباس عروس دنباله دار انتخاب و تهیه کنند و البته لباس عروس دنبالهدار برای خانمهای قد کوتاه به هیچ وجه مناسب نیست، انتخاب لباس عروس دنباله دار به محل برگزاری مراسم عروسی نیز بستگی دارد.

با توجه به این که این مدل دارای دامنی دنباله دار نیست می توانید از تاج های نگین دار و شلوغ و تورهای بلند استفاده کنید. بلند کردن: این عکس هم بسیار شیرین است هم هوشمندانه چرا که داماد با بلند کردن شما جلوه لباس شما را بیشتر نشان میدهد. عکس از زاویه بالا: پس تا اینجا عکاستان از زاویه پشت،جلو،طرفین از شما عکس انداخته است ولی فراموش نکنید که عکس از بالای سر یک چشم انداز تازه از لباس عروس شما میدهد. پیشنهاد ما به شما این است که از عکاستان بخواهید که از تمام زوایای آن عکس یادگاری بیاندازد. چه در زمانی که میخواهید لباسی را امتحان کنید و چه زمانی که لباس پسندشده خود را برای مراسم میپوشید، حواستان به کثیفنشدن آن باشد. منظور این است که دقت کنید، شما ساعاتی طولانی در مراسم جشن خواهید بود و اگر لباس یا کفشتان راحت نباشد، خاطره خوشی برایتان باقی نخواهد ماند و لحظهها را سخت پشت سر خواهید گذاشت.

برخی مدل دکلته بوده و برخی نیز کاملا پوشیده خواهند بود، در انتها تنها چیزی که مهم است، زیبایی اندام، پوست صاف و بدون عیب شما و میزان راحتی شما در لباس است که مشخص می کند تا لباس از چه اندازه پوشیدگی و نوع آستینی بهره ببرد. برداشتن تور از سر: این لحظه نه تنها یکی از زیباترین و احساسی ترین لحظات عروسی است بلکه لحظه فوق العاده ای برای عکاسیست. در هنگام پوشیدن لباس عروس: بسیار عکس زیبا و احساسی خواهد شد اگر از یکی از مادرها یا از یکی از دوستان نزدیک خود بخواهید که در پوشیدن لباس عروس کمکتان کند.

تور لباس عروس: یک عکس نزدیک از تور لباس عروس به همان اندازه که زیباست رمانتیک نیز هست. یادتان باشد که امکان دارد در همان فروشگاه یا مزون نخست با لباس موردعلاقهتان مواجه نشوید. اگر از خودتان طرح و ایده خاصی برای انتخاب لباس عروس در نظر ندارید، به آدمهای معروف نگاه کنید. اگر نمیتوانید از حدی مشخص، بیشتر هزینه کنید، اصلا درست نیست که به سراغ گزینههای گرانتر بروید. حالا توصیههای دیگری هم هست که شنیدن و بهخاطرسپردن آنها خالی از لطف نیست. منظور این نیست که ظاهری زیبا و دیدنی نداشته باشید، نه. برای هر اندامی و با هر بودجهای میتوان لباسی زیبا تهیه کرد. برای امتحانکردن لباس، دقت کنید که آرایش صورتتان به لباس نمالد.