در غیر اینصورت چندان زیبا نخواهد بود

انتخاب لباس مناسب شاید به نظر خیلی سخت باشد، آن هم با آن همه مدل های موجود در بازار که اگر ندانید چه چیزی شایسته ی اندام شماست، نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید. اگر کمی در بازار جستجو کنید لباسهای زیباتری با قیمت مناسب پیدا میکنید. چون لباس عروس اروپایی در قسمت بالاتنه چسبان است؛ نباید عروس خانم های که دارای چربی شکم هستند انتخاب کنند. در نظر داشته باشید که سایز لباس عروس با لباس های دیگر متفاوت است . انتخاب لباس عروس ، برای شب عروسی کار سختی به نظر میرسه اما با رعایت این نکات شما میتونید بهترین انتخاب را داشته باشید با ما همراه باشید.. لباس عروسهای دنباله دار برای فیلم برداری و عکاسی عالی هستند اما در طول مراسم ممکن است راحتی را از شما بگیرد. اين افراد بايد از پوشيدن بلوزها و كتهايي كه درست در برجسته ترين قسمت باسن تمام مي شوند، خودداري كنند.

یک طراحی درست با در نظر گرفتن همه جزئیات میتواند تصویر نزدیکی از لباسی که قرار است بپوشید، به شما بدهد. درست است که انداختن گردنبند، دستبند، گوشواره و النگو شما را زیبا نشان دهد اما به واقع اینها همه حواس اطرافیان را از شما پرت میکند. اما بهتر است رنگی را انتخاب کنید که با گذشت زمان از دیدن عکس عروسیتان متاثر نشوید. هر جا صحبت از مدل لباس می شود جذابیت خاصی را بهمراه دارد بخصوص اگر موضوع آن لباس عروس باشد. آدری هپبورن و گریس کلی به یقههای بلند ارادات خاصی داشتند. پس صبور باشید و با داشتن طرحی در ذهن به دنبال لباس ایدهآلتان بگردید. اگر هنوز کفش نخریده اید، بهتر است کفش هایی را انتخاب کنید که پاشنه ی یک تکه و یا تخت دارند تا در روز عروسی راحت تر باشید.

دارید برای بالا رفتن اعتماد به نفستان لباس عروس پوشیده انتخاب کنید. اگر سینه هایی زیبا دارید انتخاب لباس عروس با یقه دلبری فرصت مناسبی برای نشان دادن آنهاست. برای مثال، لباسهایی که از پارچههای خاص و خارج از عرف دوخته شدهاند، بسیار خاص و عجیب بهنظر میرسند. 5. در صورتی که همچنان اثرات لکه یا آلودگی روی لباستان می بینید، می توانید به کمک یک فرچه یا مسواک نرم این آلودگی ها را از روی لباستان پاک کنید؛ اما توجه کنید که بیش از حد آن را روی لباس نکشید، زیرا باعث آسیب به بافت پارچه لباستان می شود.

مدل های موجود در دنیای مد امروزه آنقدر زیاد هستند و نام های متفاوتی دارند که در این مقاله بررسی آنان زمان بر خواهد بود اما در این قسمت تعدادی از نام های مهم و ترند روز را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پشتتان (البته به همراه همسرتان): بسیاری از لباس های عروس به شدت از پشت زیبا هستند و ایده بسیار خوبیست اگر به همسرتان تکیه دهید تا عکاس عکسی از پشت لباستان بیاندازد. انتخاب و خرید از بین انواع مدلهای لباس عروسی در ابتدا بسیار طاقت فرسا به نظر میرسد و معیارهای زیادی وجود دارند که باید در هنگام خرید این لباس خاص در نظر بگیرید. 3. با توجه به اندام خود اقدام به اجاره یا خرید لباس عروس نمایید. در اين اندام فرد داراي شانه و دور سينه بزرگ و پايين تنه كوچك است. بنابراين بر عكس گروه قبل، بايد توجه و نگاه را از بالاتنه دور نمود.